יוגב אלקיים מגיב:"בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי"

יוגב אלקיים מגיב:”בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי”

השמועה אומרת...

שתפו

מה הרגשת בפעם הראשונה שראית את בת־אל? 
“במבט ראשון היא נראתה לי מאוד סבבה, והיה חשוב לי לתת לה הרגשה טובה. אני זוכר שבכניסה לחופה ראיתי שהרוב המוחלט בקהל הם המשפחה והחברים שלי, ותהיתי איפה הצד שלה, אז זה היה עוד משהו שהדגיש לי את הצורך לתת לה הרגשה טובה”.

יוגב אלקיים מגיב:"בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי"

היא הסגנון שלך בנשים?
“על סמך החברוֹת הקודמות שלי ומה שחיפשתי, היא לא הטייפקאסט שלי, זה לא הסגנון שהייתי רגיל אליו קודם. אבל היא כן היתה טעם נרכש, ונמשכתי אליה”.
[quads id=”1″]
האחיות שלך אמרו מהרגע הראשון שהיא לא הטייפקאסט שלך, וגם אתה חיפשת מישהי צעירה יותר. איך זה הסתדר?
“אני זוכר שאמרו שהיא לא הטייפקאסט שלי, ואם אתה מסתכל אחורה, היא באמת שונה מכל החברות הקודמות שלי. מבחינת הגיל, אמרתי שיצאתי עם בחורות צעירות יותר, וזה נכון. אבל פה הגיל לא היה פקטור”.

נתפסו על חם: בת אל לוי והחתן לעתיד החדש!?

איפה צפית בפרק החתונה? 
“בבית, עם משפחה וחברים, וזה הרגיש לי מאוד טוב. זו היתה הפעם הראשונה שבה ראיתי את עצמי על המסך, ונהניתי מאוד לראות את מי שאני ואת מה שהבאתי איתי. מן הסתם, התכוננתי לזה נפשית, כי אני יודע מה היה בינינו. אחרי הלחץ הראשוני, אפילו עניין אותי לצפות בקשר שלא צלח ולראות איך התנהלנו. אני חושב שגם למדתי מזה, בעיקר על ההתנהלות שלי בזוגיות”.
איך היתה ההתחלה אחרי החתונה?
“ההתחלה היתה טובה. שנינו הגענו מאוד בוגרים, ושנינו הבנו לאן אנחנו נכנסים ולאיזו מטרה הגענו. התהליך הראשוני היה להכיר אחד את השני ולנסות להבין למה המומחים חשבו שאנחנו מתאימים. בהתחלה ראינו נקודות דמיון, מטרות די דומות, לפחות לפי ההצהרות שלה, והתהליך זרם. היו כמה מכשולים בדרך, שניסינו לא לתת להם להשפיע עלינו יותר מדי. אבל כן דיברנו עליהם וטיפלנו בהם”.
[quads id=”10″]
על המסך הפגנתם זוגיות כמעט אידיאלית ועוצמתית. זה היה ככה גם כשהמצלמות כבו? 
“מה שהיה על המסך זה באמת מה שקרה. מה שראיתם על המסך זה אני. זה אני היום, זה אני לפני, וזה אני אחרי. אני מאוד חשוף ושקוף, לא יודע להסתיר דברים, והרגשתי שיש שם חיבור, שיצא החוצה. גם אם לעיתים היה מוחצן מבחינת שני הצדדים, זה מה שהיה בינינו גם כשהמצלמות לא פעלו.
“היו אפילו דברים יותר עוצמתיים ואינטימיים, כי צריך לזכור שבת־אל מגיעה ממשפחה דתית, ולא צילמו אותנו בחדר השינה ובאינטימיות. היו רגעים מחוץ למצלמות, שהעדפנו לשמור לעצמנו. דברים שהם שלנו, שלא הרגשנו צורך לדבר עליהם מול המצלמות, אולי דווקא בגלל שהיה חיבור טוב. העדפנו לשמור אותם לעצמנו, כי לפני שזו תוכנית טלוויזיה, זה היא ואני”.
מתי הבנת שזה הולך לכיוון טוב?
“כשחזרנו לארץ וראיתי את החיבור בינינו. ראיתי שיש בסיס טוב, ודברים שאני מכוון אליהם דומים לאלה שהיא מכוונת אליהם. כשחזרנו מירח הדבש והתחלנו לחיות אצלי בבית, הבנו שזה עובד. הכרתי את בת־אל בסביבה שלי והתחברתי מאוד למה שקיבלתי באותם ימים ולמה שהיא סיפרה על עצמה”.
מה אהבת בה?
“המון דברים. היא בחורה מאוד מרשימה, היא עושה רושם מצוין, אינטליגנטית, יש בה חום אימהי, והשילוב של הכל יצר אצלי את העניין בה”.
המשך הכתבה בעמוד הבא

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות