לירן לוי במסר מפתיע שהגולשים לא ציפו לו על הזוגיות עם שירי קופפרברג!

לירן לוי במסר מפתיע שהגולשים לא ציפו לו על הזוגיות עם שירי קופפרברג!

השמועה אומרת...

שתפו

לירן מחתונה ממבט ראשון: “אין הרבה גברים שיכולים להכיל ולהיות סבלן לתהליך מסוים”

“חתונה ממבט ראשון” הייתה אמורה להיות משודרת הערב  עם פרק חדש אך הלחימה בעזה שינתה את המצב. רגע לפני שהתכנית תחזור למרקע צילמו הזוגות קליפ לכבוד עונת החתונות, כמחווה לז’אנר סרטוני החתונות שמפיקים בני משפחה וחברים לזוגות שמתחתנים. במקביל לירן, בעלה של שירי, דיבר על הזוגיות, על החוויה, אהבה והעתיד.

לירן לוי במסר מפתיע שהגולשים לא ציפו לו על הזוגיות עם שירי קופפרברג!

[quads id=”5″]

אז מה היה ללירן לומר? “אמרו לי שמה שטוב לי שאעשה. אני מאמין שאם הייתי במקום של הצופים ומה שהציגו בפניהם, אז כנראה שבמקום שלהם הייתי גם הולך ועוזב. אומרים לי שהסבלנות שלי פשוט מקסימה כי אין הרבה גברים שיכולים להכיל ולהיות סבלן לתהליך מסוים. לא ציפיתי להד שזה יצר ולשיח הציבורי שאנחנו בתור זוג יצרנו. אין הרבה גברים שיכולים להכיל תהליך כזה. מהכיוון שלי הייתה משיכה מהרגע הראשון. לא חושב שמישהו התנגד לזוגיות שלו, פשוט אמרו לי מה שטוב לך תעשה. במקום של הצופים הייתי כנראה הולך ובורח”.

גם שירי דיברה על הקשר שלה עימו והוסיפה: “איפה ראיתם התאהבות? הוא הקסים אותי ובלעדיו אני לא שם. לא לכולם דברים באים מהר ובקלות וזה בסדר גם לראות על המסך אנשים כאלה. עם השנים, ככל שאתה נשאר רווק, יותר קשה לך להיפתח לדברים חדשים. אני לא אדם שנמשך מהרגע הראשון”.

[quads id=”10″]

שמועה טלגרם @bidur

[quads id=”10″]

עקבו אחרינו ברשת:

[quads id=”4″]

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

לירן לוי במסר מפתיע שהגולשים לא ציפו לו על הזוגיות עם שירי קופפרברג! –  2025 – שמועה בידור – 2025 קשת עונה 1, 2025 עונה פרק בכורה.
Shmua.com – פורטל חדשות בידור ישראל.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות