חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
לרה מטודי יצאה להגנת סתיו קצין וחטפה ברשת:"צבועה ,רכלנית ושקרנית"

לרה מטודי יצאה להגנת סתיו קצין וחטפה ברשת:”צבועה ,רכלנית ושקרנית”

השמועה אומרת...

קרוב לחודשיים מאז שהודחה מבית “האח הגדול”, לרה מטודי החליטה להשיב לשלל שאלות בראיון וגם לצאת באופן שאולי הפתיע רבים הצופים – להגנתה של סתיו קצין! התגובות הקשות ברשת לא איחרו להגיע.

שתפו

יוצאת עונת “האח הגדול” הנוכחית, לרה מטודי הייתה לדיירים רבים בבית ה”אמא” של הבית. מבחינת יחסי הכוחות היא לא פעם הביעה את דעתה הלא חיובית כלפי הברבי בורוד סתיו קצין בזמן ששהתה בתוכנית ומחוצה לה.

 

בראיון שנתנה היום לאתר אייס שיתפה מטודי בין היתר את תשובתה המעודכנת לגבי מי הייתה רוצה שייקח את מיליון השקלים וגם יצאה להגנת סתיו קצין באופן שהצליח להפתיע וגם להרתיח חלק מהגולשים שלא בדיוק קנו את זה.

לרה מטודי יצאה להגנת סתיו קצין וחטפה ברשת:"צבועה ,רכלנית ושקרנית"

לרה שיתפה תחילה מי המנצח שלה ומי היא חושבת שיזכה בתוכנית:“הייתי רוצה שיובל מעתוק או יענקי יזכו. אבל כנראה שסתיו תיקח בגלל שהיא משחקת את המשחק הכי טוב.”

לאחר מכן שיתפה: “בפרק האחרון בפעם הראשונה הרגשתי לא טוב בשביל סתיו, כאב לי הלב עליה, מה היא בסה’כ ביקשה? סוכריה? כאב לי. זה אומר שיש לי לב, למרות מה שאיחלו לי. אנשים צריכים לקחת הכל בפרופורציות ואני מאחלת לכולם בהצלחה”

 

תגובות הגולשים הזועמות לא איחרו לבוא. אחת הגולשות כתבה ללרה:“אישה רעה…לפני יומיים היא וספיר וחבורת הזבל שלה פרסמו סרטון על חשבון סתיו, במכוון להשפיל ולצחוק עליה… איזה כאב לך הלב??? אין לך בכלל לב.. לא לך, ולא לכל החבורה של הדיירים שבחבורה שלכם.. התאחדתם על סתיו כולכם… צבועה ,רכלנית ושקרנית.”

לרה מטודי יצאה להגנת סתיו קציו וחטפה ברשת:"צבועה ,רכלנית ושקרנית"

אשת יחסי הציבור שירן פרץ שמייצגת את לרה יצאה להגנתה בסטורי:“איזה חברה הפכנו להיות? כמה שנאה, כמה חוסר שפיות. זו בסך הכל תכנית ריאלטי, פרופרציות!”

 

“מאחורי כל תגובה שלכם עומדים הילדים וההורים שלהם. אני לא נוטה להתייחס ובתור אשת יחסי ציבור אני רגילה לזה כאשר המיוצגים של עוברים התקפה. אבל… לאחרונה יש כמה פרופילים ומועמדים מבית האח הגדול שעוברים התקפה נוראית ברשת. אל תתנו לזה יד!”

לרה מטודי יצאה להגנת סתיו קציו וחטפה ברשת:"צבועה ,רכלנית ושקרנית"
הסטורי של אשת יחסי הציבור שירן פרץ לתגובות שחטפה לרה בעקבות פרסום הכתבה

Subscribe
Notify of
guest
37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ניל
ניל
5 חודשים

לרה בזמן שהיית בבית עשית לסתיו את המוות בשיתוף עם חבורת הרשע פתאום הבינה שה15 דקות תהילה נגמרו מחפשת להיות רלוונטית על הגב של סתיו

חיים משה
חיים משה
5 חודשים

עלאק אישה מבוגרת, מתמזמזת כל היום עם ילדים שיכולים להיות הנכדים שלה,
כמה היא פגעה בסתיו קשה לספור את הפעמים
אבל הכי הכי ניצרב בתודעה זה היה כשהיא ניכנסה לבית והתעלמה מסתיו שרצה אחריה בתיקווה לקבל חיבוק
איזה אישה מירשעת!!!
מי שראה את מבט הרצח בעיניים של לארה יזכור אותה לכל החיים כמכשפה!

מלכה
מלכה
5 חודשים

אני לא מאמינה לה . לאף מילה . היא היתה בחבורת הרשע שחלק מהם כבר יצאו מהבית. אם עכשיו את בחוץ איתם את לא יכולה להיות בעד סתיו. כאב לך הלב שראית מה שהחברים שלך הביריונים של הבית עשו לה בשבוע שעבר? לא מאמינה לך. את בטוח מאד הזדהת איתם , כי זו היתה הדרך שאת התנהגת אליה מההתחלה. סתיו למיליון❤️