חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
למרות שלא קטפה את המיליון: ההפתעה הורודה שחיכתה לברבי סתיו קצין

למרות שלא קטפה את המיליון: ההפתעה הורודה שחיכתה לברבי סתיו קצין

השמועה אומרת...

המקום השני בגמר “האח הגדול” סתיו קצין לא מבזבזת אפילו שנייה מדקות התהילה וההד הציבורי האדיר סביבה וכיומיים אחרי הגמר הגדול היא הגיעה לבושה ברבי קומפלט לסט חגיגי שהוכן במיוחד עבורה וכל הדברים שהיא אוהבת היו שם.

שתפו

אין ספק שסתיו קצין הייתה הדיירת הכי דומיננטית בעונה החולפת של “האח הגדול”, האכזבה שלה ושל מעריציה על כך שלא הצליחה לצאת בתור המנצחת הגדולה של העונה הייתה ברורה ולא הוסתרה מצדה בראיונות הרבים שבהם לקחה חלק.

 

סתיו הגיעה אמש(שני) עם חברות למלון לאונרדו גורדון ביץ׳ בתל אביב כדי ליהנות מהרופטופ המשקיף לים, שם הכינו לה קפה עם חבילות פתי בר, עוגת פתי בר והפתעות נוספות בדיוק כפי שהיא אוהבת.

קצין לא הפסיקה להתלהב מהסט החגיגי שהוכן לכבודה ומהמלון שכולו על טהרת הצבע הוורוד ואף חבשה לראשה את הכובע הורוד של המלון. אחרי שהמלצרית הגישה לה קפה (וקצין הוסיפה מלא סוכר).

 

סתיו סיפרה שמוקדם יותר היא נכנסה לאחד הקניונים לעשות שופינג אבל כמה דקות הספיקו לה כדי להבין שלהסתובב כמו אדם רגיל זה כבר בלתי אפשרי עבורה והיא נאלצה לעזוב עקב התנפלות המונית של מעריצים.

עוד שיתפה סתיו בכך שהיא מקבלת מלא הצעות מגברים אבל על מנת לזכות בליבה צריך:“גבר שיש לו ביטחון, אש בעיניים, שטורף את החיים ושלא עובד בעצמו. אלא אוהב שעובדים בשבילו”.


 

סתיו שאלה את החברות שלה האם מישהו התחיל איתן בגלל שהן חברות של סתיו קצין, אז חברה שלה התוודתה שבזכותה היא יוצאת עם בחור שהיא הכירה בזכות זה שהוא שילם על אחד המסוקים שהעלו לסתיו במהלך העונה!

 

Subscribe
Notify of
guest
103 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
עעע
עעע
10 חודשים

מלכה אמיתית קנאים תסבלו בשקט תודה ❤️

ללוש
ללוש
10 חודשים

סתיו החרם שהיה באח הוכח בזה שהאח השתתף ולא איפשר לך לקחת את הפרס

שם
שם
10 חודשים

חח איזה מהלך מבריק של האח להשתמש בה כל העונה ואז לזרוק אותה דקה לפני הגמר למרות שהיה לה את הקהל הכי חזק, אבל מזה משנה הקהל ימשיך לצפות גם עונה הבאה