חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“אני בהלם, אין לה גבולות”: הפרט שיובל לוי חשפה לאחר הדחתה הטריף את הגולשים

השמועה אומרת...

בזמן שלא מעט מהצופים הופתעו כיצד יובל לוי שהייתה אחת מהמתמודדות השנויות במחלוקת של העונה הודחה לפני לא מעט דיירים חדשים, היא כבר הספיקה להתרגל לחיים שבחוץ וגם לחשוף דעות ג’וסיות בהחלט.

שתפו

יובל לוי נצרבה לרבים מהצופים בתודעה בזכות האופי הייחודי שלה, לאחרים כנראה בגלל שיערות בית השחי שנחשפו למצלמות ערוץ 26 בגאווה או אולי נאום ה”חרמנית” שלה לאחר תקופה ארוכה בבית המפורסם בסוליקו.

 

דיירת הכניסה השנייה עדן שבירו אומנם לא צלחה את המטרה שאליה נכנסה ורומן עם יובל לוי לא נרקם לו. אבל נראה שיובל כבר החליטה לענות לשאלות הקשורות לזוגיות ודייטים עם חלק מהדיירים לרבות עדן, ספיר ואברהם והתשובות לגמרי מפתיעות עד לרמה שהגולשים נטרפו בתגובות.

יובל לוי נשאלה במהלך שאלון של “ישראל בידור” על מספר דיירים בבית שעליהם הייתה צריכה להשיב אם הייתה יוצאת איתם או לא יוצאת איתם. לגבי אברהם השיבה באופן מפתיע:“בטח, אבל אנשים אחרים מקדימים אותי”.

 

לגבי ספיר השיבה בלי למצמץ:“זה תלוי ביום.. ויש לה חזה גדול נורא…” לגבי גיא איתן השיבה:“לא למשהו רציני”. לגבי עדן השיבה בחיוב אך נימקה:“סתם, לערב לבלות, לבוא בראש פתוח”. ולגבי סתיו השיבה בשלילה והוסיפה:“היא רואה הכל!”

@israel_bidur מי הכי מתאים ל#יובללוי ❓👇 #האחהגדול

בין התגובות המובילות היו:“נשבעת לבחורה אין מעצורים”. “תלוי ביום כיאלו היא אוהד בוזגלו”. “היא הזויה ברמה לא שפויה”. “היא לא אמרה את זה עכשיו”. “אני בהלם, אין לה גבולות!”

 

בראיון אחר ל”בסלון עם דיאן” יובל פתחה על סתיו:“החיבור עם סתיו היה איזשהו כאב נשי כזה, משהו במיניות.. עם כל הצדדים שיש בסתיו, המניפולטיביות, הצורך העז לתשומת לב בכל מחיר, היא מאסטרמינד באמת.. היא פשוט שאת כבר לא יודעת אם את כלי במשחק שלה או שהיא באמת אוהבת אותך”.

“אני מאוד מאוד מעריכה אמת ומעריכה וכנות. אני מריחה חוסר כנות, וכשהרחתי חוסר כנות מסתיו התרחקתי וזו בחירה להיות בחברות כזאת. לפעמים הרגשתי שזה רעיל לי, ואז הרגשתי שאין לי שום מקום. וגם הבית גורם לך באיזשהו מקום ‘לבחור צד’.. אם את תומכת בה אז את בצד של ה.. איך שהם רואים טוב ורע”

Subscribe
Notify of
guest
81 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ז'קלין
ז'קלין
8 חודשים

בחורה מוזרה מאוד.
אומנם איטלגנטית,אבל משהו סמוי אצלה.

דוד
דוד
8 חודשים

בחורה מוזרה.

לאה
לאה
8 חודשים

בחורה לא יציבה בדעותיה