חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה גרם לאברהם אקלום להיזכר בסתיו קצין ולשחרר עקיצה

השמועה אומרת...

שלושה ימים לאחר שאברהם אקלום יצא בתור המודח האחרון של עונת “האח הגדול”, ומאז הוא הספיק להתאחד עם בת הזוג ספיר ולבלות איתה לא מעט ולקחת פסק זמן מענייני התוכנית, אך היום קרה משהו שגרם לו להיזכר דווקא בנמסיס שלו בבית – סתיו קצין.

שתפו

מאז יציאתו של אברהם אקלום מהבית המפורסם הוא היה יחסית מאופק בכל הקשור לשיח ופתיחה של דברים שהתרחשו בבית, בראיונות השאלות הקשות לא הופנו אליו כפי שקרה עם חלק גדול מהמודחים לפניו.

 

אך כבר מאתמול היו לא מעט אזכורים או רמזים עקיצות למתמודדים או לדברים שהתרחשו בתוכנית. ספיר שהעלתה לא מעט תיעודים מהבישולים לשבת העלתה באחד הסטוריז לקקן מטבח והשניים התלוצצו שהיו לא מעט כאלה גם בבית המפורסם.

מה גרם לאברהם אקלום להיזכר בסתיו קצין ולשחרר עקיצה
אברהם אקלום וספיר בורגיל יממה לאחר היציאה שלו מהבית

ספיר אף העלתה סטורי שלה מטבלת את העוף במטבח כשהיא מפריזה עם המלח ולהגנתה טענה:“וואי וואי שמתי הרבה, טוב אני גם מאוהבת אז זה תקין” ותייגה כמובן את אברהם. מצידו של אברהם הוא החליט להעלות השבת שני סטוריז שבהם לא התאפק ורמז על משהו בהקשר של סתיו קצין?

 

בסטורי הראשון אברהם פנה לעוקביו:“אז קודם כל נתחיל בזה שחם לאללה. עכשיו אני לא יודע איפה יותר חם, פה או בבית האח. ולא אני לא מדבר רק על מזג האוויר, בכל מקרה שיהיה המשך יום נפלא”.


מה גרם לאברהם אקלום להיזכר בסתיו קצין ולשחרר עקיצה
מתגעגע או שכל דבר שמזכיר לו את סתיו פחות בא לו בטוב? קצין בבית האח הגדול

לאחר מכן בסטורי אחר כשהוא נכנס לרכב לצד הנהג טען:“אני אגיד לך את האמת בא לי אני לנהוג אבל לא יודע.. לא נהגתי שלושה חודשים”. מישהו מהנוסעים טען שכואב לו הגב ואז אברהם יצא ברמיזה על סתיו:”כואב לי הגב? וואלה אתה מזכיר לי איזה מישהי שאמרה לי ששלושה חודשים כואב לה הגב!” והוסיף בכיתוב:“כואב לי הגב הוא אומר לי”

 

ובינתיים ביום חמישי האחרון, מודחים אחרים מבית “האח הגדול” הגיעו לחגוג את יום הולדת של סוכן הדוגמניות צחי וזאנה בשלוותה בתל אביב. למרבה ההפתעה מי שנתפסה שוב בצילום צמוד לצד אורי נגר הייתה שי עופרי.

מה גרם לאברהם אקלום להיזכר בסתיו קצין ולשחרר עקיצה
שי לי עופרי ואורי נגר. צילום: אור גפן

כזכור, מסביב לשי ואורי היו לא מעט דיבורים ורמיזות לפלרטוטים עוד כששהו בבית הסגור, אך עם זאת, אפשר להודיע חגיגית כי לא קרה משהו שכזה באותו האירוע והיא לטענתה מחכה כבר לאיחוד המרגש שלה עם בן זוגה מבית “האח הגדול” שניר בורגיל.

Subscribe
Notify of
guest
87 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ליאור
ליאור
10 חודשים

אברהם כפוי טובה עלוב שכמותך מוטב שתשתוק.הפכת בבית לפודל הכנוע של ספיר .נגרר כמו סמרטוט אחרי ספיר הנחשה, האסטרטגית, המניפולטיבית,הכוחנית, והמחושבת….אתה היצור הקריפי שמכר את נשמתו לשטן,כדי להיות בין “המקובלים”. זוכרים היטב איך התחנפת וליקקת להם .

גיתית
גיתית
10 חודשים

סןף סוף הבריון עלה למעלה… שלא נזכה לראות אותך על המסך ever!!! שחצן בלתי נסבל ….איכס

שלומי
שלומי
10 חודשים

שיניים מכוערות כאלה זה גועל נפש מכל הניקוטין אבל זה בסדר גם הביריונית מעשנת