חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אמא של שי עופרי במסר נוסף לאחר השידור:"תשחררי, לא כל הגברים הם כמו אבא שלך"

אמא של שי עופרי במסר נוסף לאחר השידור:”תשחררי, לא כל הגברים הם כמו אבא שלך”

השמועה אומרת...

המפגש המרגש ששודר בפרק האחרון של “האח הגדול” בין הדיירת שי לי עופרי ואמה לומי הצליח לסחוט לא מעט דמעות לרבות מבן זוגה בבית, שניר בורגיל. ונראה שמעבר לכל המסרים שהעבירה לבתה בבית יש מסר נוסף שאותו החליטה לחשוף בעמוד באינסטגרם.

שתפו

כניסתה של לומי לבית המפורסם הצליחה לרגש לא מעט מהדיירים והצופים, ונראה שזה גם היה בדיוק הטיימינג הנכון בעקבות המשבר בזוגיות עם שניר והספקולציות שעלו בנוגע להפעלת נוהל העזיבה של שי מבית “האח הגדול”.

 

לומי החליטה לשתף את הפוסט הבא בעמוד הרשמי של שי לי באינסטגרם ובו מסר מחזק נוסף לגבי בחירת הזוגיות שלה בבית עם שניר אך גם חשפה את כאבה בעקבות ההערות למשקלה של שי בבית:“יומיים שהדמעות לא מפסיקות לרדת והגוף לא נרגע מהמפגש הכל כך מרגש עם בתי גאוותי!”

אמא של שי עופרי במסר נוסף לאחר השידור:"תשחררי, לא כל הגברים הם כמו אבא שלך"

“כמעט 80 ימים בהם אני צופה בה מבוקר עד הערב, רואה אותה שמחה ושרה בקולי קולות, רוקדת, כועסת, בוכה בפינות הבית מבלי שאף אחד לא שם לב.. ועדיין מאוד חברותית, אנרגטית ומפזרת שמחה.. ליבי נשבר ויוצא אליה כשאני שומעת שחלק מדיירי הבית מעירים לה על משקלה ולא פעם אחת!”

 

“מה שגרם לה ללבוש בלייזר כשהשמש קופחת על ראשה, ולחשוב מספר פעמים לפני כל ביס. הימים עוברים, הביטחון העצמי חוזר אליה, וגם הבגד ים והקפיצות לבריכה ושוב אני נזכרת כמה הבת שלי חזקה ומלאה בחוסן נפשי אדיר! אני רואה אותה לאט, לאט מורידה את המחסומים ומתאהבת!”

אמא של שי עופרי במסר נוסף לאחר השידור:"תשחררי, לא כל הגברים הם כמו אבא שלך"

“העיניים של שילי שלי נוצצות כשהיא מתסכלת על שניר ורואה את הפחדים והקושי לסמוך, לבטוח, להישען ולהראות חולשה ואז מוצאת עצמי צועקת על המסך: ‘שיליק תשחררי לא כל הגברים הם כמו אבא שלך!’ לא הייתה מאושרת ממני כשהיא סוף סוף הצליחה לפתוח את ליבה עבור גבר מדהים כמו שניר.”

 

“חיכיתי בציפייה אדירה לפגוש אותה וזה קרה אחרי חודשים שהרגישו כמו נצח! הגעתי אליה, אמרתי לה שאין לי מילים לתאר את אהבתי הגדולה, את הגעגועים העזים! שילי שאלה אותי לשלום האחים, המשפחה החברים, שאלה אם אני מתביישת בה והאם אני גאה בה.. עניתי לה שלא רק שאני לא מתביישת אלא סופר גאה להיות אמא שלה! שאני בכל יום מתמוגגת מלראות את הלב הרחב שלה, את החשיבה על האחר את חוש הצדק, את הדעתנות ואת הפרגון שלה וכן, גם אמרתי לה שאני דואגת למיתרי הקול שלה..”

אמא של שי עופרי במסר נוסף לאחר השידור:"תשחררי, לא כל הגברים הם כמו אבא שלך"

“סיפרתי לה על התמיכה המטורפת שיש לה בחוץ! תומכים מדהימים בכל הגילאים! הודתי מכל ליבי לשניר על האהבה הגדולה שהוא מפגין כלפיה, האכפתיות והביטחון שהוא מעניק לה, חיבקתי את כולם והתמלאתי באנרגיות עד לפעם הבאה שאראה אותה שוב. מאחלת לה שתגיע עד ליושרת האחרונה, כי שילי שלי לגמרי ראויה! תודה לכולם אוהבת המון”.

Subscribe
Notify of
guest
139 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דן
דן
8 חודשים

שכחת לחנך אותה. היא בריונית שמעודדת חרם עם פה מלוכלך ותנועות אלימות….זאת הגאווה שלך???

רצון
רצון
8 חודשים

גידלת בחור לא בחורה גסת רוח ומתנהגת כמו בהמה מיוחמת .

יעל
יעל
8 חודשים

חבל שלא אמרת לה להפסיק לקלל ולצרוח כי היא בלתי נסבלת