חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
"מה תגידו לילדים שלכם": מה גרם ליוצא האח הגדול לצאת על שי עופרי?

“מה תגידו לילדים שלכם”: מה גרם ליוצא האח הגדול לצאת על שי עופרי?

השמועה אומרת...

המודחת הטרייה שי לי עופרי הספיקה כבר לחזור לבית המפורסם ולצעוק לבחיר ליבה מעבר לגבעה, אך מתברר שהיא שסימנה וי אחד נוסף ומשמעותי שהצליח לגרום הפעם לחברה לעונה לצאת על כך במסר חריף.

שתפו

שי לי עופרי לא מפספסת רגע של תהילה לאחר הדחתה מבית “האח הגדול”, אחרי שלל ראיונות וגם קאמבק למתחם הבית המפורסם אמש לאחר שצעקה לשניר בורגיל כי היא אוהבת אותו ומחכה לו – הגיע היום אקט מעט חריג יותר שאותו כבר הספיקו לעבור מספר מיוצאי העונה הנוכחית.

 

שי פגשה היום “שותף מאוד מאוד יקר” שלה לדבריה מבית “האח הגדול”, בן ויארניק והשניים החליטו לעשות באומץ רב קעקוע משותף כפי שהספיקו לעשות לין ורוי וגם לרה. והקעקוע הנבחר? מילת המפתח של שי בבית המפורסם “פאטוצ'”.

"מה תגידו לילדים שלכם": מה גרם ליוצא האח הגדול צאת על שי עופרי?

מי שהחליט לצאת בעקיצה חריפה על האקט החוזר של יוצאי “האח הגדול” הוא לא אחר מאשר גיא איתן שיצא במסר קורע בעניין בקבוצת הוואטסאפ של יוצאי העונה:“זה לא עוד הקלטה מצחיקה, אני מרגיש כמו הורה מלווה בטיול שנתי של כיתה טיפולית שאומר את מה שכולם חושבים ולא אומרים.”

 

“אני רוצה לדבר על התופעה המזעזעת הזאת של הקעקועים המשותפים האלה של האחד עם השנייה. זה התחיל מלין ורוי, אחרי זה לין בן ולרה, אחרי זה בן ובן, אחרי זה לרה בן ואמווו, עכשיו זה שי ובן!”

"מה תגידו לילדים שלכם": מה גרם ליוצא האח הגדול צאת על שי עופרי?
הקעקוע המשותף של שי ובן “פאטוצ'”

“אני רוצה לומר לכם שאנחנו לא כוכבי רוק, אנחנו בסך הכל קבוצה של אנשים הזויים שהיו תחת אותה קורת גג. ולכל שבת יש מוצאי שבת, תפסיקו לקעקע קעקועים משותפים של מילים מטופשות שמחר לא יזכרו אותם, איך תצדיקו את זה? מה תגידו לילדים שלכם!?”

 

“מה זה פאטוצ’? רוי איך אתה הולך להצדיק את הקעקוע תות על הרגל שלך? מה תגיד לילד שלך שאתה אוהב פירות? תחשבו פעמיים לפני שאתם עושים משהו, אני אוהב אותכם מאוד ואם אתם צריכים כתף תומכת אני פה בשבילכם.”

"מה תגידו לילדים שלכם": מה גרם ליוצא האח הגדול צאת על שי עופרי?

לין הגיבה לדבריו של איתן:“אמא גיא אני פיפי, אני לא יכולה” ואילו בן ככל הנראה השיב שהוא זורם עם כולם. לאחר מכן גיא המשיך:“בוא נראה אותך גבר ככה זורם עם כולם בוא נעשה זקנבוט על הרגל. בואנ’ה תשמע, מה הצעד הבא? שסתיו תעשה גט אה רום ופתי בר על הכתף?”

 

“איפה נגיע אחי? עוד שלושים ארבעים שנה אתה תהיה סבא, הנכדים יסתכלו על סבא יגידו בוא’נה זה סבא גנוב זה כמה קעקועים יש עליו, בואו נרגע, בואו נהיה בצ’יל הכל טוב, היינו באח הגדול והיה כיף, אבל חלאס אנחנו עושים בושות!”

 

איתן קינח במסר משעשע לשי:“דרך אגב שי, אם את עוד פעם בגבעת הצעקות תצעקי לשניר שיחזיר לי את הכיפה שלי ביציאה בגמר”

Subscribe
Notify of
guest
58 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דליה כהן
דליה כהן
5 חודשים

אין על גיא כל האמת בפנים לא רואה ממטר. חבורה של הזויים ממש כיתה טיפולית

ניסים
ניסים
5 חודשים

חח, גיא זה ליהוק איכותי, איך האח וויתר עליו בקלות, במקום לתת לו פוקוס וחיזוקים.

אסתי
אסתי
5 חודשים

שי תעשי מה שבא לך, הכי חשוב שאת כבר לא בבית האח ואנחנו הצופים סופסוף מקבלים שקט והנאה מהצפייה.
היית דיירת נוראית. דורסנית , קולנית, בוטה וביריונית, בייחוד שלום תודה.