חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אמא של דיאן שוורץ יוצאת על המשמיצים נגד בתה:"אל תתנו יד להסתה ברשת!"

אמא של דיאן שוורץ יוצאת על המשמיצים נגד בתה:”אל תתנו יד להסתה ברשת!”

דיאן לצד אמא אלה

השמועה אומרת...

אחרי שחשפנו לכם כאן היום בשמועה את המתקפה הבלתי נפסקת שעוברת כוכבת “האח הגדול” והדוגמנית, דיאן שוורץ ע”י הטוקבקיסטים וצופי התוכנית וההשלכות האפשריות לכך בחיים שבחוץ. אמא של דיאן מחליטה לצאת להגנתה בפוסט אמיץ.

שתפו

אין ספק שדיירת אחת בבית “האח הגדול” מצליחה לעלות על העצבים של לא מעט צופים על פי כמות התגובות הלא סימפטיות שרצות עליה ברשת. הטענות על שיח מזלזל מצדה ושפה גסה הם רק חלק קטן בים הטוקבקים, ונראה שזה ממש קצה הקרחון ממה שהמשפחה הקרובה שלה סופגת בעקבות החשיפה בריאלטי.

 

אמא של דיאנה, אלה, חשפה בין היתר חלק מהתגובות הקשות ביותר שנשלחו לחשבון האינסטגרם של דיאן בזמן שהיא בבית המפורסם. בין ההודעות הפרטיות הקשות שספגה נכתב גם “פה של ג’ורה לב של היטלר”, וגם “צריך לדחוף אותה לאסלה ולהוריד את המים חתיכת חרא”.

אמא של דיאן שוורץ יוצאת על המשמיצים נגד בתה:"אל תתנו יד להסתה ברשת!"
דיאן בתמונה משפחתית. מתוך האינסטגרם

 

בתגובה לכך ולשיח האלים כלפי דיאן ברשת היא החליטה לצאת בפוסט חריף ביותר ובו כתבה את הדברים הבאים:“עוקבים וחברים יקרים, בימים האחרונים הרשת מלאה בהודעות קשות ומלאות שנאה, קללות ואיומים על חייה של הבת שלי דיאן.”

 

“אני לא מאחלת לאף אמא לקרוא את התגובות שקראתי, מילים שמכוונות לבת הקטנה שלי. לא מגיע לאף אמא לקבל איחולי מוות לבת שלה, לשמוע שיש מי שמצטער שהיא לא היתה חלק מהשואה, ושמחכים שתצא כבר מהבית כדי לדרוס אותה. וכל זה על מה? לא דמיינתי שכזו אלימות תופנה לבת שלי, שנכנסה לבית האח הגדול בטוחה וגאה בעצמה ובמה שהשיגה בחייה.”

אמא של דיאן שוורץ יוצאת על המשמיצים נגד בתה:"אל תתנו יד להסתה ברשת!"

“מי שלא מכיר את דיאן או לא ניסה לקרוא מעבר למתקפה חסרת התקדים עליה, מדובר בבחורה צעירה בת 23, אוהבת ומכבדת כל אדם באשר הוא. במשך כל הילדות שלה עברה בין מדינות ובתי ספר כשהיינו בנסיעות מהעבודה, למדה להסתדר ולהכיר תרבויות ושפות שונות, להכיל ולקבל אנשים חדשים, ומגיל צעיר מפרנסת את עצמה.”

 

“וכן, לפעמים היא מדברת ישר מהבטן, בלי פילטרים ובלי מחסומים. אני מבקשת מכם לזכור שיש לדיאן משפחה וחברים שמכירים אותה ויודעים מי היא ומה הערכים שמובילים אותה, ונמצאים בהלם מוחלט ממה שמתרחש ברשתות. אגב ברור לי שלא כולם חייבים להתחבר לכל דבר שדיאן אומרת וכל אחד יכול להביע דעה, אבל גם לזה יש דרך.”

אמא של דיאן שוורץ יוצאת על המשמיצים נגד בתה:"אל תתנו יד להסתה ברשת!"
אחות של דיאן בסטורי עם התגובות הקשות שספגה דיאן ברשת

“לכל אחד מאיתנו יש אחריות לדברים שנכתבים, איך אנשים יכולים להגיד שהם בעד החלש ונגד חרם ובריונות כשמפרסמים על ילד שהחברים לא הגיעו לחגוג לו יום הולדת, ובמקביל לא להבין מה גורמות תגובות שכל מה שיש בהן הוא שנאה טהורה. אנחנו נמשיך לגבות את דיאן האהובה שלנו, שנכנסה לבית עם ראש מורם ואיננה מודעת בכלל לשיח הפוגעני שסובב סביבה ואין לה את היכולת להגיב.”

 

“וזו ההזדמנות גם להודות לכל מי שבוחר לראות מעבר ולוקח חלק בגרעין התומך שמלווה את דיאן בתהליך המורכב הזה. בפוסט אפשר לראות את דיאן שלנו, הבת, האחות, החברה הטובה שהיא, לצד חלק קטן מהתגובות ברשת. מאחלת לכולנו סבלנות, סלחנות, ואהבת חינם. אלה, אמא של דיאן”.

Subscribe
Notify of
guest
51 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אני
אני
1 שנים

הפה המלוכלך של הבת שלך
כנראה שלא חינכת אותה
ילדה בושה פח מטונף
אז תתמודדי

צופית הצופה
צופית הצופה
1 שנים

עדיף שתמצאי אותה מהבית היא מכשפה רעה מכוערת בנפש ואם מדינה שלמה חושבת ככה אין לך ברירה תעשי לה טובה ושחררי אותנו מהדבר הנורא הזה האמת אין לך במה להיתגאות

ענת
ענת
1 שנים

הבת שלך היא הרוע בהתגלמותו ! ועדיף שתצא מהבית כמה שיותר מהר ! היא רק מביישת את עצמה ואת המשפחה שלה !