חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רגע לפני שלב ההחלטות: האם מצפות לנו הפתעות או ממש לא!?

רגע לפני שלב ההחלטות: האם מצפות לנו הפתעות או ממש לא!?

השמועה אומרת...

שתפו

במוצ”ש הקרוב יגיע פרק החשיפה של “חתונה ממבט ראשון” ונדע סופית מי מהזוגות החליטו להמשיך הלאה ולנסות את מזלם מחוץ לתכנית ואילו זוגות אכן הצליחו להחזיק עד היום, ונראה לפי הראיונות שנתנו חלק מגברברי התוכנית שהכל עוד פתוח!? לא היינו בונים על זה, אבל בהחלט הולך להיות מעניין.

 

אחרי שהבנו שמור ומאור החליטו להפריד כוחות עוד לפני תום התהליך ולא יעברו את קו הסיום כזוג מין המניין, ומשם הגיעו שמועות שחזר בכלל לאקסית שלו נטע.. עכשיו מאור החליט להגיב לשמועות ולהכין אותנו לפרק החשיפה, אבל האם מדובר רק בסוג של פרומו לפרק בשביל לתת הרגשה שהכל פתוח? ככה זה מרגיש לפחות.

מאור הגיב בקשר לחזרה לאקסית שלו שאמורה להיות מאוד צפויה בפרק החשיפה: “אני לא יודע מאיפה הבנת שחזרתי לבת הזוג שלי אבל בסדר, אני כן יכול להגיד בנושא הזה שיהיה פרק פולואפ מאוד מעניין”.

[quads id=”1″]

ומה לגבי נעם קציר? גם הוא הגיב וחשף כי הוא מחכה לרגע שיוכל להגיע עם בת הזוג, אבל האם מדובר ברוני המשודכת שלו מהתוכנית?

 

לפי הערכות כבר יש לו מישהי אחרת שאיתה נחשף בבילוי בנמל תל אביב לפני כחודשיים בדיוק רגע לפני שעם ישראל נכנס לסגר בעקבות הקורונה אבל למרות זאת עדיין נראה שמנסים לייצר בתוכנית אווירת אופטימיות ועניין כלפי החשיפות בשבת.

קציר חשף במפגש עם הגברים מהתוכנית מוקדם יותר היום בפעילות משותפת בים כי “היה לי כיף לחלוק את החוויה עם החברים מהתכנית, אבל אני מחכה ליום שבו אוכל לבוא עם בת הזוג”. משהו מריח לשמועה שמדובר שוב בבת זוג שאינה קשורה לשידוך בתוכנית.

 

אומה לגבי השידוך או ההחלפה בין הזוגות שנעשתה בין דנית לניר? יכול להיות שמדובר בהפתעה הגדולה ביותר של העונה בעצם? ואולי בעצם היחידה? לגבי החיבור בין ניר פור ודנית לבנת, נראה שנצטרך לראות אם מדובר בידידות בלבד או מעבר בפרק החשיפה במוצ”ש!

[quads id=”1″]

רגע לפני שלב ההחלטות: האם מצפות לנו הפתעות או ממש לא!?
ניר ודנית מבלים ביחד בסנטר

אז לסיכום: דניס והגר ככל הנראה הזוג היחיד ששרד את מבחן הזמן והפתעות אמיתיות יכול להיות שיש, אבל לא בין הזוגות ששודכו אחד לשנייה בתבנית המקורית והיו אמורים להיות אלה ששרדו את מבחן הזמן.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות