חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
למרות הוטו של הדר: דניס טס בסוף ליפן! האם היא חיכתה לו?

למרות הוטו של הדר: דניס טס בסוף ליפן! האם היא חיכתה לו?

השמועה אומרת...

שתפו

למרות הוטו של הדר: דניס טס בסוף ליפן! האם היא חיכתה לו?

הצופים בפרק האחרון של “חתונה ממבט ראשון” נשארו בסקרנות מאוד גדולה בעקבות הוטו שהציבה הדר לדניס “לא בטוח שיהיה לו למי לחזור” בעקבות הנסיעה הצפויה שלו לחו”ל, טיול ליפן שהיה ידוע עוד בתחילת הקשר של השניים. אז כן, קבלו ספוילר – הוא אכן טס ליפן וזה לא קשור לוירוס שמסתובב בימים אלו בחוץ.

אפשר להגיד שבעקבות המצב צופים רבים מתנחמים בעונה החדש של “חתונה ממבט ראשון” שהגיעה מעט מוקדם מהצפוי וכבר יש דרמות ועניינים, במיוחד סביב סוף הפרק האחרון ובו נחשפה התכנית של דניס לטוס ליפן בתחילתו של הקשר עם הדר.

 

יאמר לזכות דניס שלא מדובר בתכנית בריחה מתוחכמת למצב שבו לא מעוניין בבת הזוג ששידכו לו אלה טיול עם חברים שתוכנן בקפידה עם חברים במעוד מועד.

 

תאריך שנפל בדיוק על היום ה-42 בתהליך הזוגי של השניים, בארוחת הערב בפרק סיפרה אדם שאם דניס אכן יבצע את התוכנית המקורית ויטוס לחו”ל לתקופה של 3 שבועות אז “לא בטוח שיהיה לו למי לחזור”, סוג של מנורת אזהרה שנדלקה וגררה מתח רב בין הזוג הזה שבדרך כלל דווקא מסתדר אבל לאור הנסיבות נוצרה פה בעצם דילמה לא פשוטה.

[quads id=”1″]

למרות הוטו של הדר: דניס טס בסוף ליפן! האם היא חיכתה לו?

עמוד האינסטגרם של החתן הנופש בחו”ל חשף ישר את התשובה לדילמה שנותרה בעיני הצופים, כבר בכניסה לפרופיל שלו ניתן לראות תמונות רבות מיפן וגם אלבום סטורים מאותה טיסה והרפתקאה בארץ השמש העולה שתממשה לפני קצת יותר מחצי שנה.

אז מה בעצם קרה אחר כך? טרם ידוע אם הדר הייתה צריכה לעבור דירה ולפנות את הדירה בשביל אמו ואחותו שהגיעו ארצה בזמן הטיסה או שאולי מנגד היא בסוף הצטרפה איתו לטיול המדובר? דברים שנדע לבטח בפרק הבא אבל יש כבר אנשים שהביעו ביקורת על הוטו שהוטל על דניס.

אחת העוקבות של דניס באינסטגרם נימקה תגובה בהקשר הזה עם הדר: “דניס היקר והגבר, דבר ראשון שמחה לראות שטסת דבר שני אני ממש מקווה שאתה מבין שהבעיה היא לא אצלך. אני פחות רוצה ללכלך רק להגיד שאתה גבר מקסים, חתיך חכם ורגיש ואני הייתי עפה על גבר כמוך וגם אם היית הכי שלי בעולם תמיד הייתי מפרגנת לך כי לכל אדם יש את הדברים שלו שלא קשורים בזוגיות וזה קדוש וחשוב לטובת כל אחד וגם לטובת הקשר. לי כבר יש חבר אבל אני בטוחה שיש נשים מהממות וחכמות ומפרגנות שישמחו לעוף איתך ולהקים איתך משפחה. בהצלחה נסיך”

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

Hiking in Japan

A post shared by Dennis Rusakov (@dennisrusakov) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות