שירי חייבת לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

שירי חייבת לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

השמועה אומרת...

שתפו

הפיל שבחדר

שירי אולי מבינה את זה רק בזמן האחרון, אבל לירן הוא ילד גדול. יש לו אינטואיציה חזקה, הוא יודע להתנהל בסיטואציות והכי חשוב, הוא רואה אותה. מעבר לזה, נראה שהאינטליגנציה הרגשית שלו בשמיים, ככה שגם אם שירי תתחמק, תסתיר, תעלים עין ובקיצור, לא תגיד לו שחור על גבי לבן – לא היית הטעם שלי, לירן בעצמו כבר יודע. ופייר, הוא מתמודד עם המצב בכבוד. תזכירו לנו למה לנסות להסתיר את הפיל שבחדר כששניכם מודעים אליו לחלוטין?

תתקדמו

[quads id=”5″]

שירי ולירן חתונה ממבט ראשון

אז היא התייחסה אליו בקרירות. אז היא רצתה לברוח. אז היא פשוט לא הייתה בקטע. כל הדברים האלה שייכים לעבר. יש נקודה מסוימת שאפשר להניח את המטענים בצד, ולפתוח דף חדש. לחיות את הרגע, אולי אפילו ככה במקרה להסתכל על העתיד, אבל את האשמה על חוסר העניין בו בהתחלה צריך לגמרי לשים מאחור. בואו, זה לא שהיא בגדה, היא לא רצחה, לא קיללה ולא נעליים, אז לספר ללירן שהרושם הראשוני הכשיל אותו, זה ממש לא סוף העולם וגם ממש לא נקודת האל חזור, בכל זאת, על טעם ועל ריח וזה.

עוד ב”חתונה ממבט ראשון”:

פשושים: איך נראו משתתפי “חתונה ממבט ראשון” בילדות?
לגזור ולשמור: הטיפים שהזוגות חייבים לדעת
זוכרים מתי בת אל ויוגב התנשקו בפעם הראשונה?

[quads id=”10″]

אמת או חובה

הרבה יותר פשוט להסתכל לאמת בלבן של העיניים, מאשר להתחבא מאחורי חומות ההגנה של שירי. ככה יוצרים תקשורת, חברות ומערכת יחסים נכונה ואמיתית. זאת לפחות המסקנה שלנו. מה גם, שאם נסתכל לרגע על לירן, הוא בטוח מעדיף לשמוע את הגרסה של הכלה שלו, כי מי אם לא שניהם יודעים מה בדיוק הם עברו בתוך התהליך. ככה או ככה, האמת תצא לאור, ואם להתחשב בעתיד הקשר, תקשורת בין אישית היא המפתח לדלת הזוגית עם לירן. אם שירי תרצה, כמובן.

“חתונה ממבט ראשון”: מוצ”ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12

[quads id=”5″]

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות