חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
האם ההפקה קידמה את סתיו קצין? שי עופרי חושפת לאחר ההדחה

האם ההפקה קידמה את סתיו קצין? שי עופרי חושפת לאחר ההדחה

השמועה אומרת...

מתמודדת האח הגדול והמודחת הטרייה שי עופרי החליטה לחשוף לא מעט מההרגשות והתובנות שלה לאחר שחזרה לאזרחות, על מה היא מצטערת והאם היא חושבת שההפקה תעדפה את סתיו?

שתפו

שי לי עופרי כבר הספיקה לחזור לשגרה כיומיים לאחר הדחתה מהבית הכי מפורסם במדינה. ועם החזרה לשגרה הגיעו גם מבול של שאלות, ביקורות וראיונות. ואין ספק שחלק מבוטל מהצופים סקרניים לגבי לא מעט מהתוכניות שלה  לרבות עתיד משותף לצד שניר.

 

מי שטענה לא פעם שהקשר שלהם נוצר מאסטרטגיה ולא יעבוד בחוץ היא לא אחרת מאחותו ודיירת “האח הגדול” לשעבר ספיר בורגיל. גם לכך הגיבה שי עופרי בראיון ל”פרוגי”:“כל אחד יש לו את הדעות שלו, אם זה גם אחותו.. הכל בסדר.”

האם ההפקה קידמה את סתיו קציו? שי עופרי חושפת לאחר ההדחה

שי הוסיפה:“זה כל כך אינדיבידואלי שיש אחד שאוהב, יש אחד ששונא וזה גם בסדר. אני יודעת מה אני רוצה, ואני רוצה אותו. וכל עוד עברתי איתו את רוב המחסומים שלי, אני מחכה ומתה שהוא יצא לבחוץ ונמשיך את האהבה שלנו מפה ועד הודעה חדשה.”

 

בראיון לרן בוקר מ-ynet שי נשאלה על ההתנהלות מול סתיו, והאם היה מולה חרם. בין היתר ציינה:“ממש לא היה חרם על סתיו.”  ובהמשך ציינה:“היו דברים שאני מצטערת עליהם, בין היתר בהתנהגות עם סתיו. היו לי נפילות אבל אני שלמה עם עצמי ועם מה שהבאתי למשחק.”

האם ההפקה קידמה את סתיו קציו? שי עופרי חושפת לאחר ההדחה
שי לי עופרי נפגשת עם מעריצים. מתוך הסטורי של שי לי באינסטגרם

ומה לגבי תעדוף של ההפקה לסתיו, האם היא חושבת שזה משהו שקרה בפועל? שי הגיבה:“זה שסתיו הביאה למסך דמות שלא ראו באף עונה של ‘האח הגדול’ זה חד משמעית. היא פשוט דמות מאוד טובה לטלוויזיה, היא משחקת את המשחק כמו שצריך. סתיו שחקנית והיא משחקת מעולה.”

האם ההפקה קידמה את סתיו קציו? שי עופרי חושפת לאחר ההדחה
ספיר מגיבה שאכן דיברה עם שי לי למרות הכל

Subscribe
Notify of
guest
149 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
הפסקתי לצפות
הפסקתי לצפות
5 חודשים

התוכנית בחסות סתיו התומכים ורועי עוז .פשוט עשו צחוק משאר הדיירים 4 חודשים כואב הלב..אף אחד לא מאמין שההדחות של ספיר או פתאום שהוציאו את יובל לוי הם היו אמיתיות הכל חרטא כדי שהברבי תזכה וממש לא מגיע לה התנהגות בלתי נסבלת

שירה
שירה
5 חודשים

דווקא ההפקה נגד סתיו. לא אפשרו לה לראוץ שני מטוסים. ההפקה בעד משפחת בורגיל הבורגילות : הביאו להם את ההורים, את האח, את ספיר, דיברו עם האמא ועם האבא וגם סבא ניסים בא לשניר בורגיל בחלום….
מוגזם.

ליה
ליה
5 חודשים

לאחרונה,שי איבדה את דרכה והתעללה וצחקה על סתיו בדיוק כמו הבריונים האלימים והרעים שניר ואברהם .היה קשה לצפייה.