חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יוגב אלקיים מגיב:"בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי"

יוגב אלקיים מגיב:”בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי”

השמועה אומרת...

שתפו

יוגב אלקיים מגיב:"בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי"יוגב אלקיים מגיב:”בת אל היא בכלל לא הטיפוס שלי”

“האמנתי בתהליך וחשבתי שאוכל למצוא אהבה”, יוגב אלקיים, מחצית מהזוג המבטיח יוגב ובת אל בעונה השנייה של “חתונה ממבט ראשון”, מדבר בפתיחות על הפרידה מבת־אל לוי ומה בעצם לא הצליח שם!?

[quads id=”5″]

ממש טיפונת לפני השידור של פרק ההשקה של “חתונה ממבט ראשון”, בכיכובם של יוגב אלקיים ובת־אל לוי, הוא החליט לשבור שתיקה ולשלוח לה הודעה.
“התלבטתי, אבל הרגשתי צורך לשלוח לה הודעה”, הוא משחזר. “למרות שלא היינו בקשר בכלל בשלב הזה. כתבתי לה ‘בהצלחה'”.

ומה היא ענתה?
“היא שלחה לי אמוג’י של ‘בהצלחה’, ושם זה נגמר. לא הרגשתי צורך לפתח את השיחה מעבר לזה”.
דיברתם מאז?
“לא”.

[quads id=”1″]

“הלכתי לאודישנים עם הרבה ספקות וחששות”, אומר יוגב, “אבל ראיתי שאני עובר בהצלחה עוד ראיון ועוד ראיון. בשלב מסוים, אחרי השיחות עם המומחים והתחקיר, התחלתי להאמין בתהליך וחשבתי שאוכל למצוא אהבה בתוכנית”.
המומחים התאימו לו את בת־אל, ולפני קצת יותר משנה הם יצאו לדרך לעיני המצלמות. גם בקשת הבינו את הפוטנציאל של הזוג החביב, ושיבצו אותו בפרק פתיחת העונה.
“צריך לזכור שזה לא מעמד טבעי ושגרתי”, אומר יוגב. “לא חתונה באופן כללי, ובטח שלא חתונה עם מישהי שאתה פוגש בפעם הראשונה מתחת לחופה. היה לי חשוב להציג את הדברים בדיוק כפי שהם, כדי שימצאו לי את האישה הכי נכונה לי. זה עזר לי לצעוד לחופה בלב שלם.
“במוכנות הנפשית שלי שמתי לעצמי למטרה – שלא משנה מי מגיעה, אנחנו באים באותו מעמד, שנינו מלאי חששות. פחות התרכזתי, או לפחות השתדלתי לא להתרכז, בשאלה אם אני אוהַב את מה שאני רואה או לא, אלא יותר לנסות להבין למה התאימו לי דווקא אותה ולתת לזה צ’אנס. בלי קשר, מראש גם הנמכתי ציפיות”.
המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות