חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חם לוהט רותח: הנשיקות הרטובות של דיאן ונתנאל - אליאב ובר!

חם לוהט רותח: הנשיקות הרטובות של דיאן ונתנאל – אליאב ובר!

השמועה אומרת...

בזמן שדיירי הבית מעכלים עדיין את חלוקת הבית ל-2. הדיירים היותר אהובים, והדיירים הפחות אהובים. נראה ששני הזוגות של הבית החליטו להעלות הילוך בהפרש של פחות משעה האחד מהשנייה.

שתפו

בית “האח הגדול” התחלק ל-2 קבוצות לאחר 20 יום בתוך הבית. דיירים שהצופים החליטו שהם יותר אהובים בדו קרב, וכאלה שפחות. הביקורות למהלך הזה של ההפקה לא איחרו להגיע ונראה שגם אצל הדיירים קרו לא מעט דרמות.

 

אך לפני שנתחיל עם הדרמות. כחלק מהמשימה השבועית, דיירי שתי הקבוצות יצטרכו לישון בנפרד האח מהשני. דבר שגרם לזוגות של הבית – אליאב ובר, דיאן ונתנאל כנראה להעלות הילוך רק לפני שנכנסו למיטות.

 

@shmua.com דיאן ונתנאל נותנים לבר ואליאב פייט בנשיקה הלוהטת במרווח של חצי שעה #foryou #האחהגדול ♬ צליל מקורי – שמועה בידור

הראשונים היו דיאן ונתנאל שרגע לפני שעברו לחדרי השינה הנפרדים בפעם הראשונה מאז שנכנסו לבית, החליטו להיפרד בנשיקה צרפתית לוהטת במיוחד. ופחות משעה לאחר מכן. באותו לוקיישן היו אלה אליאב ובר שנתנו נשיקה לוהטת לא פחות.

חם לוהט רותח: הנשיקות הרטובות של דיאן ונתנאל - אליאב ובר!
הנשיקה הרטובה של דיאן ונתנאל

 

חם לוהט רותח: הנשיקות הרטובות של דיאן ונתנאל - אליאב ובר!
הנשיקה הרטובה של אליאב ובר

ולמרות שהמהלך הזה של האח הגדול גרם לזוגות להעלות הילוך, נראה שההפרדה על בסיס דיירים אהובים יותר או פחות גרם ללא מעט ביקורות ברשת. אחת הגולשות כתבה:“הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא כמה מהר יתחילו לחקות את הטמטום הזה בבתי ספר ובכמה נפשות זה יפגע. אפשר לחשוב על דרכים אחרות לעשות טלוויזיה.”

 

אז למי הולכת הנשיקה המנצחת של הערב? אליאב ובר או דיאן ונתנאל? כתבו לנו בתגובות למטה מה אתם חושבים!

Subscribe
Notify of
guest
13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלי
אלי
1 שנים

רואים שזה מזויף .דייאן כולה זיוף.

לין
לין
1 שנים

גועל נפש בר דיאן

Sisi
Sisi
1 שנים

לא מכבד
,ולא מכובד מההתנהלות בבית ,התחרות בין הנשים מי חשופה יותר,ומי לבושה פחות,השפה הברוטלית והמאיימת של דיאן המפלצת,החרמנות סליחה על המילה,זה מה שהנוער שלנו רואה ולומד.תוכנית מכפישה ולא מכובדת,ציפיתי שהתוכנית תהיה איכותית,עם מסר לכל אחד בבית האח הגדול,תוכנית מיותרת,תתרמו את הכסף.