הלם: צונזר משידור! אליאב אמר על טליה:"שתלמד להיות אישה" איך זה נגמר?

הלם: צונזר משידור! אליאב אמר על טליה:”שתלמד להיות אישה” איך זה נגמר?

השמועה אומרת...

אפשר להכריז באופן רשמי שעונת “האח הגדול” הגיעה אתמול לשיא שלה בעקבות הפיצוץ והריב המכוער והבריוני בחדר הארונות בין שחף וטליה לבין נתנאל, דיאן ובר. אך מתברר שלא מעט דברים לא שודרו לרבות הדברים שאמר האקס של טליה, אליאב. ואתם תהיו לגמרי בהלם.

שתפו

בזמן שהפרק הקצר של תוכנית הריאלטי “האח הגדול”, נלחם ראש בראש על המקום הראשון טבלת הרייטינג מול מאסטר שף של המתחרה. נראה ש-380 אלף הצופים בפרק הקשה של אתמול היו די והותר כדי לפוצץ את הרשת בעקבות הפיצוץ המכוער.

הלם: צונזר משידור! אליאב אמר על טליה:"שתלמד להיות אישה" איך זה נגמר?
הפיצוץ ששודר בפרק אמש: הצופים הרגישו שאליאב לא מתערב

מאות תלונות הוגשו לרשות השנייה בעקבות הפרק ששודר אמש ונראה שמלבד הזעקה נגד התוכן הלא ראוי לטענת הצופים, ששודר אמש. הדרמה בבית סביב התור לפינת העישון הייתה רק ההתחלה ומסתבר שלא מעט ממה שקרה לאחר מכן לא שודר.

 

לאחר הריב בו שחף וטליה נדחקו לפינה סביב קרב המהלומות מול נתנאל, דיאן ובר. היה נראה כי אף אחד מדיירי הבית לא פצה פה ולא התערב בריב שבקלות יכל להתדרדר ולהסלים למקומות גרועים יותר

הלם: צונזר משידור! אליאב אמר על טליה:"שתלמד להיות אישה" איך זה נגמר?

לאחר אותו מקרה מביש. היה זה שחף שהמשיך לפתוח את הדברים מול דיירי הבית. תחילה מול שרין. שרין טענה שכולם עומדים לצדם ולא יתנו להם להיפגע ומנגד שחף כעס עליה וטען:“לא נכון! על מה את מדברת! יש פה מישהו שאמר פעם מילה לדיאן או עמד מול בר שהיא צועקת?”

 

ואז הגיעה שיחה של שחף מול טליה ובה טליה חשפה כי אליאב אמר בזמן שהם היו בחדר ארונות:“הוא יצא לחצר ואמר – ‘לפני שהיא אומרת על גברים שהם לא מגיבים, שתלמד להיות אישה'”

 

והתופצצה על אליאב מול שחף:“להגיד על בחורה שאתה מכיר 9 שנים, שהיית אצלה בתוך הבית ופגשת את ההורים שלה שתלמד להיות אישה זה באמת מלוכלך!” שחף חיזק ואמר:“יפה שהוא יודע להגיד את זה על מי שכבר לא איתו(טליה) ולא על מי שכן(בר)”

@bigbrother521 שחף אשכרה היה צריך להסביר לשרין למה הוא הגן על טליה, כי לגברת לא בא טוב שהוא מגן עליה..מתישה🙄 #אחגדול #שחף #האחהגדול🧿 #טליה #בר #דיאן #האחהגדול #ישראל #האחהגדול2022 ♬ צליל מקורי – Big brother 521

לריב הבריוני אמש הגיבו לא מעט מפורסמים. אביבית בר זוהר כתבה:“שתי האחיות החורגות והרעות של סינדרלה .. ליבי יצא על טליה לא להאמין שזה מה שקורה בטלויזיה ולא עוצרים את זה !!! אבל הטוב תמיד מנצח והכל עוד יתהפך לטובתה”.

 

רומי גור כתבה:“שתי האחיות החורגות והרעות של סינדרלה .. ליבי יצא על טליה לא להאמין שזה מה שקורה בטלויזיה ולא עוצרים את זה !!! אבל הטוב תמיד מנצח והכל עוד יתהפך לטובתה”.

הלם: צונזר משידור! אליאב אמר על טליה:"שתלמד להיות אישה" איך זה נגמר?
אין לו דרך לצאת מזה בטוב? אליאב בבית האח הגדול

כוכב האח הגדול אחי נתן כתב:“הכאפה שהם יחטפו כשהם יצאו החוצה ויבינו שאין להם באמת את התמיכה שהם חושבים.. זאת הקארמה המושלמת להתנהגות המזעזעת הזאת. איזה חבורה של חסרי מודעות”.

 

ומה אתכם? ספרו לנו מה אתם חושבים על מה שקרה אתמול בשידור ועל מה שחשפנו לכם כאן בתגובות!

Subscribe
Notify of
guest
112 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
שוש
שוש
1 שנים

אליאב יצא אפס,מאופס קצת כבוד לאקסית שלך תתבייש גבר קורא לעצמו וטליה המלכה תמשיכי להיות מי שאת עם כבוד וערכים יש להם הרבה ללמוד ממך אנחנו איתך 💋💋💋❤️❤️❤️🙏🙏🙏💯💯💯

שירן
שירן
1 שנים

בר רעה, אגואיסטית וקנאית ואילו דיאן המכשפה הרעה- לא יכולה לסבול אותן, גועל נפש של נשים. אליאב זגזגן וחסר עמוד שדרה.

אביגיל דוד
אביגיל דוד
1 שנים

פשוט בושה של עונה. האח הגדול נרדם בשמירה. אני התנתקתי. לא מסוגלת לצפות