הנשיקה של דיאן ונתנאל במיטה: מה בדיוק קרה ביניהם בלילה?

הנשיקה של דיאן ונתנאל במיטה: מה בדיוק קרה ביניהם בלילה?

השמועה אומרת...

אחרי שהקהל בחר לשדך לדיאן את נתנאל אמש ובכך גזר עליהם להעמיד ולעמוד להדחה יחדיו במשך כל העונה. נראה שמלבד הקטע המשחקי השניים צמודים במיוחד ומנגד שיחת "יחסינו לאן" לילית כמעט וגרמה להם להתרחק, אך אז הגיע נשיקה חמה במיוחד שפתוחה לפרשנות.

שתפו

זה לא סוד לצופי ערוץ 26 שדיאן ונתנאל מאוד קרובים האחד לשנייה בבית "האח הגדול", אך עדיין הם לא מצליחים לעלות לרמה הזוגית בשל לא מעט סיבות אותן פרקו האחד מול השנייה בלילה האחרון וזה היה אינטנסיבי במיוחד.

 

נתנאל פתח בפני דיאן:"את יודעת מה לי בא בחיים? מישהי שקודם כל תעוף עלי באמת. ובמצבים הקשים אני מרגיש שאת כאילו מוותרת עלי בקליק, כאילו את מה זה משחררת. ואמרתי לך שיש לי את הדפיקות שלי."

 

והוסיף:"כל החיים שלי גמרתי את מערכות היחסים שלי לפני כדי שאני לא אפגע בעצם. הייתי מונע מעצמי להיפגע ולקבל איזה זרנוק. כי נפגעתי בחיים שלי. ואני מרגיש שבמיוחד במשחק ובבית המטורף הזה אני בשנייה וחצי יכול להיות פתאום אבי מאוהבי ולשים לך את הלב על מגש ואז במצב של שעת כעס את פשוט שמה עלי טיפקס ומוחקת אותי ברגע"

הנשיקה של דיאן ונתנאל במיטה: מה בדיוק קרה ביניהם בלילה?
בלחי או בשפתיים? נתנאל ודיאן אחרי שיחת יחסינו לאן

דיאן הגיבה:"אין לי אין את המקום לשים טיפקס וללכת כמו שאני רגילה בחיים. אני לא יודעת מה מרגיש לי או לא מרגיש לי כיף לי איתך ברמות ואז אתה בא ואומר לי א,ב,ג,ד אז אני אומרת טוב אז ביי זד**ן. אני כזאת פשוט של אוקיי.. ו?.. מה אתה רוצה ממני? אתה מחפש אישור ממני? עצם העובדה שאני נמצאת איתך זה בעצם האישור שאני חושבת שזה הכי הגיוני שזה יהיה אישור. זה כאילו לא ציוות"

 

נתנאל המשיך וחידד את הנקודות שמפריעות לו בדיאן ועל כך שהוא מפחד להיפגע תוך נסיון להסביר לה מה הוא רוצה ומחפש:"קשה לי עם הנקודה שפתאום אני מרגיש ממך שאני ממישהו הופך לכלום. וזה נורא חד אצלך."

@shmua.com

נתנאל נותן לדיאן נשיקה בשפתיים או בלחי!?

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

דיאן התעצבנה וקמה במהלך השיחה והלכה לחדר השינה, אך נתנאל לא וויתר ולקח את דיאן לעוד שיחה נוספת של שעה כדי ליישר את ההדורים. זה נגמר בנשיקה חמה במיוחד רגע לפני השינה.

הנשיקה של דיאן ונתנאל במיטה: מה בדיוק קרה ביניהם בלילה?

30 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
איילאמיר
13 ימים

בחורה ריקנית חסרת חוכמה מרוכזת אר ורק בעצמה תפסיד את המשחק ואת הבן זוג שאין בהם כלל התאמה

מימי
13 ימים

היא לא טובה בשבילו "בלשון המעטה",הוא עוד יפגע וישבר ממנה…חייב להתרחק ממנה ולהיות הוא עצמו בלי הצל והשליטה שלה…
לא בריאה בשבילו !!! הוא קסם בעצמו,היא רק תקלקל לו

אליאור
13 ימים

בחורה מגעילה חסרת שכל ואפילו לא יודעת לדבר עברית תיקנית. חוץ מלזרוק מבטים לכל הגברים היא לא עושה כלום