חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רגע לפני אירוע פתיחת הדלתות: הדרמה הגדולה של "האח הגדול"

רגע לפני אירוע פתיחת הדלתות: הדרמה הגדולה של “האח הגדול”

השמועה אומרת...

חובבי הריאלטי יתכנסו מחר מול המסכים לאירוע לו חיכו לא מעט: אירוע פתיחת הדלתות לעונה החדשה של “האח הגדול” שתעלה ברשת 13. אך רגע לפני שהכל מתחיל, קרה משהו בלתי צפוי עם תפנית בעלילה.

שתפו

מחר(שלישי) עונת “האח הגדול” תעלה באופן רשמי לאחר חודשים ארוכים במיוחד של ציפייה לעונה שמקוטלגת כעונת “אנונימיים”. למרות רשימה עם לא מעט שמות מוכרים של דיירים פוטנציאלים שצצו במדורי הרכילות לא פעם.

 

אך רגע לפני שכל זה קורה,  נחשף היום כי אחד הדיירים שצפויים להיכנס לבית המפורסם במדינה התגלה אמש כחיובי לנגיף הקורונה בזמן שהוא נמצא בשלב הבידוד, בטרם כניסת הדיירים לבית, כחלק מנהלי הפורמט.

רגע לפני אירוע פתיחת הדלתות: הדרמה הגדולה של "האח הגדול"
למרות הדרמה: התוכנית תעלה מחר כצפוי על פי הפרומואים

נכון לרגע זה,  ההפקה עורכת בדיקות לכל הדיירים האחרים ולאנשי ההפקה. אך לא ברור עדיין מה יוחלט לגבי אותו דייר שנמצא חיובי לנגיף. האם ההשתתפות שלו בתוכנית תושפע מהמצב הרגיש הזה? או שיזכה להשתתף בעונת האנונימיים?

 

תגובת הפקת “האח הגדול” בנושא:“כלל הדיירים שצפויים להיכנס לבית עברו בדיקות קורונה לפני הכניסה למלון ואחד מהדיירים נמצא חיובי לנגיף הקורונה. ההחלטה בדבר אופן כניסת הדייר לבית תתקבל על ידי הפקת ‘האח הגדול’ בהתאם לחוות דעת רופא ההפקה.” 

הדייר שנדבק ייכנס או שיוחלף?
הדייר שנדבק ייכנס או שיוחלף?

Subscribe
Notify of
guest
11 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שוגי
שוגי
2 שנים

אחד יותר אחד פחות זה לא ישננה לתוכנית זבל

אלי
אלי
2 שנים

הזין הגדול

לי
לי
2 שנים

האח חגדול מתים יותר ב חורב