חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אם זה לא הספיק לה: סתיו קצין לא עוצרת ושוברת שיא חדש

אם זה לא הספיק לה: סתיו קצין לא עוצרת ושוברת שיא חדש

השמועה אומרת...

יומיים לאחר שיצאה במקום השני מבית “האח הגדול”, סתיו קצין החליטה שלא דיי לה במה שהפך לאחד מסמלי ההכר שלה בבית המפורסם והיא החליטה לעשות שדרוג נוסף במראה החיצוני שאולי התפספס ברדאר של רבים.

שתפו

רגע לפני שהכוכבת הבלתי מעורערת של עונת “האח הגדול” האחרונה, סתיו קצין נכנס שוב לבית המפורסם כדי לסגור חשבון עם הדיירים בתוכנית “חוזרים הביתה”, מתברר שהיא הספיקה שוב לעשות שינוי\שדרוג במראה החיצוני שלה, מנחשים מה?

סתיו נחתה שלשום אצל מי ששדרג אותה בשיערה הארוך בטרם כניסתה לבית הסגור, אדי תוספות שיער בקריית גת(שגם הרים לה מסוק במהלך שהותה בריאלטי). רק שהפעם היא החליטה להתחדש בעוד 500 גרם של תוספות שיער, מה שהביא את אורך שיערה לשיא חדש!? של לא פחות ממטר חמישים.

 

למפגש המדובר הגיעו בהפתעה מוחלטת גם אורי נגר ושיר צרפתי, השלושה סעדו יחדיו בארוחה משותפת לצד חברים קרובים והרימו כוס לחיים, עשו צחוקים ושחזרו רגעים מרגשים. אך אז התרחשה גם דרמה לא קטנה.

לשמועה נמסר כי מאחר ותיעודים מאותו מפגש עלו לרשתות החברתיות בזמן אמת, לא מעט אנשים ומעריצים של סתיו קצין הגיעו לעסק של אדי בקריית גת שביניהם נשים צעירות ומבוגרות כאחד. תועדו גם רגעים של פורקן, בכי והתרגשות בלתי נשלטים מצד מעריציה של קצין.

קצין קיבלה אמש גם תמיכה מכיוון שיש יגידו שאינו צפוי: נורית גפן – אמם של אביב ושירה גפן יצאה במסר תמיכה לסתיו:“היי סתיו, עקבתי אחרייך כל העונה וממש רציתי שתזכי, אני מצטערת. את נהדרת, את הכי נהדרת בעולם סתיו!”

@yardenisraelbenaviv @הטיקטוק של דליה ונורית @סתיו קצין ברבי ביוטי #האחהגדול #האחהגדול2023 #סתיו #סתיוקצין #סתיוקצין🎀 #סתיוקציןלמיליון #האחהגדול🧿 #באותבזמן #דליהונורית #נוריתגפן #דליהגוטמן ♬ צליל מקורי – yardenisraelbenaviv

Subscribe
Notify of
guest
73 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נופר
נופר
8 חודשים

זה ברור
סתיו הזוכה של האח הגדול 2023
סתיו גם הזוכה בפער הכי גדול אי פעם !
❤💚💛🧡💜

עודד
עודד
8 חודשים

חד משמעית הזוכה של העונה
סתיו קצין את אלופה ענקית

טופז
טופז
8 חודשים

מברכת את סתיו על הזכייה
אלופה !!!