לא תאמינו מה אליאב החליט: יחכה לבר מחוץ לבית או שממש לא?

לא תאמינו מה אליאב החליט: יחכה לבר מחוץ לבית או שממש לא?

השמועה אומרת...

רבים מצופי “האח הגדול” היו מאוד מופתעים בסוף משדר ההדחה אמש כאשר הדייר השרמנטי אליאב טעטי נאלץ לעזוב את הבית ולהשאיר את בת הזוג בתוכנית בוכה והמומה. היום הוא הגיע לפאנל של רשת 13 וענה על כל השאלות הקשות והמפתיעות.

שתפו

אין ספק שרכבת ההרים בזוגיות של אליאב בבית “האח הגדול” לא עצרה אפילו לרגע. תחילה היה נדמה שישנו משולש רומנטי בבית כאשר האקסית שלו טליה נכנסה לבית במפתיע, אך מהר מאוד הוא בחר להיות בצידה של בר.

 

ולמרות הבחירה שלו, השהות של האקסית בבית הביאה ללא מעט פיצוצים בקשר שלו בין בר, או בין בר עצמה לטליה. ואיך זה יגמר כשכל התוכנית תגמר? האם אליאב ישמור אמונים לבר אחרי שגילה שהיא התוודתה שהיא מאוהבת בו בחדר האח? הוא ענה ‘כמעט’ על הכל.

לא תאמינו מה אליאב החליט: יחכה לבר מחוץ לבית או שממש לא?

תחילה סיפר אליאב בראיון בתוכנית הבוקר של רשת על ההדחה שלו שהפתיעה אותו בענק: “הפתיע אותי ברמות, לא חלמתי על זה שאני אצא עכשיו. חשבתי שיהיה לי לפחות חודשיים ב’האח הגדול’. אבל אתה מתכנן תכנונים ואלוקים צוחק מלמעלה”.

 

מאוחר יותר אליאב נשבר בשידור בעקבות השיחה של טליה ובר כשבר סיפרה לטליה שהיא הלכה הצידה בעניין של אליאב כשטליה נכנסה לבית. וסיפר בעקבות הקטע הזה שראה לראשונה:

 

“אני יודע שבר מאוהבת בי, הרגשתי את זה. אתמול אח שלי בא אלי ואמר לי שבר נכנסה לחדר של האח ואמרה שהיא מאוהבת בי ברמות. הרגשתי את זה. אני חושב שגם היא הרגישה את זה. כי לי לא היה בעיה לעשות את ה-180 בשנייה ולה היה קשה ה-180 בשנייה הזה.”

 

@shmua.comאליאב נשבר בשידור העולם הבוקר יום אחר ההדחה!♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

והוסיף:“אני חושב שטליה היה לה טיפה מעל בר, אני חושב שהיא ידעה שהיא מעל בר. ואני לא יודע אם היא ניצלה את זה או לא ניצלה את זה ולכן זה קשה לי מאוד לראות את זה.”

לא תאמינו מה אליאב החליט: יחכה לבר מחוץ לבית או שממש לא?

עוד נשאל אליאב האם הוא כועס על טליה וכך הגיב:“כן, כי אנשים הכירו אותה בתור טליה מהאח הגדול. אני מכיר טליה אחרת מהחיים האמיתיים שאנשים לא מכירים. על טליה כן איפשהו, לא כעסתי פשוט הכרתי את מה שהכרתי.”

 

“ההתנהגות של טליה בבית היא לא בדיוק מה שהכרתי ולא כל כך רציתי, או לא כל כך אהבתי את זה. והרגשתי שלפעמים היא גם מכניסה אותי לפינה הזאת – ‘האם אני בזוגיות עם בא או לא?'”

לא תאמינו מה אליאב החליט: יחכה לבר מחוץ לבית או שממש לא?
סיפר שאין לו שום רגש לטליה

לגבי איפה הדברים עומדים בינו לבין בר מבחינתו סיפר:“אני אחכה שהיא תצא ואז אדע תשובה הרבה יותר ברורה, אבל זה נכון בתוך הבית הרבה יותר מתוסבכים במיוחד שהדייט שלך בפנים.” והוסיף שלראות אותו בן אדם בבית האח הגדול זה כמו 8 דייטים ביום. “אתה יכול להיקשר בתוך שלושה ימים, מה שאנשים בחוץ לא חווים בחודש”.

אליאב עושה את צעדיו הראשונים מחוץ לבית האח הגדול הבוקר. צילום באדיבות: יח”צ רשת

מצד שני אליאב נשאל בראיון לתוכנית “הדוח היומי” האם מה שיש בינו לבין בר זה זוגיות והוא הגיב:“לא זה באח הגדול! ושתינו יודעים וגם היא אמרה את זה.”

 

אליאב עוד הוסיף:“אני חושב דווקא שאם טליה לא הייתה נמצאת אז הכל היה רגיל והכל היה סבבה, נוצר לי פשוט שאם אני מדבר עם הקבוצה של טליה איזה משהו, יבואו הקבוצה של בר ויגידו לי ‘טוב אתה שם, אז תחליט’, ואם אני אדבר עם הקבוצה של בר אז יגידו לי ‘טוב אתה נעלם’, הייתי בסיטואציה מאוד מאוד לא פשוטה. בוא באיזה סיטואציה אתה יושב עם מישהי והאקסית שלך במיטה ממול?”

@ynet למה אתם חושבים שאליאב הודח? #ynet #האחהגדול #אליאב ♬ צליל מקורי – ynet

Subscribe
Notify of
guest
276 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נועה
נועה
1 שנים

אליאב תתבייש לך, מהרגע שיצאת אתה רק מלכלך על טליה בלי הפסקה. הבחורה רק הרימה לך באח הגדול וגם ניסתה מאוד להראות לך שאתה הולך לאיבוד כי אכפת לה. יא כפוי טובה!!

אתינה
אתינה
1 שנים

לא מבינה חצי ממה שהוא אומר… הבחור לא ברור

נופר
נופר
1 שנים

קודם תיהיה גבר !! אחרכך תעשה צחוק מבחורןת