כוכב הרשת נגד דיאן מהאח הגדול:"צריכה מחלקה סגורה בלי טיולים בחצר"

כוכב הרשת נגד דיאן מהאח הגדול:”צריכה מחלקה סגורה בלי טיולים בחצר”

השמועה אומרת...

נראה שבעונת “האח הגדול” הנוכחית נשברו אולי כל שיאי קרבות ה”אוכל” בין השוהים בבית. הדיירים שזכו לתקציבים בסיסיים ואינספור קנסות לא ממש מצליחים להגיע לעמק השווה מבחינת המזון. דבר שהוביל בין היתר את דיאן לצאת בהצהרה שגרמה לרעידת אדמה ברשת.

שתפו

אם חשבתם שסאגת החבאת האוכל והנסיון לקחת בעלות לחלק ממוצרי הבית הייתה בשיא שלה כשקאזם החליט להסתובב עם השוקולית שהחביא בבית ולא נתן לאף אחד לחלוק בה, אז תחשבו שוב.

 

אתמול בערב, דיאן ניגשה למרינה ושאלה אותה לגבי הפסטה הכתומה שדיירי הבית אכלו אך לא ממש הצליחה לקבל תשובה האם נשאר ממנה או לא יצאה במתקפה:“אנשים יתחילו לקבל ממני סריות אחושרמ*טה, מי שיגע פה עוד פעם באוכל של מישהו”.

כוכב הרשת נגד דיאן מהאח הגדול:"צריכה מחלקה סגורה בלי טיולים בחצר"
לקחו לטליה את הפרכיות במודע וטענו שלא ידעו? נתנאל ודיאן בוויכוח על האוכל עם טליה

הקטע הפך לוירלי באופן מיידי ואיתו גם גל ביקורות נוסף לגבי צורת ההתבטאות של דיאן שכוללת לא מעט ניבולי פה לא מסוננים. כוכב הרשת נדיר אליהו שיתף את הקטע והביע ביקורת קשה כלפי דיאן:“סריות סריות אחושרמו*ה שמעתי נכון???” טען בהלם והוסיף:“היא צריכה מחלקה סגורה בלי טיולים בחצר”.

כוכב הרשת נגד דיאן מהאח הגדול:"צריכה מחלקה סגורה בלי טיולים בחצר"

אך במקביל לתלונתה של דיאן לגבי האוכל, אתמול בלילה היא ונתנאל ניגשו לחדר השינה והוציא ממחבוא פריכיות שהיו מיועדות לכאורה לטליה שאיננה נוגעת בלחם והצהירה מראש שהיא אוכלת רק פריכיות, טונה וירקות.

 

ניתן לראות בקטע שהם ידעו שהם עושים משהו שאולי היו צריכים לשאול קודם לכן, או לבקש רשות אך לא זאת הייתה התוצאה. אחד הגולשים כתב באחד מפורומי האח הגדול:“אז דיאן ונתנאל גנבו לטליה את הפרכיות. בשביל מה נתנאל דפק מונולוג על האוכל שלו אם הוא נותן יד לגניבה של אוכל?ועוד של אחר? ועוד הם צוחקים על זה”

@shmua.comקרבות האוכל בבית האח הגדול הולכים ומחמירים♬ original sound שמועה בידור

טליה שהבינה שנגעו לה בטונה והפרכיות התפוצצה בעניין ויצאה על הדיירים בפומבי:“איזה חארות אתם, תדעו לכם שאת חארות של אנשים. לקחו לי את הטונה שאני כבר יומיים מונעת מעצמי לאכול כדי שישאר לשעת צרה!”.

 

לאחר מכן בשיחה של טליה מול דיאן ונתנאל. דיאן ביקשה מטליה שלא תחביא יותר אוכל והוסיפה:“אם אני אמצא וכל אוכל שאני אמצא אני אוציא אותו לכולם!”. מנגד נתנאל הוסיף שלא ידע שמדובר באוכל שהוחבא ע”י טליה ספציפית למקרה הקשה שלה.

והוסיף:“את יש לך את האישו שלך עם הטונה שלך שזה חשוב לך? כתבי לך בקופסא ‘טונה לטליה’, נגמר הסיפור. אני לא גנב. לגנוב אני לא גונב. אם אני יודע שזה שייך למישהו. באהבה! לא צריך להחביא. תבואי ותגידי מראש”

@shmua.comדיאן:”אני רוצה לראות שיש פה בן ז**ה שיגע לי בסויה”♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

68 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
מירי
11 חודשים

נתנאל ודיאן פשוט עלובים התנהגות שקשה לצפייה!!!!

רון
11 חודשים

בחורה מרוסקת ומגעילה היא והכלבלב שהולך אחריה לכל מקום נקווה שהאח הגדול ישדר לכל הבית את הקטעים האלה

קלרה
11 חודשים

האח צריך לטפל בדיאן ונתנאל שכל לילה אוכלים גם אוכל של טליה.בושה לאח הגדול שלא ע6שה דבר