להתנפל או לחכות? מה קורה כשדוחים את יחסי המין?

להתנפל או לחכות? מה קורה כשדוחים את יחסי המין?

השמועה אומרת...

שתפו

להתנפל או לחכות? מה קורה כשדוחים את יחסי המין?

הסופ”ש המרגש באילת של הזוג הכי מעניין מחתונה ממבט ראשון, מתקרב – שיר ולירן נוסעים לאילת יחד, ומתכוונים לישון יחד במיטה לראשונה מאז החתונה, כך עולה מן הפרומו לתוכנית של מוצ”ש. אנחנו בלחץ! האם אחרי 40 יום ביחד סוף סוף הגיע הרגע המיוחל, שבו ייכנס הזוג הזה למיטה? האם שירי צדקה כשהחליטה לוותר על הריגושים הזולים וחיכתה, או שמא ההיפך? לפעמים גם לחכות יותר מדי יכול לפספס את המומנטום הטבעי של הרומנטיקה, או לייצר ציפיות גבוהות מדי, ולגרום נזק לקשר.

[quads id=”5″]

אבל מה אנחנו יודעות? במקרים חשובים חייבים לשאול לעצתו של מומחה – חלטנו לדבר עם ד”ר דניאל דריי, היחסי מין ולוג הכי מוכר בארץ, שלאחרונה הוציא את ספרו “לאהוב במאה ה-21”, בהוצאת הספרים בבל. מדובר ב-500 עמודים מרתקים של היסטוריה מינית גלובאלית, מידע אנטומי, טיפים, שבירת מיתוסים ועוד. מי אם לא הוא ידע להגיד לנו מה עלול לקרות לזוגיות של שירי ולירן כעקב הדחייה הארוכה של האקט המיני הראשון.

ישראליות מעדיפות גבר שעושה “מוב” מהיר

ד”ר דניאל דריי עלה לארץ לפני כמה עשורים, והוא מספר שלקח לו זמן להבין מה הנשים הישראליות רוצות מהחיים שלו. בתור צרפתי ג’נטלמן, דריי היה מתכנן דייטים אלגנטיים ומושקעים, עם מסעדה, יין אדום, מפות לבנות ופרחים על השולחנות, וכיאה למחזר אירופאי, לא חשב אפילו על האופציה של לנסות לגעת באישה לפני שחלפו להם שלושה ארבעה דייטים. מסתבר, הוא מספר, שהנשים הישראליות לא היו מרוצות מההתנהלות האיטית הזו, וזרקו אותו אחרי שני דייטים. כיום הוא כבר מכיר אותן טוב יותר ויודע לומר שישראליות מעדיפות שהגבר יעשה עליהם “מוב” מהיר יותר, ודווקא לא מתות על ההתנהגות הג’נטלמנית מצד הגבר שיוצא איתן לדייט: “נשים ישראליות לא ירצו בדרך כלל כזה גבר – הדינמיקה היא יותר ‘לקפוץ’ אחד על השני, מה שאופייני לאיזורים מוכי מלחמות שבהם הנטייה הלא מודעת היא לחיות את הרגע, כי מי יודע מה יהיה מחר. לישראלים אין הרבה זמן להשקיע בחיזור, ולכן המקרה של שירי, שמעדיפה לחכות, ושל לירן שמוכן להשקיע את הזמן, מעניין במיוחד”. דריי מוסיף ומתרעם כי: “כל פעם כשרואים אישה חכמה ומעניינת שיש לה דרישות ולא מתפקדת לפי הציפיות, אוטומטית אומרים על הגבר שהוא מדהים ומכיל ואיך יש לו כוח למטורפת הזאת. אז היא לא מטורפת – היא נדירה – אלה הנשים שמתאהבים בהן, ואלה הנשים שמעניין לחיות איתן.”

[quads id=”10″]

יש דבר כזה “מומנטום”, ורצוי לא לפספס אותו

“כשמחכים עם היחסי מין זה יכול גם להרוס וגם לבנות.” מסביר הדוקטור “יש איזה רגע, מעין מומנטום שהוא נכון ליחסי מין , שלאחריו זה יכול להרגיש כבר קצת מלאכותי. בעיקרון המומנטום שונה אצל כל זוג אבל זה איזון עדין שצריך בשבילו לדעת לקרוא אחד את השני. איך מזהים את המומנטום? המומנטום הנכון נמצא בחלון זמן שהוא איפשהו בין הרגע שאתה ממש מתלהב ממישהו ורוצה לראות אותו כל יום, לבין הרגע הזה שבו נמאס. אין חוקים, אבל אם הגבר יוזם יחסי מין מוקדם מדי זה יהרוס את המומנטום בדיוק כמו אם זה קורה מאוחר מדי. ”

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות