שי לי עופרי סוגרת תקופה ומעבירה מסר:"אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה"

שי לי עופרי סוגרת תקופה ומעבירה מסר:”אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה”

צילום: @ilanst_photographer

השמועה אומרת...

ארבעה ימים לאחר שיצאה מבית “האח הגדול”, הדיירת הדומיננטית שהפכה למודחת הלפני אחרונה של העונה החליטה להעלות לחשבון האינסטגרם שלה פוסט סיכום תקופה, על מה היא לא מתנצלת ומה ישאר איתה עד הסוף?

שתפו

כמנהגם שלא לא מעט מודחים ויוצאי “האח הגדול”, גם הדיירת שי עופרי החליטה לשתף את סיכום התקופה שלה בבית הסגור והמפורסם במדינה אחרי שהטירוף סביבה מעט נרגע, שי החליטה לכתוב את הדברים הבאים:

 

“אז לכל האהובות והאהובים עליי לסכם את התקופה זה די קשה אבל מבטיחה לנסות  כשיצאתי ראיתי שאמרו עלי המון דברים חלקם נכונים, חלקם פחות.. אני עדיין מנסה לחזור למציאות אחרי הבית המטורף הזה. אני מאמינה שכבר הבנתם שאני לא אחת כזו שמפחדת מהאמת, לא שלי ולא שלכם.”

שי לי עופרי סוגרת תקופה ומעבירה מסר:"אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה"
צילום: @ilanst_photographer

“התגובות שלכם הטובות והרעות ילכו איתי עוד הרבה וילמדו אותי עוד הרבה על עצמי ועל החוסן שלי. הלכתי עם האמת שלי לאורך כל התקופה שהייתי בבית והיום כשאני מסתכלת אחורה באיזשהו מקום זה גם היה מה שהחזיק אותי בבית, להיות חזקה ועם תעצומות נפש כי לא משנה מה ראיתם על המסך, לי בפנים היה קשה.”

 

 

“שיצאתי מהבית קיבלתי חיבוק כל כך עצום ,שגרם לי להבין שבחיים לא נגדתי את העקרונות שלי גם אם זה גרם לי לחטוף אש, כל כך הרבה אנשים שניגשים אלי ברחוב, צועקים לי, מחמיאים לי על מי שאני ועל האומץ שלי,כמה כח יש לי להתמודד, לא לזגזג וללכת ישר אני והאמת שלי.”

שי לי עופרי סוגרת תקופה ומעבירה מסר:"אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה"
שי לי עופרי בסלפי ראשון עם אמא. צילום: אינסטגרם

“אני פוגשת בבנות מדהימות שמתרגשות ממני ומובכות כשהן מסתכלות לי בעיינים ושואלות האם אני אמיתית .. אז כן אני אמיתית, זו אני שי אדם רגיל בדיוק כמוכן ואני ממש רוצה גם להישאר במצב הזה. אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה.. בבית הזה למדתי שאני מספיק חזקה בשביל להתמודד עם הכל, גם עם ההשלכות של המסע הזה.”

 

“הבית הזה גרם לי לאהוב את עצמי מחדש, להסיר את הפחדים, את המגננות, את המחסומים ובעיקר להתאהב. לסיכום אגיד לכם דבר אחד, אתם הכוח שלי ! זכיתי בכם! זכיתי בכל המעטפת הזו וזה לא מובן מאליו בכלל .. תודה על הכל אהובים שלי, אתם מדהימים  אני אוהבת אותכם”.

שי לי עופרי סוגרת תקופה ומעבירה מסר:"אני לא מושלמת, אני אפילו לא קרובה"

Subscribe
Notify of
61 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנידין
15 ימים

הבחורה חיה באילוז’
הרוב לא אהבו את ההתנהגות הבריונית שלה ובמיוחד את הצרחות שלה גם ההתנהגות היתה גברית ללא טיפת נשיות הכל בצורה גסה נהגה אם זה נפנוף הידים ההליכה המימיקות בפנים
אולי חצי% מקבל אותך חחח

אזרח מודאג
15 ימים

היית זוועתית ומזעזעת! איזה תעצומות יש לך? להיות רעה, להשפיל, לרמוס, לכתוש דיירת אחת ביחד עם כולם זה תעצומות? גועל נפש של אישה! ומה עם החרם שעשית באילת על מישהי שעדיין מתמודדת עם ההשלכות של החרם שעשית עליה?!
0 מודעות עצמית. טוב שיצאת. שקט באוזניים סוף סוף!

דובר אמת
15 ימים

יפתחו בסטה לאבטיחים היא ושניר?