חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דיירים סוג ב? דרמת הענק סביב המשתתפים שלא הוזמנו לפרק החזרה לבית

דיירים סוג ב? דרמת הענק סביב המשתתפים שלא הוזמנו לפרק החזרה לבית

השמועה אומרת...

צופי “האח הגדול” יודעים כבר היטב שלאחר סיום כל עונה מגיע פרק הקאמבק של הדיירים לבית המפורסם “חוזרים הביתה”, רק שהפעם מעט מאוד מהמתמודדים נכחו לצילומים והדבר הוביל ללא מעט שאלות וגם לתגובות חריפות.

שתפו

11 דיירים בלבד מתוך 27 הדיירים שכיכבו בעונת “האח הגדול” האחרונה ישתתפו בפרק של “חוזרים הביתה” שישודר הערב והדבר הצליח להדליק נורה אדומה אצל חלק מהצופים מכיוון שלא מעט מהדיירים שלא יקחו חלק היו דומיננטיים במיוחד וזכורים היטב.

 

בין הדיירים שלא לקחו חלק בפרק המדובר: אורי נגר, גיא איתן, לין אלפי ובן ויארניק – ייתכן וחלק מהסיבה לקח היא מכיוון שהם פרשו מהתוכנית באופן יזום. מהפקת האח הגדול נמסר: “כמו בכל עונה, לא כל דיירי הבית המפורסם במדינה מגיעים לתכנית ‘חוזרים לבית'”.

חלק מהדיירים שלא הוזמנו להשתתף בתוכנית יצאו על כך בחריפות. יאיר כמכאג’י שיתף:“מאכזב אבל לא מפתיע, ככה תחושת החוויה הכללית שלי מהבית לצערי. הסתירו ולא הציגו אותי בכלל במהלך השהות שלי בבית.”

 

יאיר הוסיף:“אז אין להם צורך גם להחזיר אותי לבית כדי להסתיר או לא להציג את הדעות והמחשבות שלי שוב. מבין אותם, לריב על עלילת מי אכל לי תפוז, אני לא יודע, לא סיפקתי את הסחורה לעלילה. ניסיתי להביא סחורה איכותית יותר, סורי.”  

גם יוצא העונה עידן מורד הגיב לפרסום הדברים באינסטגרם:“כמו שאמא שלי שתהיה בריאה אומרת, בזעת.” לין אלפי הגיבה:“הכי מוזר בארץ”. ושיר צרפתי הגיבה במילה אחת:“מעניין”.


 

גולשת אחת הוסיפה בזעם בתגובה:“ממש לא יפה היה צריך להזמין את כל הדיירים שהשתתפו בתוכנית ולא לעשות אפליות או כולם או אף אחד בושה”. מנגד גולשת אחרת גננה:“מי שפרש לא הוזמן, זה הגיוני!!!!! הוא פרש מהתוכנית, הפר התחייבות סיים את הרצון שלו להיות על המסך ולקבל בתמורה לכך כסף – אין שום סיבה שיזומן לימי צילום נוספים או ייחשב חלק מהתוכנית הרי הוא בעצמו מי שביקש להפסיק.”

דיירים סוג ב? דרמת הענק סביב המשתתפים שלא הוזמנו בפרק החזרה הבית
הביע דעה חריפה בעניין – יאיר כמכאג’י

Subscribe
Notify of
guest
103 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
לימור
לימור
10 חודשים

מכל הדיירים שדיברו אני הכי אוהבת את יאיר
חבל שהסתירו אותו כנראה הם מעדיפים מתייפיפים

הפח הגדול
הפח הגדול
10 חודשים

סתיו קצין תתבעי לאח את הצורה על ההתעללות שעברת בחסותו
משניר וספיר בורגיל
מאברהם הכלום שאיימו עלייך ועל חייך ובנוסף שיהרסו לך את הקריירה
וגם עוד בנות שירדו לחייך שלא נתנו לך להתקלח כמו כולם ועוד זוועות

דלית
דלית
10 חודשים

האח הגדול נותן יד לאפליות
ממדר את מי שהיה לו מה לומר אחרי הפרישה ו/ או ההדחה .
בושה וחרפה
חבל שלא שומעים מאלו שפרשו זה יותר מעניין לדעת למה באמת .