חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תפתחו יומנים: ההפתעה שמחכה לצופי האח הגדול באירוע פתיחת העונה 2024

תפתחו יומנים: ההפתעה שמחכה לצופי האח הגדול באירוע פתיחת העונה 2024

השמועה אומרת...

עכשיו זה רשמי: אירוע פתיחת הדלתות לעונה החדשה של האח הגדול יקרה בעוד פחות משלושה שבועות וזו התוכנית של ההפקה לפרק הנוצץ.

שתפו

אירוע פתיחת העונה של “האח הגדול” 2024 קרוב מתמיד. מוקדם יותר היום התפרסם הפרומו לאירוע הכניסה הרשמי – 2.6.2024, וזאת לאחר שלמעריצי התוכנית עלו בעמוד הרשמי שלל רמזים ברצף של סטוריז.

 

להפתעות והשינויים שצפויים להיערך בעונה הקרובה שכוללים את הסרתו של קיר הדיירים המפורסם, הצגת היום הנוכחי בשבוע לדיירים, שינויים במשימות עקב סולידריות עם החטופים והמצב המדיני לרבות באירוע הפתיחה – מצטרפת גם הפתעה נוספת שצפויה לשמח חלק מהצופים.

באירוע הפתיחה צפויים לשדר פרסומות זהב בלבד, ולא את הפסקות הפרסומות הרגילות והסדירות(והבלתי נגמרות). דבר שיעזור מעט עם המתח המתגבר הידוע בין כניסות הדיירים השונים לבית.

 

כזכור, לפני כשלושה שבועות חשפנו לראשונה בשמועה בידור כי המתקשרת ג’ניפר איסקוב – “הלבנה”, דמות ידועה במיוחד ברשתות החברתיות, צפויה להיכנס לבית המפורסם ואף נתפסה בפפראצי עם המלהקת הראשית של “האח הגדול” – ענת רשף.

צילום: פרטי

יוצאי העונה האחרונה של הפורמט הגיבו בהתרגשות לחשיפת תאריך העליה של העונה החדשה ברשתות החברתיות. ספיר בורגיל רשמה בתגובה: “הלב דופק מהתרגשות. יודעת מה הם מרגישים ברגע הזה שעולה הפרומו, בהצלחה לכל המשתתפים”.

 

סתיו קציו הגיבה גם היא באופן מאוד ישיר: “מחכים כבר”. הפיינליסט ליאל קוצרי פרסם בהתרגשות: “אימאלהההההההההה טירוףףף”. וגם לין אלפי שיגרה מסר מתלהב: “וואו התרגשות שיא מעניין מה הולך לקרות העונה”.

שרית פולק והתמונה שהעלתה לאחר חשיפת תאריך העונה החדשה של “האח הגדול”.

Subscribe
Notify of
guest
24 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לי
לי
4 ימים

סוף סוף רק לא לישמוע את ספיר ואברהם

מגלומן
מגלומן
4 ימים

מחכים ומצפים ל”כוכבים” חדשים לרדת עליהם. נמאס מהבורגילים, סתיו, קוצרי וכל השאר.

בלתי נסבלים
בלתי נסבלים
4 ימים

הבעיה שפליטי עבר שוב צצים ומזכירים את עצמם עם עליית התכנית המיותרת החדשה. מאסנו בהם, אז יאלללה שישתקו כבר. לא רוצים לראות אותם שוב. בטח לא את ספיר בורגיל ואת ליאל קוצרי הרעים מאוד.