קרב אבוד מראש? מעריצי סתיו נגד ההפקה:"משחק מלוכלך של האח"

קרב אבוד מראש? מעריצי סתיו נגד ההפקה:”משחק מלוכלך של האח”

השמועה אומרת...

בניגוד לכל הסקרים והתחזיות ברשתות: סתיו קצין לא הצליחה לגבור על יובל מעתוק שקטפה את מיליון השקלים וזכתה בגמר “האח הגדול” 2023 ונראה שלא מעט מהגולשים יצאו על כך בסערה, האם הסיבה מוצדקת?

שתפו

יובל מעתוק נשארה בספסל הדו קרב בגמר “האח הגדול” לצד סתיו קצין, דבר שבפני עצמו הצליח להפתיע רבים כשהתחזיות לא צפו למעתוק סיכויי הצלחה גבוהים כל כך גם מול יענקי שיצא במקום השלישי ושניר שיצא במקום הרביעי.

 

לבסוף, ולאחר שצמד המנחים רמז שההצבעות צמודות במיוחד רגע לפני הסגירה הסופית שלהן – מעתוק הצליחה לגבור גם על מי שעל פי התחזיות הייתה אמורה לצאת בניצחון יחסית קל במיוחד – סתיו קצין ונראה שמעריציה יצאו בסערה ברשת כלפי הפקת התוכנית.

קרב אבוד מראש? מעריצי סתיו נגד ההפקה:"משחק מלוכלך של האח"

מבחינה עובדתית, בתחילת השידור צמד המנחים הכריז על כך שישנם 2.5 מיליון הצבעות מצד הצופים כשהקולות מחולקים לכל חמישיית הגמר – במידה ואלו היו ההצבעות שקובעות את הזוכה, סתיו לכאורה הייתה בעלת הסיכויים הגבוהים לקחת את הגמר.

 

אך שיטת ההצבעות בגמר הובילה לתוספת קולות נוספים לאחר כל הדחה. מה שאומר שסתיו כבר בהתחלה הייתה בעמדת נחיתות מאוד מאוד קשה ובעייתית מהסיבה הפשוטה:

לאחר שליאל הודח – הקולות שלו בתוספת ההצבעות הגיעו למעתוק. כשניר הודח, גם הקולות שלו בפתיחה הנוספת של ההצבעות עברו למעתוק. וכמובן גם שיענקי הודח – הקולות שלו בתוספת ההצבעות עברו ליובל מעתוק.

קרב אבוד מראש? מעריצי סתיו נגד ההפקה:"משחק מלוכלך של האח"

למעשה, אם בתחילת השידור היו 2.5 מיליון הצבעות – בסיום השידור היו 11.5 מיליון הצבעות!!! כמעט פי חמש יותר הצבעות כאשר בכל פתיחת הצבעות מעריציה של סתיו נכנסו לקרב קשה יותר ויותר מול הקולות הנוספים שעברו למעתוק – ועצם זה שההצבעות לבסוף היו “צמודות” לדברי צמד המנחים – אומר שהקולות לסתיו היו עצומים – אך 1 נגד ארבעה זה כנראה היה כבר יותר מדי.

 

קבוצות הפייסבוק התמלאו בביקורות קשות כלפי ההפקה. אחת הגולשות כתבה:“לא מספיק הדיירים התעללו בסתיו גם ההפקה התעללה בה, משחק מלוכלך של האח. אם לא סתיו מי היה רואה את התוכנית?”

הדיירים צוהלים ברגע הכרזת הזכייה של יובל מעתוק

גולשת נוספת הוסיפה:“ממתי עושים הצבעה אחרי כל הדחה? הנדוס תודעה לגמרי, הרימו למעתוק, הביאו את יניב קטן וכל הקולות של ליאל, שניר, אברהם, ספי ויענקי הלכו אוטומט למעתוק לא היה לסתיו סיכוי בכלל בגלל שיטת ההצבעה החדשה. עשו הכל כדי שסתיו לא תזכה אבל היא תעשה עכשיו מיליונים לא מיליון, מהלכים מסריחים”

 

היו גם כאלה שיצאו על התגובות הללו ברשת, אחד הגולשים כתב:“זה לא מה שעשיתם כשהעפתם את ספיר מול עדן? כל תומכי סתיו הצביעו לעדן כדי שספיר תעוף, אז קיבלתם את זה בחזרה על הראש בהדחה הכי אכזרית..” גולש נוסף עקץ את תומכי סתיו:“לכל תומכי סתיו אכלתם לקרדה חחחחח”.

Subscribe
Notify of
183 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שירי
9 ימים

מעולם לא זכתה מישהי שעמדה להדחה רק פעמיים, קיבלה כרטיס לגמר, זכתה ב15,000 ותפקיד בשנות ה90
מישהי שכל העונה בתחתית הסקרים, לא הייתה מעניינת ולא הייתה חלק מהעלילה, נגררה אחרי חבורת הבריונים והדבר היחיד שעשתה הוא ניקיון הבית.
היא לא ניצחה בזכות עצמה!
סתיו עשתה את העונה ועד הסוף עמדה לבד מול הרוע

נערך לאחרונה 9 ימים על ידי שירי
אורי
9 ימים

באף עונה לא היה דבר כזה ,הם שינו את הכללים ,כי לא רצו לתת לסתיו את הניצחון המגיע לה ובצדק ,ומדינה זבל כמו שלנו אוהבים לנצל את הטוב שהביא להם רייטינג וליזרוק אותו לפח ,עונה הבאה תחפשו מי שישלח לכם אסמסים ,כי אם הכל מכור מראש אז למה אני צריך לסמס לכם,תיסגרו ביניכם את הזוכה ,זה גועל נפש מה שעשיתם לסתיו

נשים הן מקסימות
9 ימים

סתיו המדהימה הייתה צריכה לזכות. ההפקה רימתה, וגרמה לסתיו להפסיד. אין סיכוי שהצביעו ליובל יותר מסתיו.