הפקת "האח הגדול" תחת מתקפת הציבור: "מעודדים חרם פשוט בושה"

הפקת “האח הגדול” תחת מתקפת הציבור: “מעודדים חרם פשוט בושה”

השמועה אומרת...

נראה שהעונה החדש של “האח הגדול” אומנם מצליחה להתברג בראש טבלאות הרייטינג מול תוכניות המתחרים באופן דיי עקבי. אך מנגד מצליחה לגרוף לא מעט ביקורות כבר מהיום הראשון, ונראה שאמש נשבר שיא חדש.

שתפו

כבר באירוע פתיחת הדלתות של העונה ה-12 של פורמט הריאלטי המוכר, “האח הגדול”. נשמעו קולות הציבור בטוקבקים ברשתות החברתיות לאחר טענות כי הפכו את העונה לתוכנית שידוכים שתתמודד ראש בראש מול “חתונמי” של המתחרים.

 

היה זה הציבור שצריך לבחור עבור דיאן, מי יהיה בן הזוג שיתלווה אליה במהלך התוכנית. דניאל, אליאב או נתנאל – בלי יותר מדי ידע מוקדם. החלטה שהובילה את נתנאל ודיאן להיות מחוברים בהדחות עד לימים אלה, ולגרום ללא מעט זעם על הפרוטקשן שקיבלה דיאן מהחיבור הזה.

הפקת "האח הגדול" תחת מתקפת הציבור: "מעודדים חרם פשוט בושה"
הדיירים ה”לא אהובים” על פי בחירת הצופים.?

אמש הייתה עליית מדרגה בביקורת כלפי התוכנית בעקבות משימה חדשה שיצאה לדרך ובה הצופים דרגו את הדיירים בדו קרבים האחד אל מול השנייה – מי הדיירים ה”אהובים” ומי הפחות “אהובים”. ונראה שלא כולם התחברו לקונספט שעלול לקבל קונוטציה שלילית, במיוחד אצל בני נוער.

 

לרשות השנייה נשלחו עשרות תלונות ע”י הצופים מאז שהמשימה יציאה לדרך בכך שהמסר לחלוקה בין “אהובים” ל”לא אהובים” שלילי ואפילו משפיל בעקבות הרגע בו עמדו הדיירים בפודיום אדום מול ירוק בסוג של משחק חברתי קיצוני.

הפקת "האח הגדול" תחת מתקפת הציבור: "מעודדים חרם פשוט בושה"
הדיירים ה”אהובים” בתמונה קבוצתית

רבים מהצופים איימו שיפסיקו לצפות בתוכנית ושגרו תלונות וביקורת קשה בכך שבני נוער עלולים להתחקות לרעיון הלא רגיש הזה ולייצר חרמות בבתי הספר ומוסדות החינוך:“הדבר הראשון שחשבתי עליו הוא כמה מהר יתחילו לחקות את הטמטום הזה בבתי ספר ובכמה נפשות זה יפגע. אפשר לחשוב על דרכים אחרות לעשות טלוויזיה.” כתבה אחת הגולשות.

 

גולשת נוספת כתבה בפוסט של שמועה:“מזעזע,2022 אי קבלה חברתית,,מעמד חברתי!! הטקס המשפיל ילווה אותם לספת הפסיכולוג לאחר התוכנית, דובר על זה כל כך הרבה לתת זה ביטוי כזה בטלוויזיה לפגוע באנשים ברמה הזאת, מזעזע אותי, לא אוהבת את המעמד שהדיירים עמדו כאילו עמדו למשפט אהוב,ל א אהוב, מקובל, לא מקובל!!!! מה נסגר אתכם תתביישו לכם.”

 

כוכבת “האח הגדול” ימית אברמוב גם העלתה זכרון צורם מהעונה לצד יהודה יצחקוב וכתבה:“צביעות קווים לדמותה. כבר יומיים שהרשת גושת בגלל חלוקת הבית לשניים, על זה שזה מעודד חרם, פוגע באלו “הלא אהובים” ונותן לדבר הזה לגיטימציה. אבל שבית שלם עשה על יהודה יצחקוב חרם. לא, זה לא בסדר…”

 

גם כוכב העונה השלישית, עתי שולברג החליט להעלות את נושא המשימה לסדר היום ויצא בביקורת חריפה:“לא יודע מה אתכם, אני אתמול התכווצתי ורציתי לסגור את הטלוויזיה בגלל ההשפלה והמניפולציה הזולה הזאת”

הפקת "האח הגדול" תחת מתקפת הציבור: "מעודדים חרם פשוט בושה"
עתי שולברג בסטורי הזועם על המשימה

13 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
אלי
11 חודשים

וזה שהצמידו את גיאן לנתנאל זה לא בושה.רוחבת עליו.אם לא נתי דיאן הולכת הביתה מיזמן.אבל כמו בהישרדות עם גקי ההפקה חיבקה אותה למרות ההתנהגות שלהם. בושה לכם

רונית
11 חודשים

אליאב מידרדר בגלל בר

שחר
11 חודשים

תוכנית שלא מוסיפה לנוער כלום