אווץ'! האקסית של נתנאל יוצאת למתקפה נגדו ומזהירה את דיאן!

השמועה אומרת...

למי שליבו נשבה אמש כאשר הדייר נתנאל רודינצקי אמר את צמד המילים "אני אוהב אותך" לבת זוגו בבית האח, דיאן שוורץ. נראה שדווקא האקסית של נתנאל מחוץ לבית לא ממש עפה על הצהרותיו של נתנאל שלא אמר זאת מעולם לבחורה ויצאה להשחרתו!

שתפו

נתנאל או "בריונאל" כפי שכינה את עצמו בציניות בחדר "האח הגדול" מצליח להפוך למרכז הדרמה העונה בלא מעט עימותים עם דיירי הבית. אמש היה זה כסאח מול דניאל לאחר שדיאן הצליחה לעורר בו כעס כלפיו בעקבות צעקותיו בבית.

 

אך לאחר הסצנה המבישה שבעקבותיה נתנאל נקרא לחדר "האח הגדול" וקיבל אזהרה שלא יתקרב לדיירים בצורה שעשה. הייתה סצינה רומנטית במיוחד כאשר נתנאל הצהיר בפני דיאן את אהבתו לראשונה, ולא סתם לראשונה. לטענתו לא אמר זאת לאף אחד חוץ ממשפחתו או החתול שלו.

אווץ'! האקסית של נתנאל יוצאת למתקפה נגדו ומזהירה את דיאן!
דיאן שומעת מנתנאל "אני אוהב אותך" לראשונה

מי שלא אהבה בלשון המעטה את הווידוי המרגש של נתנאל מול דיאן הייתה האקסית שלו שצפתה אמש במתרחש במשדר התוכנית, קארין עוזיהו. קארין החליטה שהיא לגמרי מוציאה את האקס שלה באור לא חיובי וחושפת לכאורה את החרטוטים שלו.

 

קארין העלתה את הקטעים המדוברים בהם נתנאל חושף לדיאן כי לא אמר "אני אוהב אותך" חוץ מלאימא שלו, אבא שלו, אחותו או החתול. והיא החליטה להגיב: בחריפות:"דיי יא ילד כאפות מה אתה מאכיל אותה בשטויות שלך".

אווץ'! האקסית של נתנאל יוצאת למתקפה נגדו ומזהירה את דיאן!
האקסית בתחילת המתקפה בסטורי באינסטגרם

אך זו הייתה רק ההתחלה. עוד העלתה האקסית צילום מסך של התכתבות שלה עם נתנאל כאשר זה כתב לה בעבר:"יאללה אהבה שלי אני חוזר למיטה מאוהב בך ברנות על נשמה יפה שלי". והחליטה להזהיר את דיאן:"יאו תברחייי יא משוגעת!" והוסיפה עקיצה:"מה אני? אמא, אבא, אחותו או החתול?"

ונראה שהסטורי של קארין לא ממש הצליח לחמוק מתחת לרדאר, כבר כשקמה לבוקר שאחרי הסטוריז בהם יצאה על האקס קיבלה כמות אדירה של הודעות בנושא. ואז היא החליטה להוסיף עוד קיסם אחרון למדורה.

קארין חשפה את הכלבה שנתנאל הביא לה במתנה קצת לפני שנפרדו וטענה בעוקצניות:"כלבה עם חרדות נטישה, מטופלת בכדורים, לא מסתדרת עם חיות ולא עם בני אדם. משוגעת. ממש כמו אבא שלה".

37 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
צופה
1 חודשים

יאללה הביתה..דיאן ונתנאל ..נא להתנהג בהתאם..וגם בר מעצבנת ואליאב הלא ברור ששתק שצעקו על האקסית שלו

עמי
1 חודשים

עוד אחת שמחפשת פירסום חחחחח

ינאי
1 חודשים

ללא קשר לנתנאל עצמו והתנהגותו בבית האח התגובה של האקסית מראה רק כמה חרא היא בחיים האמיתים ולא במשחק טלוויזיוני מה גם שמרגישים שהיא באמת נפגעה מהקשר שלו ודיאן האקסית עדיין אוהבת