חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
שירי חייבת לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

שירי חייבת לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

השמועה אומרת...

שתפו

אם יש זוג אחד שעבר תהליך רציני מול עיני המצלמות של “חתונה ממבט ראשון”, הם שירי ולירן. בריחה דרמטית לאחר החופה, ירח דבש סגרירי ואכלוס חדר הממ”ד, הגיעו לשיא כשהשניים התקרבו בסופ”ש הזוגי באילת. אלא שאז אלבום החתונה נכנס לתמונה, והפלאשבק של שירי הביא אותה לדמעות. בכל זאת, לספר ללירן את האמת זה לא עניין של מה בכך, אבל הנה הסיבות למה כדאי

שירי חייבת לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

בזמן שרוב הזוגות של “חתונה ממבט ראשון” קיבלו את אלבומי החתונה, ודווקא די נהנו מדקות ארוכות של אווירה נוסטלגית בחדר, שירי לא. אפילו ממש לא. בגזרה של דקלה ואלון האלבום הצליח לרכך את המכה לאחר ריב נוסף לאוסף, בת אל ויוגב התקרבו עוד טיפה למרות שלא חשבנו שזה בכלל אפשרי אבל במקרה של שירי, התלונות הגיעו עוד לפני שהעמוד הראשון נפתח. ואם חשבנו שזה יפסיק עם הזמן, הטעות לגמרי בידינו.

[quads id=”5″]


[quads id=”1″]

לירן כמובן לא הבין למה שירי לא נהנית מהתמונות באלבום, אבל לצופים היא הסבירה לפרטי פרטים מה באמת עבר עליה באותם הרגעים: “לירן נזכר בתחושות טובות, ואני נזכרת בתחושות שהיו קשות, רציתי לברוח”. בסופו של דבר, היא כמובן לא ברחה, וכולנו עדים לתהליך ששניהם עוברים על המסך, אבל מבחינתה לספר ללירן על התחושות שחוותה, זה צעד שממנו לא תהיה דרך חזרה. האמת? אנחנו פשוט בעד האמת. אז קבלו 4 סיבות למה שירי דווקא כן צריכה לפתוח את הדברים מול לירן.

שירי חייבת  לספר ללירן את האמת מהסיבה הזאת!

הלו, יש מצלמות

[quads id=”10″]

למקרה ששירי לא שמה לב, המצלמות הן חלק בלתי נפרד מהתהליך. ככה שגם אם היא לא תספר ללירן, במוקדם או במאוחר הוא ידליק את הטלוויזיה, יתמקם לו בנוחות על הספה מול ערוץ 12 ויראה בדיוק מה שירי חשבה עליו מההתחלה ועד הסוף. זה אולי מפתה להתנער מאחריות, בכל זאת, אם יש לך חשש מעימותים זה מצב קלאסי, אבל בסופו של דבר, גם אם שירי תגיד וגם אם לא, לירן ידע. אז בשביל מה לדחות את המאוחר?

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות