זה מה שקרה כשאברהם אקלום תפס את ספיר בורגיל במיטה עם יוצא האח הגדול

זה מה שקרה כשאברהם אקלום תפס את ספיר בורגיל במיטה עם יוצא האח הגדול

השמועה אומרת...

יוצאי “האח הגדול” אברהם אקלום וספיר בורגיל התאחדו רגע לפני גמר התוכנית ומאז נראה שאהבה שלהם מרקיעה שחקים. אך מה קרה כשאברהם נכנס לחדרם בבית המלון ומצא את ספיר במיטה עם גבר אחר?

שתפו

למרות שחלק מצופי “האח הגדול” צקצקו וכנראה שעדיין מצקצקים על הזוגיות של אברהם אקלום וספיר בורגיל, חלק אחר כבר הספיק להתאהב ואף הכריז עליהם בתור הזוג של העונה. השניים החליטו לפלפל אמש(שלישי) את היחסים ויצרו קטע משעשע שגרר לא מעט תגובות ברשת.

 

בקטע אברהם נצפה כשהוא נכנס לחדר שהוא וספיר לקחו בבית המלון בתל אביב וככל הנראה האריכו בו את השהות המשותפת ואומר:“חזרתי ליפה שלי, שלום שלום ליפה של…” ואז קלט שמשהו מתרחש מתחת לשמיכות וזרק:“תגידי לי!”תוך כדי שהוא מושך אותן.

זה מה שקרה כשאברהם אקלום תפס את ספיר בורגיל במיטה עם יוצא האח הגדול
נחשפו מתחת לשמיכות במלון: ספיר בורגיל וליאל קוצרי

ואז נחשף שליאל וספיר היו מתחת לשמיכות, דבר שהוביל את ספיר לנסוף באברהם:“מה אתה אובססיבי? מה אתה אובססיבי?” וליאל זרק לו:“וואי תעוף כבר! מה אי אפשר להיות איתה? איכסהה”.

 

השלושה נפגשו במהלך השהות של אברהם וספיר בתל אביב ואף נצפו בבילוי משותף ברחובות העיר שהסתיים בצחוקים משותפים במסעדה. אך לא רק הם התאחדו מאז היציאה מהבית – גם לסתיו קצין היה מפגש מעניין ומשעשע.

זה מה שקרה כשאברהם אקלום תפס את ספיר במיטה עם יוצא האח הגדול

בסרטון שעלה לרשת האינסטגרם, סתיו תועדה במהלך חפיפת שיער במספרה שגרתית לכאורה, אך לפתע נחשף כי מי שמפנק אותה בחפיפה הוא לא אחר מאורי נגר שנקרע תוך כדי הסרטת הקטע לרשת – צפו בשני הקטעים וספרו לנו איזה מהם הכי ריגש אתכם!

זה מה שקרה כשאברהם אקלום תפס את ספיר במיטה עם יוצא האח הגדול
אורי נגר וסתיו קצין בקטע משעשע משלהם

 

Subscribe
Notify of
105 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
10 ימים

ספיר ואברהם מייצרים כותרות מטופשות,כדי להישאר בתודעה .אליהם הצטרף ליאל הנאלח.זוכרים היטב ששלושתם לא הירפו מסתיו וניסו בכוח לשבור את רוחה.

דלית
10 ימים

לאברהם סממנים של גבר מתעלל ומקטין נשים,ספיר מתגלה כבחורה בעלת סנדרום האשה המוכה.

עידית
10 ימים

אורי נגר בחור מקסים,תמיד ראה בסתיו בחורה מעניינת ועוצמתית.סתיו ידעה להעריך את התנהלותו של נגר ,תמכה ועודדה אותו בבית האח .