ריב זוגי ראשון בין ספיר בורגיל לאברהם אקלום: "מתחיל פה סכסוך בזה הרגע!"

ריב זוגי ראשון בין ספיר בורגיל לאברהם אקלום: “מתחיל פה סכסוך בזה הרגע!”

השמועה אומרת...

המודח הטרי מבית “האח הגדול” – אברהם אקלום ובת זוגו ספיר בורגיל החליטו לעשות שידור חוזר של הערב הרומנטי לאחר הדחתו וסגרו מלון בתל אביב רגע לפני גמר “האח הגדול” רק שאז קרה הדבר הבא שהוביל ל”לריב הראשון” של השניים מאז היציאה מהבית.

שתפו

רגע לפני גמר “האח הגדול” שיתרחש ממש הערב ונראה שלא מעט מיוצאי התוכנית כבר מתכוננים במרץ לדפוק את ההופעה שלהם על ספסל המתמודדים, אחרים החליטו דווקא על קוד לבוש צנוע יותר, ויש גם כאלה שלא ינכחו באירוע.

 

אחרי שנחשף היום כי יוצאת העונה גל קספרס לא מתכוננת להגיע לאירוע הגמר של “האח הגדול” כאשר היא נמצאת בכלל בפריז, נראה שאחרים דווקא מתכוננים במרץ לאירוע – ביניהם, אברהם אקלום וספיר בורגיל שהלכו לבחור הופעות לגמר וגם לתוכנית “האח הגדול חוזרים הביתה” שתתרחש לאחר מכן.

ובזמן שאברהם אקלום החל למדוד חליפות כאשר ספיר בורגיל תיעדה את הרגעים המשעשעים ולא חסכה בביקורת, נראה שהשניים לא הגיעו בדיוק להבנה על החליפה הנבחרת ובמהלך אותם תיעודים ספיר חשפה את ה”ריב הראשון” של השניים.

 

ספיר שיתפה את עוקביה:“אז יש לנו מלא סידורים, סגרנו פה מלון בתל אביב לפני הגמר. אנחנו הולכים לבחור לאברהם חליפה, נכון נסיך שלי אתה מתרגש?”אברהם הגיב:“לבחור חליפה, אז או שנתן לדעת הקהל לבחור או שאת תבחרי לי?”

 

ספיר השיבה:“אתה סומך על הטעם שלהם יותר משלי?” ואברהם השיב:“הרוב קובע חחח” ספיר סגרה את הסטורי:“מתחיל פה סכסוך בזה הרגע”. לאחר מכן אברהם החל למדוד חליפות כולל החליפה הבאה שספיר טענה שזה האיש ש“מאכיל את היונים”.

אברהם עצמו נדלק החליפה בצבע בורדו ואילו ספיר העדיפה חליפה סולידית יותר בשחור ולבן:“טוב הצלחנו להוריד אותו מהבורדו, עכשיו הוא עבר לזה” לבסוף ספיר השיבה:“טוב, הצלתי את המצב..  בחרנו משהו בבאם! אבל הוא לא רוצה שאני אראה.. אבל סמכו עלי! הורדתי אותו מהבורדו, הורדתי אותו מהכובע של היונים ויצא לוק פגזי”.

לעומת זאת אברהם העלה תיעוד מהסטורי שלו כאשר הוא יוצא מחנות החליפות ובשקית הנבחרת הייתה החליפה בצבע בורדו שעליה נדלק! אז איזה לוק נבחר – של ספיר או של אברהם??

 

גם יוצא “האח הגדול” גיא איתן יצא על על המודחים בהקשר לתלבושות לערב הגמר והבהיר:“אני נותן פה תזכורת לכולם, מי שבא בחליפה אני מטנף עליו. אתם לא בנשף סיום! ולבנות אתן לא בסוויט סיקסטין שלכן. לא להגזים, גברים בטריקואים, בנות סבבה.”

@shmua.comהקרב על חליפת הגמר: ספיר ואברהם בריב זוגי ראשון ומשעשע #האחהגדול 

Subscribe
Notify of
53 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
וואלאק
9 ימים

ניראה כמו שליט אפריקאי באיזה באיזה שבט 😅

תגובה למרים(ספי
9 ימים

גברת מרים צר לי לומר לך שינוי לא נעשה בשבוע
לידיעתך אם הקרובים אליו כגון שי לי וספיר לא היו מודחות שניר היה ממשיך בהתנהגותו האלימה והבריונות!
רק עכשיו בערוץ 26 ביקש מהאח לשים לו סרט
אם לא הוא ״מאבד את זה״!
שיוצא מפיו של שניר משפט כזה צריך להיות דרוכים כי התנהגותו לא צפויה!
לנצח לא מגיע לו!!

משה
9 ימים

נראה פח