קאזם על נתנאל:"הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה"

קאזם על נתנאל:”הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה”

השמועה אומרת...

בזמן שדיאן משוכנעת שכל הבית נגדה, קאזם החליט לפתוח מול אופק וטליה בחצר מה הוא בדיוק חושב שהאישו של דיאן וההשפעה השלילית שלה על נתנאל שמפספס את כל החוויה בגללה.

שתפו

לא רק חלק מהצופים ההדוקים של “האח הגדול” שפחות התחברו לצימוד של דיאן ונתנאל חושבים שהחבילה חייבת להתפרק אלא גם לפחות שלושה דיירים שיצאו בביקורת על המתרחש שם. או ליתר דיוק, קאזם, אופק וטליה.

 

קאזם החליט לפתוח את הדברים ברגישות יחסית ואמר:“מאיך שהיא דיברה היום אני חושב שהיא עברה משהו נפשי.. קורה לה משהו מבפנים, לא יודע.. לא יודע אם זה רוע, לא יודע.. גם איך שהוא(נתנאל) יצא מחדר האח פתאום הטון שלה ועלה לה הבטחון”.

קאזם על נתנאל:"הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה"
“חבל לי מאוד עליו” קאזם חושב שהחבילה בין נתנאל לדיאן חייבת להתפרק

אופק חידד ואמר:“שבע עשרה דיירים נמצאים פה, חמש עשרה, כי היא אחת והוא השני, לא יכולים לדבר איתה. הוא היחיד שנותן לה גב.” קאזם חיזק ואמר:“ראית את הריב שלהם במטבח? הוא צעק עליה ‘תפסיקי לשים עלי ז*ן. את הולכת לי בפרצוף.. – ‘אני לא רוצה לדבר איתך’. והיא לא שמה עליו”

 

טליה הוסיפה וחיזקה את דבריהם:“הוא פספס את עצמו בגדול, הוא פספס את כל החוויה הזאת”. וקאזם המשיך:“אני אמרתי שהחבילה הזאת חייבת להתפרק. מי אני שאני אחליט בשביל הקהל. אבל בשבילו, בשביל השקט הנפשי שלו. אני דיברתי איתו ביום השני, סיפר לי את הסיפור חיים שלו ובכיתי”

 

והוסיף:“הוא פתאום הפך להיות מפלצת, זה לא הוא. הבן אדם הזה מלא מלא טוב, מלא רגש אבל הוא לא הבן אדם! ובאמת חבל לי עליו. חבל לי מאוד עליו. כי אתה מתנהג אחרת כשאתה איתה”

קאזם על נתנאל:"הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה"
שרון התנגד לשיח על האוכל בהקשר של דיאן ונתנאל

והוסיף:“כשאני אמרתי לו שהוא הולך כמו פינגווין אחרי דיאן, אני לא צחקתי. הוא הולך אחריה כמו פינגווין. היא ילדה בת 23. מפרפרת גבר בן 32. תעשה לי טובה. אף אחד לא אמר אל תאהב אותה ותהיה איתה, אבל שתהיה לך אמירה!”

 

אופק סיכם:“במקום שאין אהבה יש רק פחד ולהפך. אתה שומע ממה שהיא אומרת, שהיא מרגישה שכל העולם נגדה. כל עוד היא לא תפתור את זה עם עצמה, כל פעם התשובה שלה תהיה על כל ביקורת שהיא בתוך הבית או מחוץ לבית ‘אני מושלמת, אני מעניינת, אתה לא מעניין'”.

@shmua.comקאזם על נתנאל:”הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה”♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

קאזם על נתנאל:"הוא הפך למפלצת בגלל דיאן, חייבים לפרק את החבילה"
ובינתיים התחממות נוספת בגזרת אופק וטליה?

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
דוננ
11 חודשים

מאוד נכון וחבל שהוא נגרר אחריה מאבד את עצמו

מירי
11 חודשים

קאסם צודק!!!

ננג
11 חודשים

ריקי קאסם צודק