נגמר בדמעות: שניר בורגיל סוגר מעגל עם אברהם אקלום!

נגמר בדמעות: שניר בורגיל סוגר מעגל עם אברהם אקלום!

השמועה אומרת...

עונת “האח הגדול” הסתיימה לה אמש לאחר גמר מותח במיוחד שהשיג כ-18.5% אחוזי רייטינג ו-577 אלף צופים, ומה שקרה אחריו במהלך הלילה לא פחות מעניין, והפעם – אברהם ושניר סוגרים פינה מאוד מרגשת.

שתפו

הגמר שלרבים היה מאוד משמח ולאחרים אנטי-קליימטי הצליח להשאיר את הצופים במתח עד הרגע האחרון שבו יובל מעתוק הצליחה לגבור על סתיו קצין בקרב על המיליון. ומתברר שהלילה שלאחר מכן היה ארוך במיוחד אצל הפיינליסטים שכנראה יצטרכו להשלים שעות שינה.

 

שניר בורגיל שיצא במקום הרביעי הספיק להתאחד עם בת זוגו שי-לי עופרי כבר על הבמה כשהיא רצה לחבק ולנשק אותו רגע אחרי שירד במדרגות, אך לאחר מכן המשפחה והחברים ארגנו לו גם מסיבה גדולה שבה הוא פגש את אברהם אקלום, בן זוגה של אחותו ספיר מהתוכנית.

נגמר בדמעות: שניר בורגיל סוגר מעגל עם אברהם אקלום!
שניר ואברהם בחיבוק בשער בבית בעומר

אחד הדברים הראשונים שהחליטו לתעד בעמוד של שניר באינסטגרם זה כשאברהם אקלום הגיע לבית משפחת בורגיל ומי שפתח לו את השער היה לא אחר מאשר שניר שכזכור, במהלך התוכנית טען כי אברהם לא יכנס אליו לבית.

 

כמובן שמאז אותה הצהרה של שניר, השניים הפכו לחברים טובים במהלך התוכנית, אך התיעוד המרגש ללא ספק שסגר את המעגל והיה נדרש ביותר. ברקע אף נשמעה ספיר לאחר ששניר פתח לאברהם את השער בבית כשהיא אומרת:“טוב מאוד!”

 

@shmua.com

שניר פותח לאברהם את השער בבית בעומר #האחהגדול

ספיר אף תפסה את אברהם במהלך ליל הגמר בתיעוד כשהוא עוטה משקפי שמש וכשהוא הוריד אותם הוא נראה דומע מהתרגשות, אברהם טען:“הגמר ריגש אותי”. ספיר צחקקה ושאלה את העוקבים:“ממה לדעתכם הוא הכי התרגש בגמר?” אך את התשובה הם טרם קיבלו.

נגמר בדמעות: שניר בורגיל סוגר מעגל עם אברהם אקלום!

Subscribe
Notify of
60 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אביטל
8 ימים

העיקר שהרעים לא זכו

דוד
9 ימים

הם לא ניצחו,הרוע לא ניצח.

גבי
8 ימים

מזל טוב למעתוק,
הטובה ניצחה את האנוכית וההזויה.
מקווה שהילדות הצעירות,
לא יקחו דוגמה מסתיו .