חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רגע לפני יום כיפור: סולחה מפתיעה בין סתיו קצין לאברהם וספיר?

רגע לפני יום כיפור: סולחה מפתיעה בין סתיו קצין לאברהם וספיר?

השמועה אומרת...

צופי ומעריצי “האח הגדול” הבחינו שגם באקורד הסיום של התוכנית לא נשבר הקרח בין הברבי בורוד סתיו קצין לבין חלק נרחב מדיירי הבית לרבות מי שהפכו ליריביה: ספיר בורגיל ואברהם אקלום, האם אנחנו לפני סולחה היסטורית?

שתפו

לאחר שדלתות בית “האח הגדול” נסגרו והדיירים התראיינו בראיונות השונים וחלקם אף נפגשו בתוכנית “חוזרים הביתה” כדי לשחזר חוויות ולסכם את התקופה – היה ברור לכולם שמי שהגיע למקום השני בבית לא מעוניינת לשמור על קשר עם חלק גדול ממשתתפי התוכנית.

 

למעשה סתיו נתנה כתף קרה לרוב הדיירים שניסו לבדוק איתה דופק לאחר הכינוס המחודש וטענה שלא תשמור עם אף אחד על קשר מלבד וב”אולי” יובל מעתוק. אברהם וספיר שאיתם היה לא מעט פיצוצים בבית אומנם לא התרגשו מהחדשות אך עכשיו נדמה שקרתה הערב(רביעי) תפנית מפתיעה בעלילה.

רגע לפני יום כיפור: סולחה מפתיעה בין סתיו קצין לאברהם וספיר?
ייגמר בנשיקה כמו בימים הטובים בבית “האח הגדול”?

סתיו הגיעה היום למשרדי “אייקון ישראל” ופגשה שם תחילה את יענקי. סתיו התלוצצה איתו תחילה וזרקה לו עקיצה על מעתוק:“תגיד יענקי, ראיתי אותך בסטורי שאתה אצלה בבית. הדלת הייתה סגורה? אתה יודע שזה ‘איחוד'”.

 

יענקי השיב ב“לא” חד משמעי והוסיף:“אל תדאגי לנו סתיו”. לאחר מכן סתיו פגשה גם את ספיר ואברהם והוא פתח בזה שזרק לה עקיצה:“את צריכה ללכת היום לכולת לעשות התרת נדרים”. שכזכור, סתיו “נדרה” שלא תדבר עם אברהם כששהו יחדיו בריאלטי.


רגע לפני יום כיפור: סולחה מפתיעה בין סתיו קצין לאברהם וספיר?
המפגש של סתיו, אברהם וספיר. מתוך האינסטגרם של אייקון ישראל

סתיו השיבה במתקפה:“עכשיו גיליתי את הצביעות של ספיר כשהתחלתי לראות את הפרקים.” ספיר השיבה:“למה צביעות? אני הייתי איתך הכי כנה לאורך כל הדרך!” ואברהם הוסיף:“התחלה לראות את הפרקים, יפה!”

 

לאחר מכן אברהם המשיך בעקיצה ושאל לגבי הכובע של סתיו:“מה הכובע הזה, לא הבנתי? את לא משתזפת עכשיו, תביאי לי את הכובע.” סתיו השיבה אש:“למה אתה צריך כובע? אתה לא משתזף עכשיו!”

 

אברהם השיב:“פשש יפה עוקצת, קלטתי אותך!” ולאחר מכן הוסיף:“סתיו אוטוטו כיפור – התרת נדרים!” וסתיו ענתה:“אה נכון!”. נראה שמעריציה של סתיו פחות התלהבו מהסולחה האפשרית. אחת המגיבות בקבוצת המעריצים שלה בפייסבוק הגיבה לקטע:

“תתרחקי סתיו מכל מי שהתעלל, אל תלכי למסיבה של מעתוק. עזבי כל כל אלה שלה רצו שתזכי, צבועים”. גולשת אחרת הוסיפה:“אתם מבינים שהיא כוכבת ועוד תהיה פי שתיים ותמשיך. להיות בכותרות בזמן שהם כבר מזמן לא, אולי אם ספיר ואברהם ייפרדו בעוד חצי שנה ותהיה עליהם ידיעה או הזוג השני, ולכן חייבים לדבר איתה ולהיות קרובים לכוכבת”.

רגע לפני יום כיפור: סולחה מפתיעה בין סתיו קצין לאברהם וספיר?
מעריציה של קצין פחות בעד הסולחה.

Subscribe
Notify of
guest
63 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מיכל
מיכל
10 חודשים

סתיו, אל תסלחי להם. חשוב להיות טובים בזמן אמת ולא בדיעבד למען הרושם כלפי חוץ. ספיר בורגיל התעללה בך, דיברה אלייך לא יפה, יזמה את סצנת המקלחת והפאן הנוראית , הסיתה נגדך. אברהם הציק לך וזלזל בך, פגע בך שוב ושוב. אין סליחה על כל הדברים האלה. שיתבשלו במיץ של עצמם. שני רעים.

שרה
שרה
10 חודשים

סתיו מי שפגע בך פעם יפגע בך תמיד הלוואי שאתבדה. אני בעד לסלוח ולבקש סליחה אבל מה שספיר שניר אבנרנוליאל עשו לך אי אפשר לשכוח.

מיכל
מיכל
10 חודשים

זוג קנאים וצבועים!
הפרקים אומרים הכל!