"בושה, פשוט בושה!" דיירת האח הגדול דינה שמחי תחת מתקפה!

"בושה, פשוט בושה!" דיירת האח הגדול דינה שמחי תחת מתקפה!

השמועה אומרת...

למרות שעל פי הדעה הרווחת היא דיירת אהובה ביותר וגם מדורגת בחמישיית הגמר של סקר שמועה, נראה שדינה שמחי(ערמי) הצליחה לעצבן לא מעט צופים וגולשים ברשתות החברתיות בעקבות אמירה שמרנית אחת.

שתפו

דינה שמחי(58), היא ללא ספק אחת הדיירות המשעשעות והויברנטיות שיש בבית. הבדלי הגיל לא מהווים לה מכשול בשיח עם כל דיירי הבית הצעירים. וגם הצופים הצליחו להתחבר אליה ולסיפור חייה האמיץ שכולל אימוץ של מעל ל-15 ילדים במהלך השנים.

 

במהלך שיחה בחצר עם חברי הבית לפני כיומיים. הדיירים שוחחו על שלל נושאים אישיים כולל על נושאים להט"בים. ואז הגיע תורה של דינה להביע את דעתה בעניין והתבטאה כנגד הקהילה הגאה.

"בושה, פשוט בושה!" דיירת האח הגדול דינה שמחי תחת מתקפה!

דינה אמרה שהיא אומנם בסדר ופתוחה עם הקהילה עד גבול מסוים. אך אז אופק חשף כי דינה סיפרה לו שבמידה והיה לה ילד גיי הייתה שולחת אותו לטיפולי המרה. דינה אישרה את הדברים והוסיפה:"הכל נחמד כשזה לא מגיע לילדים".

@shmua.comדינה שמחי אומרת שאם יהיה לה ילד הומו תשלח אותו לטיפולי המרה♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

המשפט של דינה התפוצץ ברשת והצליח להגיע לאלפי תגובות בתוך רגעים ספורים. "בושה. פשוט בושה שזה הליהוקים. אחר כך מתפלאים איך המדינה שלנו נראית כמו שנראית… תראו מה משדרים לנו בטלוויזיה!!!!!" כתבה אחת המגיבות בפוסט שעלה בנושא.

 

גם מי שייצג אותנו באירוויזיון האחרון, מיכאל בן דוד הגיב בנושא ולקח את זה למקום מעט אחר:"היא אישה טובה עם הרבה בורות וחוסר ידע. זה המקום ללמד אותה ואת הצופים אחרת. הלוואי ויתנו לזה במה".

"בושה, פשוט בושה!" דיירת האח הגדול דינה שמחי תחת מתקפה!

מגיב מוביל נוסף יצא בביקורת נגדה וכתב:"איכס. העיקר בתעודת זהות ניצו לצייר אותה כאחת שמקבלת את כולם. דוחה." ואילו מגיבה נוספת הביאה מסר מפייס יותר לכיוונה של דינה:

 

"בתוך אחת שיש לה אח הומו ואחות לסבית וזה אצלי ממש בתוך הדלת, שתדעי שזה לא משנה אותם כבני אדם, הכי חשוב שהם בריאים ושלמים, מאחלת לה להבין מה באמת חשוב בחיים!"

 

אך היו גם לא מעט תגובות מגוננות:"לא הבנתי, זה שמשהו כבר יותר מקובל היום זה אומר שכולם חייבים להסכים עליו ? יש מי שפתוח לזה יותר ויש מי שפתוח לזה פחות. היא לא אמרה שום דבר חריג."

16 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
חכמה
10 ימים

לדעתי דינה צודקת במאה אחוז כל הכבוד סוף סוף צדיקה בסדום!!!!!

בני
10 ימים

זה פשוט מדהים,,תראו לי הורה נורמלי אחד שמוותרעל זוגיות נורמטיבית ועל נכדים בדרך הנורמלית של הבריאה.
מחדירים לילדינו באינפוזיה דרך כל אמצעי תקשורת ואחרים שלהיות הומו או לסבית זה סבבה לגמרי.וילדים צעירים רובם נמצאים בבלבול עם הזהות המינית בגיל ההתבגרות,אז מדוע לבלבל אותם עוד יותר??

אפרת
10 ימים

כל הכבוד דינה!!! לא כולם חייבים לקבל…