חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
איך הוא לא הודח? יהב פותח על אור בן דוד לאחר ההדחה

איך הוא לא הודח? יהב פותח על אור בן דוד לאחר ההדחה

צילום: רן יחזקאל

השמועה אומרת...

המודח הטרי מבית “האח הגדול” הגיע היום לראיון אצל ליאל קוצרי ושיתף את כל מה שהוא חושב על מי שישב איתו אחרון בספה רגע לפני ההדחה הדרמטית אמש.

שתפו

יהב ארהבור בן ה-26 מרמלה מצא את עצמו עולה במדרגות בית “האח הגדול” אמש לאחר הדחה מותחת במיוחד שבסופה נותר אחרון על הספה לצד אור בן דוד, שאיתו הביף הארוך בבית נותר עד הרגע האחרון.

 

יהב שהספיק לתפוס מקום מכובד במיוחד בלבה של הדר לאחר הדחתו של תום, אומנם יצא מהבית כשהשניים עוד לא הבשילו לכדי זוגיות. אך נראה שהוא היה משוכנע כמוה וכמו עינב שאור היה זה שצריך לעלות במדרגות ולא הוא.

הפיצוץ של אור בן דוד ועינב בסופ”ש האחרון ירד לפסים אישיים מאוד. היא עירבה את בנו במהלך הריב והוא הטיח בה “אפס מי שעשה אותך”. יהב החליט לפתוח היום בראיון את כל מה שהוא חושב על ההתנהלות של אור בבית.

 

יהב נשאל מדוע המליכו את אור בבית ולא אותו והשיב: “זה הרבה יושב על אופי מרצה. אני הייתי פחות בוטה”. לאחר מכן המראיין, ליאל קוצרי טען בפניו: “אמרת לפני שנייה שהוא אלים, הוא בריון.. שיש לו שפה לא כזאת מתאימה”.

יהב המשיך: “כן, טיפה אספסוף כזה. ואנשים כנראה אוהבים את זה. הוא ממש ממש לא עניין אותי הבחור הזה, והוא לא מייצג אותי. ברגע שהוא מדבר עם הידיים ומקלל.. היו שם דברים שאתה אומר איך!??”.


מי לדעתכם צריך להיות הדייר שיצא אחרון מבית האח הגדול? הצביעו עכשיו!

Subscribe
Notify of
guest
96 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרין
שרין
8 ימים

הבריון נשאר כי אנשים דומים לו מצביעים לו ויש כאלה הרבה. יש לזה הרבה ביטויים בחברה הישראלית של היום

ענת
ענת
8 ימים

יהב קלאסה, הייתי מאמצת אותו כבן. הוא בחור זהב שעבר חיים לא פשוטים,ועדיין יצא בן אדם משכמו ומעלה, מחונך מתורבת וחבר אמיתי, לעומת הכלומניק בן האשפתות אור בן דוד.

איריתוש
איריתוש
8 ימים

יהב,צודק אור ערס אלים וביריון ובושה שנשאר עדיין בבית האח. היה צריך להיות מודח בהתחלה ולא לקבל פרס. בושה וביזיון להפקה…..אחכ מתפלאים למה הנוער שלנו והילדים אלימים. לא פלא אחרי שהם צופים בתכנית כזו….איכסססס…גועל נפש