חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יהודה יצחקוב במתקפה:"הסלב עם הוי הכחול שחוו בריונות ברשת רקדו על גופות המתמודדים"

יהודה יצחקוב במתקפה:”הסלב עם הוי הכחול שחוו בריונות ברשת רקדו על גופות המתמודדים”

השמועה אומרת...

כוכב עונת “האח הגדול” אשתקד, יהודה יצחקוב החליט שהוא לא מוכן לשתוק על סערת ה”בריונות” ברשת בעקבות הפרק האחרון של הריאלטי המדובר. ולמרות שהוא מגנה את ההתנהגות של נתנאל והדיירים שנהגו בצורה לא ראויה. הגינוי היותר חריף שלו הוא לעמיתיו מהתעשייה שהחליטו “לרקוד על הגופות” של אותם דיירים.

שתפו

הפרק האחרון של “האח הגדול” הצליח לעורר סערת ענק בעקבות הפיצוץ בחדר העישון בין נתנאל, דיאן ובר לבין שחף וטליה שאומנם כמעט ויצא משליטה בתוך הבית, אך מחוץ לבית הגיע לשיאים חדשים של הייט.

 

ההתנהגות הבריונית והעקיפה בתור לסיגריה של נתנאל ודיאן בהחלט הצליחה להצית אש אדירה ברשתות ולגרור עשרות אלפי טוקבקיסטים זועמים. אך מי שהתבלטו בביקורות היו חלק מהסלבס המובילים עצמם לצד טורי הביקורות בצהובונים שעטו לכסח את הדיירים.

יהודה יצחקוב במתקפה:"הסלב עם הוי הכחול שחוו בריונות ברשת רקדו על גופות המתמודדים"

הפוסט הכי וירלי היה של ערן סויסה שכתב :“הבריונות והעליהום של נתנאל הדוחה, דיאן המחרידה ובר הארסית על טליה החמודה, לא יכולים לעבור בשתיקה.” והוביל לאלפי תגובות קשות נגד אותם דיירים ועל הבריונות בפרק כולל מספר תגובות מפורסמים לרבות אביבית בר זוהר, רומי גיאור, לינור סביניק ועוד.

 

מי שהחליט לצאת בביקורת זועמת אותה שיתף בלעדית עם שמועה, היה יוצא “האח הגדול”, יהודה יצחקוב שלדבריו. אותם סלב עם וי כחול שחלקם חוו וחווים בריונות ברשת היו הראשונים “לרקוד על גופות” המתמודדים, רק בשביל חשיפה ולייקים ברשת.

 

יצחקוב חשף תחילה את דעתו בנוגע להתנהגות הבריונית בבית האח:“אני חושב שההתנהגות היא לא ראויה, היא מזעזעת, היא קשה לצפייה.” ואז הוסיף:“אבל מה שאני חושב שעוד יותר מזעזע זה שכל הסלב עם הוי הכחול. אלה שבאמת גם חוו את כל הבריונות ברשת. הם הראשונים לקום ופשוט לרקוד על הגופות של המתמודדים. ואת זה אני לא אוהב.”


יהודה יצחקוב במתקפה:"הסלב עם הוי הכחול שחוו בריונות ברשת רקדו על גופות המתמודדים"
יהודה יצחקוב מתוך “האח הגדול”

והמשיך בביקורת כלפיהם:“יש דרך להביע את הדיעה. יש דרך להביע ביקורות. ולבוא ולרקוד להם על הגופות זה הדבר הכי מכוער שיש. ובטח ובטח שעיתונאים עושים את זה. והכל בשביל לגרוף עוד כמה לייקים ועוד איזה שת”פ. זה פשוט חורה לי”

 

יהודה גם לא חסך בהשוואה למקרה בעונה שלו שבעקבותיו עזב את הבית:“אני חושב שעל רבע מהדברים האלה קיבלתי כרטיס אדום. אז הכי קל לי היה לבוא כמו כל הסלבים ולהגיד ‘תראו אני יצאתי על פחות מזה ומה זאת ההתנהגות הזאתי’ אבל לא. צריך להיות גם כן עם עצמך ולא לתת יד להתנהגות הלא מוסרית הזאת, ההתנהגות המחפירה הזאת.”

יהודה יצחקוב במתקפה:"הסלב עם הוי הכחול שחוו בריונות ברשת רקדו על גופות המתמודדים"
יהודה יצחקוב בסטורי נגד כתבה מאת דורין אליהו במגזין את

Subscribe
Notify of
guest
46 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
פרי
פרי
2 שנים

לא אדון יהודה מה שנעשה בבית על ידי נתנאל דיאן ובר זוהי בריונות לשמה!! אנשים קטנים אשר מנצלים חולשה של דיירת ועדיף לא לראותם על המסך!! הבת שלי בת 10 ונחרדת כל פעם מהתנהגותם !!

נלי
נלי
2 שנים

צודק! לא נלחמים בבריונות ע”י בריונות. פשוט לא להצביע לבריונים ואם אפשר אז בכלל לא לצפות בזה, אני אישית פחות מצליחה שלא לצפות בתכנית הזאת וחבל, רוב מה שקורה שם מזהם את המח.

גל
גל
2 שנים

מישהו יכול להגיד לו שיסתכל שוב על העונה שלו?