חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
הדיירים בהלם: שניר נשבר בדמעות לאחר שנחשף למסר מאחותו ספיר

הדיירים בהלם: שניר נשבר בדמעות לאחר שנחשף למסר מאחותו ספיר

השמועה אומרת...

עשרה ימים לפני סיום העונה של “האח הגדול” ולמרות אווירת סוף התקופה, נראה שדרמה חדשה הצליחה לחדור היום לדיירים לרבות שניר שנחשף לדבריה של ספיר בראיון ולקח את זה קשה במיוחד.

שתפו

לדיירים הוצגו שלל ראיונות שהתרחשו מחוץ לבית לרבות מהתכניות “הדו’ח היומי” ו”אח לילה” ונראה שמי שכיכבה שם הייתה לא אחרת מספיר. הדיירים נחשפו לכך שהטיחה אמש כוס מים קרים בשי חי במהלך השידור אך גם לכך שהסתייגה מהקשר של שי ושניר.

 

בין הקטעים שהוצגו לדיירים והצליחו לגרום לשניר להישבר היה כשספיר התראיינה לאחר ההדחה בתוכנית “הדו’ח היומי” והגיבה לאחר שנשאלה אם היא חושבת שהקשר של אחיה שניר ושי יחזיק מעמד בחוץ.

כזכור, ספיר השיבה לשאלה:“אני לא חושבת שזה יצליח, אני לא חושבת שזה ילך. אני חושבת שאחי מאוהב קשות והיא לא שם בכלל וגם אמרתי לה את זה בפנים.” לאחר שהקטעים שודרו לדיירים שניר הגיע למיטה לצד שי והתחיל לפתוח בדמעות:

 

“זה מבאס אותי מאוד כי הייתי מאוד שמח שהיא תהיה פה לראות את היום ומצד שני מבאס גם האח הגדול מאוד. לכולם הוא נתן לשמוח, לצחוק, נתן לשמוע דברים טובים ולי כאילו.. עד שהצלחנו באמת.. זה נותן לי לשרוף עוד יותר.”

 

בהמשך טען לגבי הראיון עם ספיר:“מבאס אותי כי היא כל הדרך באמת הייתה שם, וכל הדרך היא הכי האמינה בזה בעולם, גם כשאנחנו כבר לא האמנו ולא רצינו כבר.. היא להפך, היא עודדה ורצתה.”

שי שאלה את שניר למה הוא לוקח את זה אישי והוא הגיב:“כי זה מרגיש אישי מאוד, מאוד אישי. מבואס על כל הסיטואציה.. גם עליו(האח הגדול?) בטח ובטח אחרי שהוא יודע דבר דבר ממה שעברתי. זה עשה לי רע.”

 

בהמשך שי טענה:“אני מבואסת אך ורק עליה, אני לא מבואסת על הסיטואציה, כי הסיטואציה היא נכונה.” שניר השיב:“אני יודע, אבל זה גם בדיוק מה שאני אומר” ושי המשיכה:“זה היה בהתחלה, אני לא יודעת איך היא מרגישה ואני לא יודעת איך היא פועלת. אני לא יודעת גם למה היא עשתה את זה. כי הייתה בה כל כך נחישות, היא באמת באה עם כל כך הרבה נחישות”.

@shmua.com

שניר ושי מדברים על הראיון של ספיר שבה טענה שהקשר שלהם לא יעבוד בחוץ #האחהגדול

Subscribe
Notify of
guest
54 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חן
חן
5 חודשים

אמש “באח לילה” ספיר אמרה שדי בזוגיות מתוך אסטרטגיה,היא מכירה את אחיה ומכירה את שי,זה נראה ששניר מאוהב קשות בשי ואילו שי ממש לא בעיניין שלו אלא משחקת בו כדי להתקדם במשחק.הוא הפך לצל של שי,עושה דברה ,ומלצר שלה.

שירי
שירי
5 חודשים

כל היום מסרים ועזרה מבחוץ למשפחת בורגיל רק בשביל שנרחם על הבריונים על מנת שיגיעו לגמר

כל האמת בפנים
כל האמת בפנים
5 חודשים

כי כולם ראו איך שי נדלקה על אורי וברגע שהוא פלירטט איתה היא התחילה לקחת צעד אחורה משניר, לישון לבד, להתווכח איתו. הבחורה לא סגורה על עצמה, אבל מה שבטוח – היא בכלל לא בקטע של שניר. היא ב”זוגיות” איתו כי זה מגן עליה כל המשחק כי זה פחות קול נגדה להדחה. שניר אפילו פעם אחת הוציא אותה מהדחה והכניס את עידן