חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
יענקי מתפוצץ בפני יובל מעתוק על ליאל: "הוא צוחק עלייך ומבזה אותך!"

יענקי מתפוצץ בפני יובל מעתוק על ליאל: “הוא צוחק עלייך ומבזה אותך!”

השמועה אומרת...

עונה שלמה שהצופים לא ראו את יענקי יוצא מגדרו ככה: בשיחה שלו אמש עם יובל מעתוק הוא החליט לצאת בביקורת חריפה כלפי ליאל:”מזמן זה עבר את הקו האדום וזה מסוכן מאוד!”

שתפו

יש צחוקים ויש חאלס – יענקי ישב הלילה עם יובל מעתוק לשיחה צפופה במיוחד שבמרכזה ההתנהגות של דיירים מסוימים ליובל מעתוק בימים האחרונים, כשהשיא הגיע בעקבות הערה שליאל זרק לה במטבח ונתפסה כביזיונית במיוחד בעיני יענקי שלא היה מוכן לשתוק.

 

יענקי טען:“אם מישהו היה אומר לי ‘תיזהר שלא תפיל את כל המחבת כי אתה רגיל להפיל’, את יודעת מה הייתי עושה? מעיף את המחבת עם הרגל אחורה וכל הקציצות שם היו עפות על הרצפה. ואת יודעת למה? כי לא מגיע לאף אחד שידבר אלייך ככה, לא מגיע שירגיש שהוא יכול לצחוק על כל בן אדם”.

יענקי מתפוצץ בפני יובל מעתוק על ליאל: "הוא צוחק עלייך ומבזה אותך!"

יענקי המשיך ושיתף בעצבים:“מי יגיד לך שאת לא יודעת לערבב ושכל מה שאת עושה זורקת לפח? אני שאני שומע שמישהו אומר את זה עלייך.. את יודעת כמה אני כעסתי באותו הרגע? זה לא ביומיים האחרונים, זו כבר תקופה.”

 

לאחר מכן השניים דיברו על כך שיובל מעתוק הייתה צריכה לבקש סליחה מליאל על זה שלא בחרה בו במשימה האחרונה ויענקי המשיך וטען בכעס:“כשמישהו פוגע בך ועושה ממך אפס יומיים, שאת בוכה יומיים אז את צריכה לבקש סליחה? מה פתאום!”

יענקי מתפוצץ בפני יובל מעתוק על ליאל: "הוא צוחק עלייך ומבזה אותך!"

יענקי הסביר ופתח:“כשהוא יגיד לך מילים כל כך קשות ונוראיות בעיניי, נוראיות! ואני לא מדבר מאחורי הגב וקשה לי כי עכשיו אני מדבר מאחורי הגב. אלה מילים נוראיות שאמרו לך ואת היית בדאון יומיים, ואחר כך את יודעת מה קרה? את ביקשת סליחה, זה נורמלי? שאת תבקשי סליחה על משהו שהוא פגע בך!?”

 

יובל מעתוק ענתה:“אם אני יודעת שפגעתי במישהו, אנחנו לא יכולים להתווכח עם רגשות של בן אדם..”ואז יענקי העלה טונים:“אבל את לא פגעת בו! ואם הוא מרגיש כך, שהוא יבקש סליחה על המילים הנוראיות שהוא אמר לך!”

 

“ועכשיו אחרי יומיים שהוא מזלזל בך ויורד עלייך וצוחק עלייך, הוא צוחק עלייך, הוא מבזה אותך! את לא מרגישה את זה אבל אני רואה את זה. לפעמים גם הצחוקים זה עובר את השלב הזה! מזמן זה עבר את הקו האדום וזה מסוכן מאוד, מאוד, מאוד מסוכן!”

יענקי מתפוצץ בפני יובל מעתוק על ליאל: "הוא צוחק עלייך ומבזה אותך!"

@shmua.comיענקי מתפוצץ על ליאל מול יובל מעתוק:”הוא מבזה אותך, מזמן עבר קו אדום!” #האחהגדול 

Subscribe
Notify of
guest
74 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
tbh
tbh
5 חודשים

אומנם לא מעריצה של ליאל ולא קונה תהצגות שלו
אבל עדיף שהוא ישאר ואברהם יעוף
אברהם מבזה נשים ומתנהג בצורה ממש מגעילה
אהבתי אותו בהתחלה אבל הוא נהיה מטריד
וראיתי כמה סרטונים עם התנהגויות שלו שגובלות להטרדה מינית
הבנאדם
צריך
לעוף
ועכשיו
יפה שעה קודם.

יעל
יעל
5 חודשים

ליאל קוצרי התקרב לסתיו רק כי היה לבד, אבל הערב כעס עליה שלא מחאה כפיים כשראו את ת”ז שלו, שבה הוא אומר שהוא נכנס לבית “לטפל” בסתיו. היא בכתה מאוד ממה שראתה בתעודת הזהות שלו.
אגואיסט ואסטרטג. לא אמין.

ציפי
ציפי
5 חודשים

לחשוב שהצבעתי לו מסביב לשעון איזה באעסה, דיי מעכשיו רק יענקי עד לגמר