חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
פעם שלישית גלידה? שירי ולירן מציגים שוב: פרידה

פעם שלישית גלידה? שירי ולירן מציגים שוב: פרידה

השמועה אומרת...

שתפו

פעם שלישית גלידה? שירי ולירן מציגים שוב: פרידה

עד שהיינו כבר אופטימיים, אחרי קאמבק שני של הזוג המאוהב הזה מהעונה ה-2 של “חתונה ממבט ראשון”, הגיע הבשורה היום מפי שירי קופפרברג בעמוד האינסטגרם שלה שהצהירה על כך שהשניים “שחררו” את הקשר והפעם נראה שזה סופי.

 

שירי העלתה את הפוסט הבא בפרופיל האינסטגרם שלה:

 

לפניי שנתיים וחודשיים קיבלתי החלטה אמיצה ויצאתי למסע מטלטל ומשוגע, לעיני מצלמות וצופים רבים, בתקווה להגשים את החלום שלי – למצוא אהבה וזוגיות. בדרך נס ועם סיפור מרגש ומקסים נמצאה לי התאמה שהובילה לאהבה גדולה ולזוגיות אדירה.

[quads id=”1″]

יאסו: שירי ולירן שוב מעלים לנו חיוך על השפתיים!

במסגרת החלום האישי שלי, זוגיות טובה היא כזו שמחזקת את שני הצדדים, אמיתית, עוצמתית, בריאה, אוהבת ומאושרת, וחשוב לא פחות- כזו שיכולה ומסוגלת להתפתח ולהיות בסיס להקמת בית ומשפחה. לאחרונה נאלצנו שוב לקבל החלטה, אמיצה לא פחות וקשה ביותר – לשחרר.

 

בחרתי לזכור מהם החלומות שלי, להיות נאמנה לעצמי ועם כל הקושי והחששות שיש בכך, ללכת ולנסות להגשים אותם… אז אני יוצאת לדרך חדשה. לא מצטערת על כלום, מברכת על מה שהיה ומייחלת לטוב שיהיה 🙏🏼 התמונה נלקחה ביום מרגש והיא פה כדי להזכיר לי כמה נחושה ואמיצה אני יכולה להיות ☺️ לומדת ללכת, תחזיקו לי אצבעות

 

הללויה: הצעד הרומנטי של שירי ולירן מחתונה ממבט ראשון!

בואו להגיב על הכתבה בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

שירי ולירן עושים את זה שוב..❗ומדובר בפרידה נוספת 😔 . אחרי מספר זיגזוגים בין פרידה לחזרה, הזוג שהכיר בעונה השנייה של “חתונה ממבט ראשון” והיה אחד האהובים מחליט שוב על פרידה❗😢 . שירי כתבה:”לפניי שנתיים וחודשיים קיבלתי החלטה אמיצה ויצאתי למסע מטלטל ומשוגע, לעיני מצלמות וצופים רבים, בתקווה להגשים את החלום שלי – למצוא אהבה וזוגיות.” . ואז הגיע בשורת הזעם:”לאחרונה נאלצנו שוב לקבל החלטה, אמיצה לא פחות וקשה ביותר – לשחרר.” . חושבים שהפעם זה סופי❓🙄 או שהיהי קאמבק מתוקשר שלישי בדרך בקרוב⁉️ בואו נשמע אתכם 👇🏼👇🏼 #חתונהממבטראשון #פרידה #זוגיות #סלבס #אהבה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות