חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תום ברכה מתחרט בענק: "הייתי צריך לתת צ'אנס לפרידה"

תום ברכה מתחרט בענק: “הייתי צריך לתת צ’אנס לפרידה”

צילום: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

המודח הטרי מבית “האח הגדול” הופתע מאוד שעלה במדרגות הבית המפורסם, ויצא עם תובנות מאוד ברורות לגבי הטעות הרומנטית האפשרית שעשה בתוכנית.

שתפו

הדחתו של איש חיי הלילה, תום ברכה, לא הפתיעה במיוחד את צופי “האח הגדול” שעל פי הסקרים ברשת כבר ידעו לאן נושבת הרוח. ומנגד, הוא יצא משם מעט המום אך היישר לעבר המועדון שלו.

 

תום טען אמש בראיון ההדחה שלו כי החוויה שלו בבית הייתה יותר אינטסיבית ממש שחשב. וכשנשאל אם יחכה להדר השיב: “נראה כשהיא תצא, אני מאמין שהיא תגיע רחוק. היא חכמה, היא מהממת. היה לנו קשה שם בפנים קצת, כי זה מקום קשוח, בטח לזוגיות”. ומנגד טען כי ישנה האפשרות שיקרה משהו בינה לבין יהב בהיעדרו.

תום ברכה מתחרט בענק: "הייתי צריך לתת צ'אנס לפרידה"
תום והדר בבית האח הגדול, צילום: לייב האח הגדול

בראיון נוסף של תום ברכה מול ליאל קוצרי היום, הוא טען: “אני מצאתי נחמה בהדר כי הכרתי אותה גם לפני זה, ואני חושב שהיא מצאה נחמה בי. ופתאום אני ראיתי איזה משהו מוכר, למרות שבהתחלה נדלקתי ממש על פרידה”.

 

ליאל שאל את תום: “אתה מתחרט שלא המשיך עם פרידה?” תום השיב: “אני חושב שהייתי צריך לתת לזה צ’אנס, כן”. התגובות ברשת לא איחרו וגם הביקורות לכיוונו של ברכה.


תום ברכה מתחרט בענק: "הייתי צריך לתת צ'אנס לפרידה"
תום ופרידה בבית האח הגדול, צילום: לייב האח הגדול

אחת הגולשות כתבה לו בשרשור בנושא: “גם הוא הבין בסוף מי זאת כבר הדר… אבל סורי תום, מאוחר מדי. פרידה מיליון רמות מעליך אתה לא החלטי היא ניצלה ממך”.

 

גולש אחר בא אליו עם ביקורת מכיוון נוסף: “אבל למה כל ההוויה שלך והתהליך שלך בבית קשור במערכות יחסים עם נשים? זה האח הגדול, לא הרווק ממי. מה עם להביא את עצמך? אני באמת בטוח שיש לך המון מה להראות אתה איש עסקים של חיי הלילה בתל אביב זה עולם מאוד מאוד מעניין ובטוח חווית המון. אתה באילוז׳ נסיך, כי פרידה המלכה גדולה עלייך בהרבה”.

תום ברכה מתחרט בענק: "הייתי צריך לתת צ'אנס לפרידה"
צילום באדיבות יח”צ רשת

Subscribe
Notify of
guest
46 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
$$
$$
18 ימים

הוא היה צריך להיות עם פרידה אבל גברים אוהבים ביצ’יות רעות שלא שמות עליהם היא אף פעם לא רצתה אותו היא רק רצתה לקחת אותו לעצמה כדי שיהיה מישהו שמחזר אחרייה ולקחת אותו מבחורה אחרת בשביל להרגיש נחשקת, היא רוצה את כל הגברים שילכו אחרייה

שמחה
שמחה
18 ימים

אל תהיה יותר מידי קשה עם עצמך. זה בית קשה, עשית את המיטב והאמת שמגיע לך יותר מהדר! תעבוד על הביטחון העצמי שלך, אל תחזור לעשות סטוצים בלי סוף. לך לטיפול, תמצא אישה אמיתית ותקים איתה בית. את פרידה כבר הפסדת, אבל עוד תמצא אחרת.. בהצלחה :)

עדן
עדן
18 ימים

הדר דילגה לזרועותיו של יהב תוך דקה, לא ספרה את ההדחה של תום. אין לה לב הרסה לו הכל