חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
סתיו קצין ויובל מעתוק בפיצוץ בשידור:"אני עשיתי את העונה והגיע לי לזכות"

סתיו קצין ויובל מעתוק בפיצוץ בשידור:”אני עשיתי את העונה, הייתי אמורה לנצח”

השמועה אומרת...

פחות מיממה מאז גמר “האח הגדול” והמתמודדות שהגיעו למקום הראשון והשני בתוכנית – יובל מעתוק וסתיו קצין הגיעו לראיון הצהריים שנגמר בפיצוץ לאחר שסתיו הביעה לא מעט טענות קשות על ההפסד שלה בגמר.

שתפו

סתיו התראיינה היום לתוכנית הבוקר של רשת וגם ל”הדו’ח היומי” ונראה שהלילה היא לא עצמה עין. למרות החגיגות שחיכו לה בבית באריאל היא כבר הגיע להבנה ולתובנה והפסידה “משנאת המן” למרות שהיא זאת שעשתה את העונה והביאה את הרייטינג לטענתה.

 

בתוכנית הבוקר סתיו שיתפה שהייתה בשוק שמעתוק יצאה בתור המנצחת:“ואז אמרו שמעתוק הזוכה – אמרתי ‘וואט?.. מה?’ אוקיי ואז יצאתי, ואז באמת חשבתי שהקטע של הנחמדה והמרצה תופס. ואז הבנתי שזה לא באמת”.

סתיו קצין ויובל מעתוק בפיצוץ בשידור:"אני עשיתי את העונה והגיע לי לזכות"

סתיו העלתה טענות כי בסקרים לרבות בסקר מנצח העונה של שמועה הייתה עם מעל ל-50% מהצבעות הגולשים:“הבנתי אחר כך בדיעבד דברים, שהייתי בפער של 40-50% מהקולות היו רק אצלי וכל השאר התחלקו בשאר הבית, אז אני אמורה לנצח לא?”

 

והוסיפה:“לא משנה מי הייתה עומדת מולי, הבנתי שכל המצביעים של כולם עשו דווקא שסתיו לא תזכה, ניתן למעתוק. בעיני אני עשיתי את העונה והבאתי את הרייטינג, ואם לא הייתי.. כמו שאני מקבלת תגובות, לא הייתה עונה”.

סתיו קצין ויובל מעתוק בפיצוץ בשידור:"אני עשיתי את העונה והגיע לי לזכות"
מתוך הסטורי של סתיו קצין

בראיון מול מעתוק ב”הדו’ח היומי” סתיו טענה בין היתר:“כאשר הגענו לסוף והצטברו עוד הצבעות ועוד הצבעות, אז כל הקהל של כל המודחים שלא אהבו אותי החליטו שעכשיו נצביע ליובל, לא משנה אם אוהבים אותה או לא אוהבים אותה. יכול להיות שבאמת כולם אוהבים אותך, אני לא יודעת, אני מנחשת! והכי מגיע לך כי יש לך לב טוב!”

 

והוסיפה:“אבל מצד הסקרים.. וראינו שהיא לא הייתה!”. “לא משנה מי הייתה עומדת שם או מי היה עומד שם, העיקר שסתיו לא תנצח וכל הקולות של האחרים עברו אליה, ומעתוק מהממת ואני מאחלת לה רק טוב!”

 

יובל מעתוק השיבה וטענה שהבינה שלסתיו יש צבא חזק עוד במהלך העונה אך הוסיפה:“אני חושבת שגם לי יש את הצבא הזה, סבבה?” לאחר מכן סתיו השיבה לטענות שרוב הדיירים לא התחברו אליה:“כל הדגים שוחים בזרם, סתיו רוצה לעמוד על העקרונות שלה ותעמוד גם אם זה לא בסדר!”

לאחר מכן יובל מעתוק התעצבנה ואמרה:“מבחינתי שאת אומרת ‘אני עשיתי את העונה, אני הבאתי את הרייטינג’ את כאילו כועסת עלי שזכיתי!” סתיו השיבה:“לא כועסת עלייך בכלל, מאוכזבת שהם לא באמת 100 אחוז שמחו. אני מבינה שאוהבים אותך, ההפתעה שאם אני עשיתי את העונה ו50 אחוז מכל הקולות”

 

מעתוק קטעה את סתיו וזרקה לה:“אז את אומרת למה מעתוק זכתה” וסתיו הגיבה:“לא חיים שלי, תהני עם הכסף כפרה על העיניים והזכייה שלך. אבל בינינו יפה שלי, בואי, בואי, עובדות מדברות בעד עצמן, אני עשיתי את העונה.”

Subscribe
Notify of
guest
198 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
ז'קלין
ז'קלין
10 חודשים

מעתוק ניצחקה בפוקס.
לא מאהבת מרדכי ,אלא משנאת המן.

לא משנה מי היה מול סתיו , היה מנצח.
חבל. לסתיו היו 50% והשאר כולם.

יש בזה אי הגינות

אני
אני
10 חודשים

אני מבינה מה סתיו אומרת אני הייתי בעדה ,אבל לדעתי הויכוח שהיה באולפן מצד סתיו היה מיותר ,היא הייתה צריכה לבחור את המילים ולצאת גדולה להקשיב בשקט לפירגונים ,חבל יצאה לא טוב ,אין ספק שהזכייה של מעתוק הגיעה משנאת המן ולא מאהבת מרדכי ,ראינו איך כל המרושעים שמחו שלא זכתה ,אבל היא תצליח יותר מכולם ותעשה

א.מ
א.מ
10 חודשים

סתיו ממש צודקת בילעדה לא היה שום רייטינג