"עמרי לחם ואיבד חברים בצוק איתן" סיפורו המדהים של דייר האח הגדול!

"עמרי איבד חברים בצוק איתן" סיפורו המדהים של דייר האח הגדול!

השמועה אומרת...

עמרי אלפיה נכנס אמש לבית "האח הגדול" וסגר סופית את רשימת הדיירים שנכנסו בכניסה הראשונה. תעודת הזהות שלו זכתה לשלל ביקורות קשות במיוחד אך עכשיו לשמועה נחשף סיפור חייו המדהים שמוכיח – השפיטה הראשונית כלל לא הייתה מוצדקת.

שתפו

בתעודה הזהות של עמרי הוא החליט לחשוף את הקעקוע בערבית, את הדעות הפוליטיות השמאלניות שלו וגם שהוא אתאיסט. האופן המהיר ששפטו אותו לשלילה וגם הביקורת לא איחרה לבוא בטוקבקים קשים ביותר. אך עכשיו מגיע לשמועה באופן בלעדי סיפור חייו יוצא הדופן מחברתו הקרובה.

"עמרי לחם ואיבד חברים בצוק איתן" סיפורו המדהים של דייר האח הגדול!
עמרי מימין בזמן השירות בגבעתי. צילום: פרטי

מאיה, חברה קרובה מאוד של עמרי צפתה בתגובות הקשות ברשתות החברתיות בעת כניסתו לבית המפורסם והחליטה שהיא חייבת לתת מענה לשלל הקטילות והתגובות שטענו ב"שונא ישראל" בשל דעותיו השונות.

 

מאיה גוללה את סיפורו של עמרי בקרב האישי שלו להפוך מג'ובניק לחייל קרבי בעקבות בעיה רפואית:"סיפור הגיוס של עמרי לקרבי הוא סופר מעורר השראה.. במהלך התיכון עמרי נפצע פציעה קשה מאוד בברך במהלך משחק כדורגל, מה שבסופו של דבר גרם לו לקבל פרופיל נמוך ולהתגייס כג׳ובניק."

"עמרי לא הסכים לקבל את זה והחליט ללכת לעשות ניתוח מאוד מאוד רציני בברך שדרש החלמה ארוכה ושיקום. הוא סיים את השיקום והצליח להעלות פרופיל ולהגשים את החלום להתגייס לקרבי ולבסוף שירת בגבעתי שירות מלא ועד היום עושה מילואים בגאווה גדולה!"

 

עוד שאלנו את מאיה, מה דעתה על השפיטה השלילית המוקדמת והביקורת כלפי עמרי ברשת על היותו שמאלני. וזה מה שהיה לה להגיב בנושא:"אני לא צריכה לספר לכם איך אוהבים להוציא דברים מהקשרם עמרי בן אדם זהב. הוא רק רוצה ליצור שלום בין כולם, הוא בחיים לא ישפוט בן אדם לפי המוצא שלו, צבע עורו או הדת שלו והשמאלניות שלו בטח לא מתבטאת בתמיכה בטרור ובמלחמות! עמרי איבד חברים בצוק איתן ועד היום משרת במילואים בגאווה גדולה את המדינה"

והוסיפה:"אני חושבת שהשפיטה המוקדמת הזאת על סמך תעודת זהות ערוכה היטב היא לא מה שאנשים צריכים להסתמך עליו. חכו ותכירו את עמרי באמת, אי אפשר לא להתאהב בו".

8 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
רוצים אקשן
10 ימים

נתניהו השתיל להם לראש ש שמאל זה אוייב. לידיעת כל הביביסטים בלי ה"אוייבים השמאלנים האלה" לא הייתה קמה מדינת ישראל. השמאלנים האלה נלחמים לצד הביביסטים בצבא. מי ששונא את אחיו צריך לעשות טיפול כללי בראש.

ספייק
11 ימים

אלוף

נירה
10 ימים

חבל בכלל שהפכו את המילה שמאלני לקללה. עומרי נראה ברוך עדין וטוב ומקווה שיזכה ליחס הוגן.