חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לאחר שהודחה: לירון טנג'י פותחת "אני את השיעור שלי קיבלתי"

לאחר שהודחה: לירון טנג’י פותחת “אני את השיעור שלי קיבלתי”

השמועה אומרת...

המודחת השנייה של עונת “האח הגדול” הנוכחית אומנם הספיקה לחזור ולהתאחד עם משפחתה וגם עם אביה שמעון ששמו עלה לא מעט בשידור. אך היום היא החליטה לצאת במסר דיי ברור בעקבות ההדחה שאולי הפתיעה גם אותה.

שתפו

לירון טנג’י בת ה-31 מאשקלון הצליחה לספק לא מעט רגעים של “אקשן” בבית המפורסם, לרבות הפיצוץ שלה עם הדר בפרק האחרון שבו השתיים הטיחו האחת בשנייה האשמות לא פשוטות רגע לפני הדחתה.

 

המודחת הטרייה החליטה להעלות פוסט של סיכום השהות שלה בבית וגם שיתפה את הדברים שלדעתה היא צריכה לתקן בעצמה: “איך לסכם את החוויה? בתכלס אני לא חושבת שזה הזמן עדין לסכם שאמא שלי עדין בתוך הבית”.

לאחר שהודחה: לירון טנג'י פותחת "אני את השיעור שלי קיבלת"
צילום: האח הגדול, רשת 13

“זה אומנם היה קצר אבל סופר משמעותי בשבילי הזמן בבית האח נתן לי לראות תמונה שלא יכולתי לראות בלי להשתתף באח הגדול אני אומנם כמה שעות בחוץ אבל מקבלת את כל אהבה שלכם אני מתעדכנת מקטעים שהיו בבית יש רגעים שאני שלמה איתם ויש רגעים שבעזרתם קיבלתי מראה לדברים שאני צריכה לתקן ולשנות בקשר עם אמא וגם מול עצמי”.

“אני חושבת שהכי קל לשפוט ולהגיד איך היא מדברת או מתנהגת אבל אף אחד לא בנעליים שלי, אף אחד לא נכנס עם אמא שלו לבית לסיר הלחץ הזה שנקרא האח הגדול ועוד מצולם 24/7 נכנסנו בתקופה לא פשוטה וזה הופך את החוויה לקשה יותר”.


לאחר שהודחה: לירון טנג'י פותחת "אני את השיעור שלי קיבלת"
צילום: האח הגדול, רשת 13

“אני אעשה הכל בשביל להיות הגב של אמא שלי להרים לחזק ולתמוך בה תודה לכל מי שצפה בי ותמך בי מבחוץ ותודה על כל אהבה זה כל כך לא מובן מאילו אני את השיעור שלי קיבלתי ואני מקווה להיות השראה גם לדור הצעיר אמא אני מאמינה בך ואין לי ספק שתגיעי הכי רחוק שיש. אורית טנג’י, אני הצבא שלך”.

לאחר שהודחה: לירון טנג'י פותחת "אני את השיעור שלי קיבלת"

Subscribe
Notify of
guest
25 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מזל
מזל
25 ימים

את פשוט היית משעממת ורעה זו הסיבה שהודחת!!! הבאה בתור אמא שלך

יפה
יפה
25 ימים

אוי לנו אם את תהייה השראה לילדנו , ואת עוד תומכת בהתנהגות של אמא שלך

איזה יופי
איזה יופי
25 ימים

כיף שהודחת!