בחירתו של אליאב: המהלך המפתיע מול בר שנגמר בדמעות!

בחירתו של אליאב: המהלך המפתיע מול בר שנגמר בדמעות!

השמועה אומרת...

אחרי ההפתעה הלא כל כך נעימה ש"האח הגדול" הכין לאליאב בשידור האחרון בשבת כשהכניס לבית את האקסית שלו טליה, הוא ללא ספק לא ידע איך לעכל את הדרמה המשולשת. ונראה שגם בר נפגעה מההתנהלות מהצד ומהדחקות לפינה בעקבות הסיטואציה. אך עכשיו מגיע טוויסט מעניין בעלילה.

שתפו

בעונה השישית של "האח הגדול" היה זה אליאב אוזן שעמד בסיטואציה לא פשוטה מול נופר מור ודנית גרינברג. ומאז אותו משולש רומנטי. נראה שגם אליאב של העונה הנוכחית(טעטי) נמצא כבר בימים הראשונים בבית, בסיטואציה עם לא מעט דמיון.

 

כשטליה נכנסה לבית בתור דיירת מן המניין, היה נראה שאליאב ובר מעט נבוכים מהסיטואציה. דבר טבעי בהתחשב בנסיבות. אך למרות זאת הוא בחר כן לתת לאקסית שלו נחיתה רכה ובילה איתה זמן לא מועט בזמן שבר נדחקה לפינה לא נעימה. אך האם הלב שלו עדיין שייך לבר?

בחירתו של אליאב: המהלך המפתיע מול בר שנגמר בדמעות!

בשיחה בין דיאן לאליאב. אליאב חשף בפניה את הסוגיה מול בר וטליה. והודה שאכן יש לו רגשות ומשהו שמרעיד לו את הלב בבר. אך בעקבות הסיטואציה בבית ונוכחותה של טליה הוא לא רוצה להרגיש לא נעים ולעשות מוב.

 

דיאן טענה בפני אליאב ואף נתנה לו ייעוץ אסטרטגי בדבר הבחירה האפשרית:"תזכור שלחדשים חוץ משרון כי רק לו יש חסינות, טליה אין.. היא לא מבוססת בשום צורה שהיא. לא בקטע רע. היא לא הייתה פה כל ההתחלה וכל יום פה חשוב"

בחירתו של אליאב: המהלך המפתיע מול בר שנגמר בדמעות!
יהיה קאמבק לקשר הראשוני שהתחיל ביניהם?

אליאב הסכים ואמר:"ברור, אני גם חושב על זה מה נראה לך?". דיאן החליטה להמשיך בתהליך הגישור בין אליאב ויעצה לו לקבל את דעתה של רחל בנושא. אליאב המשיך ואמר:"אבל אני רוצה לדבר עם בר".

 

דיאן הגיבה:"אז תקום ותלך, ממה אתה מפחד? מה יש לך להפסיד? הפסדת כבר כן?..". אליאב:"אי נעימויות. את טל אני מכבד. אני לא עכשיו יחזיק ידיים עם בר מול הידיים שלה. אני ובר לא נצליח לדבר בלי זה בסוף".

 


דיאן המשיכה ויעצה:"מה את ילד? אז תקח אותה לנסט." בהמשך היא קראה לבר שעברה בדרך למטבח ויצרה שיחה בינה לבין אליאב. השניים הלכו לחדר השירות התחבקו, בכו. אליאב פתח בפני בר בדמעות:"אני הכי מתגעגע". ובר הוסיפה ואמרו לו:"למה אתה מתנהג אלי ככה? מה עשיתי לך?? אתה לא יודע איך אני סובלת פה!"

 

אז איך לדעתכם המשולש הזה יגמר? בקאמבק של אליאב ובר או שאולי שום דבר לא הולך להתרומם בסיפור הזה? דברו אלינו בתגובות!

בחירתו של אליאב: המהלך המפתיע מול בר שנגמר בדמעות!
זה לא זה. טליה ואליאב קרובים אך רחוקים

יש לכם כבר מנצח או מנצחת בבית האח הגדול?
>בואו להצביע להם בסקר של שמועה! <

48 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
14 ימים

טליה לא מתרגשת ממנו בשיט . הוא לא מזיז לה . הוא מוזמן לחזור לבר !

שושנה אתגר
12 ימים

אליאב בחור דוחה ומשפיל לראות את טליה ולהגיד בשבילי היא אוויר או אני רואה אותה קיר אליאב הביתה חסר כבוד וערכים

אליה
12 ימים

טליה מהממת. דיאן סתומה ורכלנית