שמועה: שירי ולירן מחתונה ממבט ראשון מצפים לילד?

השמועה אומרת...

שתפו

שוק: שירי ולירן מצפים לילד?שמועה: שירי ולירן מחתונה ממבט ראשון מצפים לילד?

אנחנו בטוטאל שוק: האם שירי מחתונה ממבט ראשון בהריון? על פי שמועות שרצות ברשת ולטענת מקורבים, יש דיבורים על בטן קטנה שגדלה לשירי לאחרונה, האב הוא כמובן לירן, אותו פגשה בתכנית המדוברת, חתונה ממבט ראשון. האם חתונה ממבט ראשון הצליחה עד הסוף? יהיה מאד מעניין לעקוב לאחר ההתפתחויות בגזרת הזוג הזה שלא מפסיק לייצר כותרות מרגע החתונה בתכנית ועד היום.

[quads id=”5″]

שירי קופפרברג היריוןהם אולי נראו מהוססים על המסך, אבל במציאות הכל נראה אחרת לגמרי. צירוף מקרים או שמא קופידון נענה לתפילות מפיקי “חתונה ממבט ראשון”? כזכור, השמועות האחרונות סיפרו שהזוג התחתן ברבנות בשקט בשקט והם כבר מתגוררים ביחד. אז חתונה אולי באמת הייתה אבל כל כך מהר גם הריון? התוכנית המדוברת ביותר בישראל בחודשים האחרונים, “חתונה ממבט ראשון” של קשת, ממשיכה לייצר הפתעות והיא עדין לא הגיע לסיומה.

[quads id=”10″]

דווקא הזוג שהראה הכי פחות חיבור הוא סק שירי קופפרברג ולירן לוי. שירי, עורכת הדין בת ה-35 מחולון, הראתה עניין מינימלי בלירן לוי, ההייטקיסט בן ה-42, ולפחות לפי הפרקים הראשונים נראה כי השניים היו בדרך לפרידה בלתי נמנעת, עוד במהלך צילומי התוכנית. בסוף קרה ההפך. קולטים?

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות