חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
רגע אחרי שהודחה מבית האח הגדול: שי עופרי בווידוי "אני קצת בהלם"

רגע אחרי שהודחה מבית האח הגדול: שי עופרי בווידוי “אני קצת בהלם”

השמועה אומרת...

פחות מיממה חלפה לה מאז שהדיירת הדומיננטית שי-לי עופרי הודחה מבית “האח הגדול” כשבוע בלבד לפני הגמר הגדול וכבר היום הספיקה להגיע לראיון שבו ספגה לא מעט אש וביקורת, אך מה הכי גרם לה להיות בשוק?

שתפו

מאז ההדחה של ספיר בורגיל לא התרחש הד עצום שכזה ברשתות החברתיות כמו לאחר בהדחה של שי-לי עופרי אמש. רבים יצאו במחאה שאין גמר בלי שי ואילו אחרים יצאו בצהלות שמחה וטענו שהגיע הזמן ש”עפה” מהבית.

 

שי התראיינה היום לתוכנית “הדו’ח היומי” ברשת 13 ואליה הופנו לא מעט שאלות קשות וגם ביקורת מצד חלק מחברי הפאנל לרבות בעקבות הקשר הזוגי עם שניר שבו הוטל ספק לא פעם, ההתנהגות הקשה לסתיו, הטיזינג עם אורי נגר וגם הפיצוץ עם ליאל.

מכל הנושאים שעלו, הנושא שהכי הצליח לגרום להיות לשי בשוק היה כשנשאלה אם היה פלרטוט בינה לבין אורי נגר. לשי שודר הקטע שלה ושל אורי נגר במשחק בחדר הארונות ושמחה הגיבה תחילה לעניין:

“אם את במערכת יחסים ואת מגדירה את זה במערכת יחסים, אז מישהו שעוטף אותך כך ליותר מקצת צחוק, כלפי חוץ זה לא מתקבל וזה לא נראה טוב, כי לספיר הוא לא היה עושה את זה!”

רגע אחרי שהודחה מבית האח הגדול: שי עופרי בווידוי "אני קצת בהלם"
שי עופרי ושמחה גואטה, מתוך ‘הדוח היומי’ ברשת 13

שי הגיבה לעניין ה”פלרטוט” עם אורי נגר בין היתר:“אני צריכה קצת את החופשיות שלי אבל זו לא חופשיות יותר מדי מוגזמת. אני לא אשב עם גבר על המיטה שיש לי בן זוג שרואה אותי ומחכה לי. זה לא נעים לי ולא מכבד אותי ובטח שלא מכבד אותו.”

 

לאחר מכן שודר לשי קטע שבו ספיר נשאלה אם היה פלרטוט בין שי לאורי נגר משני הצדדים והיא השיבה לגמרי בחיוב. שי ההמומה הגיבה לדבריה של ספיר:“טוב אני מצטערת לבשר, אני קצת בהלם ואני אגיד גם למה”.

 

“לא יצא ששניר בכבודו ובעצמו, לא אחותו, לא כל המדינה ולא אמא שלי, לא אף אחד. שניר לא בא אלי פעם אחת ואמר לי שאני מפלרטטת איתו, ההפך, הוא אמר שהוא מנסה להתחיל איתי. לבוא ולהגיד שאני מפלרטטת איתו זה הדבר הכי לא נכון שיש”.

רגע אחרי שהודחה מבית האח הגדול: שי עופרי בווידוי "אני קצת בהלם"

שי גם הגיבה לשינוי שליאל עבר מאויב לחבר של סתיו ותיארה איך נכנס בה לפני הסולחה:“כל מילה שהיא הייתה מוציאה מהפה הוא היה תוקף ונכנס לאינטריגות”. שמחה בלמה אותה ואמרה לה:“אבל אתם הייתם חלק מזה, אתם הייתם ניצבים וצחקתם על זה!”

 

שי עצרה אותה והגיבה:“אני תמיד הייתי חלק בזה, בחיים אל צחקנו עליה אלא צחקנו איתה מהסיטואציות שלה, תראי לי קטע אחד שצחקנו עליה ולא איתה” שמחה לא הסכימה וטענה:“צחקתם גם עליה וגם איתה, לא להיתמם!” ולאחר מכן שודר הקטע ששי צחקה על כך שסתיו לא קיבלה את הפתי בר, אך גם הפעם שי לא שינתה את דעתה בנושא.

@shmua.com

שמחה גואטה בפיצוץ עם שי לי בתוכנית הדו"ח היומי ברשת 13! #האחהגדול

Subscribe
Notify of
guest
61 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שרה
שרה
5 חודשים

ערסית אלימה מגעילה ודוחה מודחת בצדק את בושה לתוכנית עלובץ נפש מגעילה

לאמשנה
לאמשנה
5 חודשים

שי, תחכי ששניר יראה את הקטע שהיית עם אורי בחדר הארונות וואי וואי וואי

דינ
דינ
5 חודשים

שילי חושבצ שהצופים מטומטמים את והחבורה שלך עשיתם לסתיו חיים קשים התעללתם בה רמסתם אותה