חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוצאת האח הגדול תחת מתקפה:”מתקשרים לאיים עלי, עבר למחלקה המשפטית”

השמועה אומרת...

בזמן שהדו קרב בגמר “האח הגדול” בין סתיו קצין לבין יובל מעתוק היה בשיאו, יוצאת העונה יובל לוי העלתה סטורי מפרגן להצבעות למעתוק וספגה אש תופת והטרדות מצד מעריציה של קצין, והיא ממש לא החליטה לשתוק.

שתפו

יובל לוי החליטה להרים ליובל מעתוק בזמן שההצבעות עדיין היו פתוחות וכתבה:“מהר להצביע ללב הטהור הזה, ליובלול” ונראה שההחלטה שלה לגייס קולות עבורה הצליחה לגרור איומים ושיח אלים ובריוני במיוחד כלפיה אותו החליטה לחשוף לעוקבים.

 

יובל שיתפה בסטורי:“מתקשרים לאיים עלי התומכים של סתיו קצין! אתם עוברים את הגבול! מה נסגר אתכם, זה רק משחק! אתם מתנהגים באלימות ובבריונות והקרובים של סתיו – תשתלטו על המעריצים שלה.”

יובל הוסיפה וסיפרה לעוקביה:“מתקשר אלי מספר שאני לא מכירה ולא מחסוי, אני עונה. עונים לי גבר ואישה שאומרים לי ‘איך את לא מתביישת להמשיך בבריונות לסתיו, איך את לא מתביישת ישעירה”.

 

בהמשך טענה יובל:”צילמנו את השיחה בוידאו ואנחנו מעבירים את זה למחלקה המשפטית והאנשים האלה יטופלו! אז חברים, להתנהג בבריונות בגלל שאתם טוענים שהתנהגו בבריונות זה כאילו.. סריוסלי?! זה כזה בוא נגיד שלא להרביץ בזה שאנחנו נכה אחרים!”

@shmua.comיובל לוי ספגה איומים ממעריצי סתיו וחושפת איך הגיבה לכך #האחהגדול 


לאחר מכן יובל שיתפה תגובה נוספת וקשה שקיבלה שבה הטיחה בה גולשת:“סתמי ת’פה יאהבלה רק סתיו! היא הייתה אמורה לנצח ואת יכולה להיזד**”. יובל השיבה:“תרבות השיחה פה בארץ מהמפותחות שהכרתי. זה מקסים ממש(יש עוד מלא הודעות בסגנון כן?).”

 

“מי מכם שכותב לאחרים הודעות כאלו – זה ממלא אתכם בתחושות כאווה שזה מתפרסם? או מביך אתכם? ואם זה היה עם השם והתמונה שלכם, אז הייתם מרגישים בנוח? תתנהגו כמו איך שהייתם רוצים שיראו אתכם, ההורים שלכם, הילדים שלכם, בני הזוג שלכם.”

 

וסיכמה:“גם למי שאתם מכרים ולא מחבבים – תתנהגו לאחרים כמו שהייתם רוצים שיתנהגו אליכם. ותשאירו את הגועל הזה מחוץ לחיים שלי ובמקום לאחל רע – לכו תאחלו טוב למי שאתם אוהבים או מריצים ועל זה תקדישו את הזמן שלכם. תבחרו בלעשות טוב במקום בלעשות רע.”

 

עמוד המעריצים של סתיו יוצא בהתנצלות ליובל לוי ובמסר לתומכים נגד הבריונות
עמוד המעריצים של סתיו יוצא בהתנצלות ליובל לוי ובמסר לתומכים נגד הבריונות

Subscribe
Notify of
guest
44 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
תמר
תמר
10 חודשים

עוד אחת שמחפשת תשומת לב המשעממת הזו

צופה
צופה
10 חודשים

עזבו את יובל…תבואו בטענות רק להפקה ששינו פתאום את פורמט ההצבעות

ללוש
ללוש
10 חודשים

לפני מספר ימים יובל לוי טענה שבאמת היה חרם על סתיו מה נשתנה ?