חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
שחקנית? אורית נגד קורלי: "לקחה שיעורי דרמה ומייצרת מלחמות"

שחקנית? אורית נגד קורלי: “לקחה שיעורי דרמה ומייצרת מלחמות”

השמועה אומרת...

בשיחה של האמא והבת לבית משפחת טנג’י עם אור ואמילי בנסט, אורית החליטה לפתוח ולשאול לגבי מספר דיירים בבית. כשהגיע תורה של קורלי, לאורית היה לא מעט ביקורת לגביה.

שתפו

זה לא סוד שבית “האח הגדול” כבר בהיכון לחלוקה לקבוצות בעקבות הדינמיקה המורכבת שנרקחת. ונדמה שהפיצוצים שכבר צצו להם השבוע, היו רק יריית הפתיחה למה שהולך להגיע בשבועות הקרובים.

 

במהלך שיחה צפופה בנסט בין אורית טנג’י ללירון, אור ואמילי. אורית החליטה להרים “תוכנית” שבה הם היא פותחת את דעתה ומבקשת את דעתם של הנוכחים לגבי מספר דיירים, וכשהגיע תורה של קורלי, היו לה לא מעט הנחתות.

שחקנית? אורית נגד קורלי: "לקחה שיעורי דרמה ומייצרת מלחמות"
צילום: האח הגדול לייב

אורית שאלה את אמילי מה היא חושבת על קורלי שהשיבה לה: “לפעמים היא מתפוצצת ממש מהר”. אורית עצרה אותה ושאלה: “היא לא לקחה שיעורי דרמה? הדר ותום אמרו שבחוץ היא בכלל לא ככה ולא מכירים את הדבר הזה!”.

 

והוסיפה: “להערכתי היא לקחה שיעורי דרמה, היא מייצרת מלחמות!”. בתה לירון הביעה הסתייגות וטענה: “זה שהם רואים אותה בערב אחרי צ’ייסר זה אחרת, וביום יום שלה עם החברים שלה היא כזאת!”.


שחקנית? אורית נגד קורלי: "לקחה שיעורי דרמה ומייצרת מלחמות"
צילום: האח הגדול לייב

אורית המשיכה בשלה וטענה: “נראה לך? לא יהיו לה חברים. היא מחפשת על כל דבר על מה לריב! היא לא מתאפקת, היא ישר יוצאת. אתמול עם הקטע שהיא באה אלי בשיחה עם בן.. והיא אשכרה חיפשה, היא ממש התעקשה. היא מייצרת מלחמות”.

@shmua.comאורית פותחת על קורלי: “לקחה שיעורי דרמה, מייצרת מלחמות” #האחהגדול #האחהגדול2024♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

מי המנצח\ת שלכם בבית האח הגדול? הצביעו!

Subscribe
Notify of
guest
26 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ורד
ורד
29 ימים

ערסית מגעילה תעופי מהמסך של נו עם הבת שלך

מרים
מרים
29 ימים

אמא ובת משחקות משחק מלוכלך. דורשות לספק להן את כל ההרגלים שלהם בחוץ. שוקולד אגוזים, כוסות חד פעמיות ועוד שגעונות. השיטה שלהם, האמא צורחת ברגע שמשהו קורה לבת. הבת צורחת ברגע שמשהו קורה לאמא.ככה הם כאילו יוצאות קדושות מעונות שכאילו לא נלחמות בשביל עצמן אלא אחת בשביל השניה.חייבים לשנות הרגלים ולהתגמש

חצופה
חצופה
29 ימים

קורלי מלכה מי את בכלל? עופי הבייתה