הפאדיחה שהצופים קלטו בשידור עוררה סערה:"ההפקה כבר בחרה את הזוכה"

הפאדיחה שהצופים קלטו בשידור עוררה סערה:”ההפקה כבר בחרה את הזוכה”

השמועה אומרת...

רגע לפני אקורד הסיום של עונת “האח הגדול” בגמר שיתרחש בערב של יום ראשון ונראה שמספר לא מבוטל של צופים חדי אוזן קלטו שיחה של שניר בחדר האח הגדול שבטעות שודרה בערוץ 26, הספקולציות כמובן שלא איחרו להגיע.

שתפו

סתיו קצין, יובל מעתוק, יענקי גולדהבר, ליאל קוצרי ושניר בורגיל יגלו בעוד כיומיים מי מהם יכבה את האור בבית “האח הגדול” ויעלה אחרון במדרגות כשלחשבון הבנק שלו יתווספו מיליון שקלים חדשים(לפני מס).

 

ובזמן שלא מעט מהצופים ומעריצי התוכנית מצביעים במרץ למנצח שלהם, בקטע ששודר הלילה(שישי) בערוץ הלייב של התוכנית השתרבבה שיחה מהמיקרופון של שניר שנותר פתוח מול מי שנשמעת כמו עובדת הפקה והדבר עורר סערה ושלל תגובות ברשת.

הפאדיחה שהצופים קלטו בשידור עוררה סערה:"ההפקה כבר בחרה את הזוכה"

שניר התבקש ע”י “האח הגדול”(קול נשי) להגיע לחדר האח. לאחר מכן נשמע אותו קול אומר:“היי שניר”. שניר שאל:“זה ה’היי של ה’היי”?” הקול השיב לו:“זה היי של פראמדיקס. מה זה ‘היי’ של ‘היי'” שניר השיב:“זה לא ה’היי’ של קוסמסקו”.

 

הקול שאל אותו בלחש:“מה זה קוסמסקו?” ושניר השיב:“לא משנה”. והקול ביקש משניר:“תגיד!” ושניר השיב:“לא יכול”. והקול המשיך וביקש:“תספר לי” ושניר השיב:“אני לא יכול לספר לך אח גדול!” לאחר מכן השיחה נקטעה.

הפאדיחה שהצופים קלטו בשידור עוררה סערה:"ההפקה כבר בחרה את הזוכה"

צופים רבים הציפו את הרשת בטענות שישנו קשר בין שניר לבין איש הפקה לכאורה, אחרים חשבו שמדובר בשיחה שגרתית בין מתמודד לבין ממלא מקום של “האח הגדול”. בין התגובות שהרעידו את הרשת:

 

“ברור שיש לו קשר עם ההפקה והיא בחרה את הזוכה. וזה ברור לכולם מתחילת העונה לא מפסיק לקבל מסרים המשפחה וצ׳ופרים מהאח! אם הוא יזכה אפשר לסגור את המדינה!” גולשת נוספת הוסיפה:“ברור שיש התערבות, נתנו לו 5000 קולות רק שלא יודח”

 

מנגד היו גם לא מעט תגובות שהגנו על שניר, אחת הגולשות הגיבה:“אמאל’ה איזה תגובות הזויות חחחחח! כל הדיירים מדברים ככה עם ההפקה, זה הקטע שיש מישהו שמקשיב להם וחבר שלהם”. “נראה לי שאתם מדמיינים תסריטים שלא קיימים. רק הקהל בוחר מי יודח.”

@elia_here פדיחה בשידור חי ב26, קרדיט לרן בוקר, שניר נשמע מדבר עם האחות הגדולה למה אתם חושבים שהוא התכוון? #שנירבורגיל #יענקיגולדהבר #האחותהגדולה #האחהגדול #thebigbrother #האחהגדול2023 #thebigbrother2023 ♬ צליל מקורי – כל העדכונים על האח הגדול>>>>

Subscribe
Notify of
112 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דנה
11 ימים

בכל הזדמנות שניר מצהיר ומעלה את האג’נדה החלולה שלו:” ניצחתי את עצמי”….היית ונשארת ביריון…תנצח את עצמך רק בטיפול מחוץ לבית האח הגדול….

שלומי
11 ימים

תקשיבו קטע! אתמול האח מבקש מהדיירים להסביר למה מהגיע להם לנצח. איך שהאח בוחר במעתוק ראשונה
אני אומר לאישתי אני שם את הראש שהאחרון זה שניר, תמיד האחרון נישאר בזיכרון.
כשזה קרה אפילו לי היה קשה להאמין כמה האח בוטה בבחירה שלו
מגעיל מגעיל מגעיל

ליאור
11 ימים

לא להיות שאננים,להמשיך ולהצביע לסתיו האחת והיחידה….סתיו היא עמוד התווך של העלילה באח הגדול….אך ורק סתיו.